Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 396 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום השלמתי את הצ'לנג' ALL PRO עם UMP זה היה כל כך מצחיק נשאר לי כדור אחד בחסנית לא שמתי לב ואז 2 עברו במנהרה בסקידו ונתתי להם אותו בראש.

איך? רק ברובה צלפים פגיעה אחת בראש הורגת צריך 2 פגיעות בראש בUMP בשביל להרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שנכנסתי לכמה שרתים שהעיפו אותי שלושה פרסטיג'ים למעלה איפסתי גם...

חרשתי קצת אתמול ועכשיו אני רמה 50.

אתמול בלילה לפני השינה נכנסתי לאיזה SND נחמד - ושוב פעם הקפיצו אותי לרמה 70.

יקח אותם אלוהים הלוואי ימותו לאט הטמבלים האלה :'(

יש לכם שיטה איך לא להידפק בשרתים כאלה?

ניסיתי לצאת דרך ctrl+alt+del לפני שהסטים ייעדכן אבל כשנכנסתי בחזרה ראיתי שאני עדיין רמה 70 ככה שזה לא עוזר.

יש פיתרון נגד הדפוקים האלה?

איך רק לי זה לא קורה? אני משחק המון וקרה לי רק פעם אחת בפרסטיז' השני שהועלתי מ50 ל70.

וג'וניבוי, זה אפשרי פחות או יותר עם כל , אני אישית עשיתי את זה עם הסקאר ועם AK47

כמובן שחשוב לצייד את הנשק עם FMJ. אגב מי שעדיין טוען שזה לא ייתרון שיגיד את זה לאנשים שחוטפים כדור ביד, ואז הכדור ממשיך לחזה שלהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? רק ברובה צלפים פגיעה אחת בראש הורגת צריך 2 פגיעות בראש בUMP בשביל להרוג

אפשרי.

כנראה שהאויב הראשון היה כבר פצוע.

לא יודע אם שמתם לב אבל אחרי שאתם הורגים אויב אחד וישר אחריו/במקביל עוברים לרסס אויב שני, המערכת דואגת שהאויב השני ימות בשניה

זה קורה לי הרבה.[br]פורסם בתאריך: 20-05-2010, 15:43:14

^

חבר'ה, עשיתי את זה!! איפסתי את המשתמש, תוך שעתיים של משחק אני כבר בLEVEL 21 :cool2:

זה ממש ממש כיף, לא מצטער על כלום...תנסו את זה

מברוק.

הרגשה מרעננת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך רק לי זה לא קורה? אני משחק המון וקרה לי רק פעם אחת בפרסטיז' השני שהועלתי מ50 ל70.

וג'וניבוי, זה אפשרי פחות או יותר עם כל , אני אישית עשיתי את זה עם הסקאר ועם AK47

כמובן שחשוב לצייד את הנשק עם FMJ. אגב מי שעדיין טוען שזה לא ייתרון שיגיד את זה לאנשים שחוטפים כדור ביד, ואז הכדור ממשיך לחזה שלהם :)

סחתיין... פוקס כזה קרה גם לי.

כמה ימים אחרי שקניתי את המשחק הרגתי 3 אנשים ביריה (עם בארט) כשמתוכם 2 זה הדשוט.

לצערי הייתי ברמה נמוכה מדי אז לא יצא לי מזה כלום :facepalm:

כמה צעקתי בחדר ואף אחד לא היה שם לשמוח בשמחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחתיין... פוקס כזה קרה גם לי.

כמה ימים אחרי שקניתי את המשחק הרגתי 3 אנשים ביריה (עם בארט) כשמתוכם 2 זה הדשוט.

לצערי הייתי ברמה נמוכה מדי אז לא יצא לי מזה כלום :facepalm:

כמה צעקתי בחדר ואף אחד לא היה שם לשמוח בשמחתי.

אפרופו רובי צלפים-השתמשתם פעם ברובים הנובים של הצלפים? EMB-EBR או WA2000?? זה כל כך קל!! חצי דקה משחק הבאתי PREDATOR[br]פורסם בתאריך: 20.05.2010 בשעה 16:46:13

עכשיו הבאתי צ'ופר 2 משחקים ברצף ולא הבאתי ניוק רק בגלל שנגמר המשחק. פסיידר ביג דיל :smile1:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבאתי צ'ופר 2 משחקים ברצף ולא הבאתי ניוק רק בגלל שנגמר המשחק. פסיידר ביג דיל :smile1:

:facepalm:

אין לי ניוק אפילו :hi:

LEVEL 28

אבל מה?

זה עשה עוד יותר טוב לK\D שלי .

אני עומד כרגע על 884 הריגות לעומת 240 מיתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, נכנסתי לאיזה סרבר פרוץ, הרגתי אחד ועליתי לרמה 70, החלטתי לנצל את ההזדמנות ולעשות פרסטיג' עוד שלוש פעמים (לחמישי). השיקול שלי היה ש:

1) יש לי עוד 5 פרסטיג'ים שלמים שזה המון (למקרה שאני ארצה לעשות פרסטיג' בעתיד).

2) אני לא חולה על הרעיון של פרסטיג' ומעדיף לקצר את הדרך, אני לא מאלה שמאוד נהנים מזה (כל פעם שאני קופץ למים הקפואים ועושה פרסטיג' שנייה אחרי זה אני מתחרט :P).

3) לא היו לי מספיק עבודות ושקלתי את העובדה שלעשות 2 פרסטיג'ים יקח לי חודשיים, ואני לא אוהב לעשות פרסטיג'ים בכלל, אז החלטתי לקפוץ קצת :P

קיצר עכשיו עשיתי פרסטיג' כדי להרגיש הוגן ושהרווחתי את הרמה 70 ביושר, רמה 3 פרסטיג' שישי, גם יש לי את כל העבודות שאני צריך וגם עוד מרחק בטחון שאם בעתיד אני ארצה לפרסטג' (למרות שאני לא מת על להתחיל הכל מחדש) אני אוכל.

_______________________________________________________________________________________________

עניין אחר לגמרי:

לפני איזה שעה אני, אחי ועוד מישהו בתוך הסרבר (שאני שכנעתי) השתמשנו ב riot shield ב S&D, וואו, OMG, זה הדבר הכי כיפי בעולם, איך שמישהו רואה אותנו זורק stun ובורח, :lol:

חייבים ללכת בהזדמנות כל הקלאן ל ground war עם ה riot shields האלה, גם יש סרטונים ביוטיוב, זה פשוט ROFL אחד ענק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...