Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 398 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

יש לך ניצחון אוטומאטי (קרה לי ב DOM שכל הקבוצה השנייה עזבו פתאום).

ד"א אם אני משיג ניוק ב FFA ומפעיל אותו ב 1450 נקודות, מותר לי להרוג מישהו או שהמשחק יגמר לפני שהניוק קרה? ז"א מותר לי להרוג מישהו בספירה של ה 10, 9?

כי בניוק שלי ב subbase זה מה שקרה, הרגו אותי לפני הסוף כי לא רציתי להרוג.

אם זו לא ההריגה שמשלימה ל-30 הריגות אז אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.

ב-30 הריגות המשחק נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברגע שהפעלת את הניוק שום דבר לא נספר, שום הריגה, שים לב לזה!

אגב, אתה יכול להפסיד גם אם יש לך ניוק, למשל אתה מפעיל אותו עם 25 KILLS ולאחר יש 29 KILLS אתה מפסיד, שתדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי המון זמן שלא שיחקתי היום תקופת יובש זו הגיע לקיצה.

כמה דברים שרובצים על ליבי ועלי להגיד אותם:

1. ג'יגה בודד של בתדר 667 מה"צ זה מסריח, אמנם זה חינם אבל זה מסריח.

2. 4 מאוררי SFLEX במהירות 1600 סל"ד זה רועש.

3. לאחר שהואשמתי לחינם על היותי טיובר (למרות שאין לי אף קלאס עם טיוב) ושלל ברכות נוספות (מחברי S6 ולא מחברי S6) הגעתי למסקנות הבאות:

א. חברי S6 בכיינים רצח.

ב. אין רמה בישראל. מעטים השחקנים שהם ברמה גבוהה הן מבחינת יכולת משחק והן מבחינת רמה אישית.

ג. לעולם לא אקנה עוד משחק ללא שרתים הניתנים לקניה וניהול (או במילים אחרות My house, My rules)

בברכת לילה טוב,

איגור

ובתור אות הוקרה ל peacebringer :עכביש:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לראות מה קורה אם אשלוף טיוב או קלאס ריצה... אנשים יבכו כמו ילדים קטנים.

אין רמה בישראל? יש רמה וקוראים לה S6, היום כששיחקתי נגד הקלאן נזכרתי עד כמה, נתתי 110% מעצמי ובכל זאת הובסתי כמו חרק.

לגבי ג, אתה צודק בהחלט.

לגבי 1, זה בטיפול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לראות מה קורה אם אשלוף טיוב או קלאס ריצה... אנשים יבכו כמו ילדים קטנים.

אין רמה בישראל? יש רמה וקוראים לה S6, היום כששיחקתי נגד הקלאן נזכרתי עד כמה, נתתי 110% מעצמי ובכל זאת הובסתי כמו חרק.

;D dont mess with us!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלאס ריצה אכן שלפתי (בפוולה), חודשיים אני לא במשחק, הייתי צריך קצת בוסט.

טיוב? בחיים לא. עשיתי בזמנו צ'אלנגים, קיבלתי שאטגאנים, תם ונשלם הטיובינג.

וליאור, אני עדיין טוען שאין רמה בישראל. רמה זה לאו דווקא הדשוט בכל יריה, זה גם לדעת לשחק ספורטיבי ובזה יש מחסור חמור בישראל. גם ב S6 (מה שמחזיר אותי למסקנה א').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי המון זמן שלא שיחקתי היום תקופת יובש זו הגיע לקיצה.

כמה דברים שרובצים על ליבי ועלי להגיד אותם:

1. ג'יגה בודד של בתדר 667 מה"צ זה מסריח, אמנם זה חינם אבל זה מסריח.

2. 4 מאוררי SFLEX במהירות 1600 סל"ד זה רועש.

3. לאחר שהואשמתי לחינם על היותי טיובר (למרות שאין לי אף קלאס עם טיוב) ושלל ברכות נוספות (מחברי S6 ולא מחברי S6) הגעתי למסקנות הבאות:

א. חברי S6 בכיינים רצח.

ב. אין רמה בישראל. מעטים השחקנים שהם ברמה גבוהה הן מבחינת יכולת משחק והן מבחינת רמה אישית.

ג. לעולם לא אקנה עוד משחק ללא שרתים הניתנים לקניה וניהול (או במילים אחרות My house, My rules)

בברכת לילה טוב,

איגור

ובתור אות הוקרה ל peacebringer :עכביש:

לא נעים לי להגיד את זה אבל אני די מסכים עם הא' שלך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו ידועים בתור קלאן של בכיינים.

מה הם מצפים, שאיזה אפס שלא יודע לכוון יעיף לנו את התחת ואנחנו נשתוק ונמשיך לשחק עם UMP's?

חוץ מזה, יש מלא אנשים טיפשים שאומרים לי "s6 tubers clan" או "s6 campers clan".

אין לי כח להתווכח, אני פשוט ממשיך לשחק ומוכיח להם שהם טועים.

נ.ב

קרה לי כמה פעמים שהייתי עם UMP ומרתון, רץ לי בכל המפה ב FFA, מישהו בא ואומר לי "noob camper" :nixweiss::facepalm: :facepalm:

אני אומר נשתדל לא לקלל את כולם על זה שהם טיוברים/G18 או whatever, אם יש כמה כאלה שמרגיזים, פשוט לצאת. אין מה להתחיל להתרגז. ולא להתחיל להשתמש במטול כנגדם, כי אם יש שחקן 1 בקבוצה היריבה שמשחק משחק הגון אז מתחיל להיות שם רע.

ד"א סיימון, מה דעתך שנצרף גם אנשים שמבקשים שנבחן אותם ולא רק את אלה שבפורום? מי שלא עובר בחינה חייב להיות בפורום, מי שהוא אחלה של שחקן אין סיבה לא לצרף (אלא אם הוא איזה ערס בן 10.4 שלא מפסיק לקלל, או שלא יודע מילה באנגלית, ממש מרגיז לדבר עברית באותיות אנגליות :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו ידועים בטור קלאן של בכיינים.

מה הם מצפים, שאיזה אפס שלא יודע לכוון יעיף לנו את התחת ואנחנו נשתוק ונמשיך לשחק עם UMP's?

חוץ מזה, יש מלא אנשים טיפשים שאומרים לי "s6 tubers clan" או "s6 campers clan".

אין לי כח להתכווח, אני פשוט ממשיך לשחק ומוכיח לו שהוא טועה.

נ.ב

קרה לי פעמיים שהייתי עם UMP ומרתון, רץ לי בכל המפה ב FFA, מישהו בא ואומר לי "noob camper" :nixweiss::facepalm: :facepalm:

אני אומר נשתדל לא לקלל את כולם על זה שהם טיוברים, יש כמה כאלה שמרגיזים, פשוט לצאת. אין מה להתחיל להתרגז.

מסכים לחלוטין, אבל אנחנו לא יכולים להתנהג כאילו החרא שלנו לא מסריח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...