Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 462 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בMYTHBUSTERS (ראה machinimarespawn) הראו את זה לפני איזה שבוע... :-X

בכל מקרה לגבי ה-TAR-21, הוא טוב יותר מהAK גם לטווח רחוק, אתה יכול לירות 15 כדורים ולפספס 12 ולהרוג וזה עדיין יתרחש לא פחות מהר מכיוון פרפקט עם AK.

מאיפה הבאת את זה? בכלל לא הגיוני. למה? בגלל שהרתע של AK הולך טיפה למעלה ולצד ימין (ז"א שעם נסיון ניתן להשתלט עליו). התבור קופץ למעלה למטה ימינה שמאלה ואי אפשר להשתלט עליו, רק לירות בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה הבאת את זה? בכלל לא הגיוני. למה? בגלל שהרתע של AK הולך טיפה למעלה ולצד ימין (ז"א שעם נסיון ניתן להשתלט עליו). התבור קופץ למעלה למטה ימינה שמאלה ואי אפשר להשתלט עליו, רק לירות בודדים.

סימן שלא השתמשת בתבור כמו שצריך. הבאתי את זה מנסיון אישי וסמוך עליי אני לא מדבר סתם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימן שלא השתמשת בתבור כמו שצריך. הבאתי את זה מנסיון אישי וסמוך עליי אני לא מדבר סתם ;)

ב private match ב wasteland ריססתי על איזה עץ רחוק עם AK ועם TAR, וראיתי כמה פגע. אחרי זה יריתי צרורות של 2-3, בדקתי. בודדים-בדקתי. בצרורות של 2-3 איזה ספק שה TAR טוב יותר. אבל מה אתה עושה אם מישהו "צולף" בך מקילומטר עם איזה ACR? עם AK אפשר לרסס אם למדת לרסן אותו. אבל עזוב, במקום לדבר רק תיאורתית אני אתפוס את תבורי לאיזה שבוע ואתנסה בו, אחרי זה עם קאלאץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב private match ב wasteland ריססתי על איזה עץ רחוק עם AK ועם TAR, וראיתי כמה פגע. אחרי זה יריתי צרורות של 2-3, בדקתי. בודדים-בדקתי. בצרורות של 2-3 איזה ספק שה TAR טוב יותר. אבל מה אתה עושה אם מישהו "צולף" בך מקילומטר עם איזה ACR? עם AK אפשר לרסס אם למדת לרסן אותו. אבל עזוב, במקום לדבר רק תיאורתית אני אתפוס את תבורי לאיזה שבוע ואתנסה בו, אחרי זה עם קאלאץ'.

זה כל העניין, כשאני יורה עם תבור מרחוק על מטרה נעה אני אף פעם לא יורה צרורות כי ביריית צרורות הRECOIL לא צפוי (רק אם בא לי :P), אני מרסס ולמדתי להזיז את העכבר ממש טיפה כדי להחזיר את הכוונת אל המטרה למרות הרתע, ככה שגם אם אני ארסס 10 כדורים בסופו של דבר 3 יפגעו ואני אהרוג, עם הAK אתה יכול להיהרג עד אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הייתי רוצה שתצטרפו. אבל זה לא קרה.

במיעוט אני סיימון ועומרי היינו נגד קלאן 18+. פיצצו לנו את רבי... :nixweiss:

אם רק הייתי בבית במקום הנטסטיק המסריח הזה היה יכול להיות לנו יותר סיכוי! עררר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק הייתי בבית במקום הנטסטיק המסריח הזה היה יכול להיות לנו יותר סיכוי! עררר!!!

אפשר לחשוב.. ניצו אותנו 200-197 בגלל עוד 3 מעפנים שהיו איתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח חבל שלא הייתי :silly:

תגידו אתם עושים פה לפעמים clan wars?

כי אם כן בואו נארגן משו רציני

איזה ליגה או משו

יכול להיות יפה

אפשר לפצל את s6 שלכם לאיזה 3 קלאנים של 4 ויאללה משחקים

ואני ועידו (havoc) נעשה לכם קצת בצפר :)

מה אתם אומרים?

אה עוד דבר ,אני מקווה שמותר לומר את זה

ראיתי מישו בפורום של fxp שואל איך מעבירים את הm16 לאוטמת(כן,עם ת')

חחחחחחחחחח גאון הילד :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיעוט אני סיימון ועומרי היינו נגד קלאן 18+. פיצצו לנו את רבי...

במשחק האחרון הם קרעו אתכם או יותר נכון קרענו עם כמה נקודות מעליכם..בלי להשתחצן ;D ,פשוט נכנסתי בדקות האחרונות וחוללתי מהפך קטן :lol: :lol:

ותשתדלו כמה שיותר להתלונן על הציטר המכוער הזה.המניאק הסריח ברמות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...