Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מה היתה הבעייה בסוף?

הSTEAM עשה עדכון. בעדכון היה כתוב: "Improved the way completes installations"

חוץ מהפעם הראשונה, שבה ההתקנה התחרבנה בגלל שהSTEAM התרסק בזמן הPreparing for installation [ככל הנראה בגלל עומס יתר על השרת]

והנגררות שאחריה, שכללו מחיקה לא מוצלחת מהמחשב, המשחק לא עבד כי עשה לו COMPLETING INSTALLATION בצורה פגומה שהרסה אותו כל פעם.

to cut long things short - גם אחרי ההתקנה האחרונה, המשחק נתן לי הודעה במשך כמעט שעה של "the game is currently unavailabe". אבל המולטי עבד.

זה היה מזעזע ללא ספק. רציתי לשבור משהו מרוב עצבים. התקנתי את המשחק המון פעמים עד שהוא עבד. תזכירו לי להבא לא לקנות משחק מגה-פופולרי שמבוסס על ביום ההשקה הראשון שלו [אהמ אהמ Episode 3].

אבל זה נחמד. עכשיו יש לי גם borderlands וגם COD:MW2 בSTEAM :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו חבר'ה מחשב שמריץ MW הראשון יריץ גם את השני1? אני רוצה לדעת פשוט כי על הלפטופ שלי מותקן MW הראשון

ואני נהנה לשחק בו מפעם לפעם אבל אני פוחד שהשני יקרטע...

אם זה משנה בלפטופ יש לי מעבד 2Ghz 2 Due

2 ג'יגה ראם וכרטיס מסך 8400m G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהמשחק יפעל באותה מהירות כמעט עם אותן דרישות מערכת כמו הראשון, לא?

חוץ מזה, חכו עוד כמה ימים, אני בטוח ש יעודכן, יתקנו דברים, השרתים ישופרו וכו'.

וכפי שאני מכיר את COD, תוך חודש כבר יצא PATCH שיתקן מלא דברים, ובטח קצת אחרי זה עוד אחר.

מהר מאוד נגיע כבר לגרסה 1.2 או 1.3 וכל הבאגים יתוקנו.

אל תשכחו שהמשחק עוד לא נפתח רשמית ב , ככה שהגיוני שרק אחרי שיפתחו אותו יתקנו את כל הבאים כמו לאגים וכו', ונוכל לשחק בלי בעיה :)

(אני אישית לא משחק יותר משעה עד שעה וחצי ביום, ככה שלגמור את ה SP ברמה הכי קשה יקח לי איזה עשרה ימים, ורק קצת אחרי זה אתחיל במשחקי הרשת, ועד אז כבר הרבה תקלות יתוקנו)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקו אופ לעניות דעתי ענק. חיכיתי לדבר כזה הרבה זמן. זה ממש מתבקש.

וחוץ מזה שהמשחק קורס עם עושים לו אלט טאב כשאתה באין גיים באמת לא נתקלתי בבעיות.אבל לא חושב שאפשר להגדיר את זה כ"בעיה".

איך שלא יהיה זה נראה לי מזללת זמן רצחנית,ככה שאני ממליץ למי שלא היה בהזמנה המוקדמת ויש לו דברים חשובים,בגרויות,סמסטר,משפחה, או כל דבר שמצריך את תשומת ליבו --אל תקנו את המשחק הזה!! :bash: זה ממכר מידי!

ואם למישו יש פתרון מהיר לבעיית המיקרופון השקט(שומעים את מה שאני אומר חלש) מוזמן להציל אותי בקטע הזה.

קוקילידה מצטער על התקלות האלה סידרתי את זה.אין שלוש כוכבים--אין משחק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו חבר'ה מחשב שמריץ MW הראשון יריץ גם את השני1?

בהחלט. המנוע של המשחק בנוי בצורה מעולה, כך שמערכות שהריצו את COD4 יהיו מסוגלות להסתדר עם המנוע החדש.

טוב. התקנתי את המשחק. הכל עובד סוף סוף.

ויש לי משהו אחד להגיד על המולטיפלייר -

OH MY GOD!!!

שמח שהסתדרת סוף סוף. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 בלילה היום, לפי שעון ישראל והמשחק יפתח ב (בדקתי לפני שעה והיה רשום 13 שעות), וכל מי שקנה דרך או רוצה לשחק דרכו יוכל :jump:

כפי שאני מכיר את , לא כדאי להשאר ערים כל הלילה, אלא לחכות ליום חמישי או אפילו שישי כדי שיסתדר מבחינת העומס המטורף שהולך להיות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק, לא יוצא לי להוסיף אותך משום מה

תוסיף אותי maximskv

GMAN וסיימון, איתכם אותו סיפור...

כל מי שהוסיף אותי , אישרתי אותו , מקסים אני מחכה לאישור שלך...

סנייפר , אותך לא מצאתי...

אל תשכחו לאשר....

peacebringer , אתה חורש על המולטי... כל הזמן ששיחקתי בסינגל קפץ לי שאתה משחק...

דרך אגב , בשעה טובה סיימתי את הסינגל...

איזה טירוף , 2000 איש בארקדיה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 בלילה היום, לפי שעון ישראל והמשחק יפתח ב (בדקתי לפני שעה והיה רשום 13 שעות), וכל מי שקנה דרך או רוצה לשחק דרכו יוכל :jump:

כפי שאני מכיר את , לא כדאי להשאר ערים כל הלילה, אלא לחכות ליום חמישי או אפילו שישי כדי שיסתדר מבחינת העומס המטורף שהולך להיות שם.

לא אני לא מסוגל יש לי עבודה מחר חח .. זה יהיה טעות לפתוח את המשחק , אבל מה שכן שישי שבת קראחנות !! :bash:

וזלדה .. כל עוד הם חגורים זה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...