Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 391 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

hhhh Guy rasahm li she lihlahtem ali...

ha matol haia havna lazben otha, ve bihlal lo sihakti rezini ... matol... :D

agav ha clan sheli tov pshut ho meshek be mod S&D, ve gam aim hokim ESL bli stuns semetex shotgun ve kadome...

אתה בHWZONE??? בחיי אני לא מכיר אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוף היה לי ניוק כשהייתי בצ'ופר והמשחק נגמר לפני שיצאתי מהצ'ופר... :bash: :bash: :bash:

קורה מלא בזמן האחרון :nixweiss:

גם אם המשחק לא בועט אותך, כשהוא מחליף הוסט והסטריקים שלך באוויר הזמן שלהם ממשיך לדפוק והם בנתיים עפים מהמפה עד שהמשחק מתחיל בחזרה.

מערכת תחת :facepalm:

עזוב בנאדם... הכי טוב FFA

יש שם יחסית מעט נובים.

ולכל מי שבוכה על זה שפורצים לו רמות עם שרתים בזויים - שלא יצא מהמשחק. שיעשה ריסט למחשב ישר או שיכבה את הסטים דרך ctrl + alt +del

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח-ר-א

זה קורה פול הזין הזה עם החלפת ההוסטים !

וגם לי זה קרה שהעלו לי רמות,

נכנסתי לשרת רגיל שלffa ואז שנכנסתי התחיל להתמלא לו bar כזה עם אחוזים,

קיצר יצאתי באיזה 80 % עד שקלטתי מה הולך שם

וזה הקפיץ אותי שני פרסיג'ים והביא לי מלא titles ו emblems של נשקים שכביכול גמרתי

באסה אש!

מה אתם הייתם עושים?

ממשיכים?

או שוב מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקני S6 הם(אתם) הכי בכיינם ברחבי IWNET!!!!

פשוט תקראו את ההודעות שלכם...

ד"א DEADRA הוא אחד השחקנים הכי טובים שפגשתי :xyxthumbs:

אני לא מוכן שתדבר ככה על הקלאן שלי :cool2:

הם גברים לתפארת, שחקנים למופת, אנשים עם ערכים ומוסר למשחק

כשתגדל אולי תבין ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה מלא בזמן האחרון :nixweiss:

גם אם המשחק לא בועט אותך, כשהוא מחליף הוסט והסטריקים שלך באוויר הזמן שלהם ממשיך לדפוק והם בנתיים עפים מהמפה עד שהמשחק מתחיל בחזרה.

מערכת תחת :facepalm:

עזוב בנאדם... הכי טוב FFA

יש שם יחסית מעט נובים.

ולכל מי שבוכה על זה שפורצים לו רמות עם שרתים בזויים - שלא יצא מהמשחק. שיעשה ריסט למחשב ישר או שיכבה את הסטים דרך ctrl + alt +del

מה המערכת קשורה?? זה לא שהמשחק העיף אותך.. מה אתה רוצה שיהיה? שיהיה אפשר להפעיל 2 סטריקים בשנייה אחת? AC130 וצ'ופר? לדוגמא.

וגם מבחינה הגיונית, איך הדמות-יכולה ללחוץ על המתג בזמן שהיא שולטת דרך מחשב במל"ט?? גם במציאות אי אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיבור הזה על החלפת הוסטים הזכיר לי משהו מצחיק.

איזה משחק אחד בquarry מישהו הפעיל ניוק ובידיוק החליפו הוסט ואז סגרו את המשחק כי לא נמצא הוסט מתאים, כמה צחקתי. כי בידיוק באנו לנצח ופיתאום הוא בא עם הניוק הזה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המערכת קשורה?? זה לא שהמשחק העיף אותך.. מה אתה רוצה שיהיה? שיהיה אפשר להפעיל 2 סטריקים בשנייה אחת? AC130 וצ'ופר? לדוגמא.

וגם מבחינה הגיונית, איך הדמות-יכולה ללחוץ על המתג בזמן שהיא שולטת דרך מחשב במל"ט?? גם במציאות אי אפשר

מבחינה הגיונית , איך מה שכתבת קשור למה שהוא אמר?

הוא בסך הכל התלונן על כך שבזמן שהמשחק מחליף שרת עדיין הצופר\כל דבר אחר באוויר ומבזבז זמן הפעלה , זה באג!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנת אותי

בזמן שהמערכת מחליפה הוסט, אם יש לך נניח צ'ופר באוויר, הזמן שליטה בו מתבזבז עד שהמשחק מתחדש.

במילים אחרות - אתה יכול להזמין צ'ופר (או הארייר, או UAV או AC) ולהשתמש בו בקושי עשר שניות כי החליפו הוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...