Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 465 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את האמת, המשחק האחרון ששיחקתי איתכם לא היתה לי אפילו תקיעה הכי קטנה בעולם... ממש ממש חלק... כשאני יוצא לחפש משחק לבד (70-90 פינג) יש לי כמויות מטורפית של לאגים, אבל עכשיו לא היה לי כלום! היה ממש כיף! :-* ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, המשחק האחרון ששיחקתי איתכם לא היתה לי אפילו תקיעה הכי קטנה בעולם... ממש ממש חלק... כשאני יוצא לחפש משחק לבד (70-90 פינג) יש לי כמויות מטורפית של לאגים, אבל עכשיו לא היה לי כלום! היה ממש כיף! :-* ;D

בטח סיימון היה הוסט :P:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

קיבלתי אתמול (במקרה) PS3 מאחי ,שמע, זה לא משהו, אין את הרמה של המחשב (מבחינה גראפית) ,זה רחוק שנות אור ובדקתי באותו מסך, על 1080P ,מסך LED חדש ומצוין,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבר לי הזין. אני רוצה קונסולה.

אחת הקונסולות תומכת בגיימינג עם מקלדת ועכבר?

בXBOX יש כמה חיבורי . אז נראה לי שאפשר לחבר להם מקלדת ועכבר, אבל לא נראה לי אפשר לשחק עם זה משחקי יריות, כי זה לא יהיה פייר נגד כל האנשים עם השלט של הקונסולה. אבל אולי זה יכניס אותך למקום שבו לכולם יש מקלדת, אני לא יודע כל כך, אני פשוט יודע שאפשר לחבר עכבר ומקלדת לאקסבוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח, אבל חושב ששתיהן. צריך איזה מעביר כלשהו. אם אתה מתכנן לעבור לקונסולה עכבר ומקלדת זה לא שווה, כי בסה"כ הגרפיקה במחשב הרבה יותר טובה.

ולגבי הלינק של warnet: נראה מוזר אבל מגניב, תכלס זה העתיד של הגיימינג (לפחות לדעתי) נחכה שיצאו V2 ו V3 שזה יהיה יותר מפותח, ואחלה גם ככה לפחות הגוף זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...