Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 388 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נניח הזמנת מסוק ומתת. כשאתה חוזר לחיים ההריגות שהמסוק עושה לא נספרות לסטריק.

נניח השגת מסוק, מתת, והזמנת אותו כשחזרת לחיים. אותו דבר, ההריגות שלו לא נספרות לסטריק.

זה מה שהוא אמר

DAVER

שים לב-

זה מה שHAVOC אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבעס, אבל לפחות עכשיו הנושא בשבילי סגור.

מה רע באיזה מסוק שמכין לך סטריקים אחרי שאתה כבר מת... ככה לפנק אותך קצת ;D

אני מעדיף להתפנק באיזה סופלה שוקולד פריך וטעים :smile1:

או אולי איזה אנטריקוט טוב. אתם יודעים, כמו יהודי :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף להתפנק באיזה סופלה שוקולד פריך וטעים :smile1:

או אולי איזה אנטריקוט טוב. אתם יודעים, כמו יהודי :cool2:

סופלה פריך? :facepalm:

סופלה זה הדבר הכי לא פריך שיש, כמה שיותר רטוב ונוזלי הרי זה משובח :P

בכל מקרה, אני לא שולל שום רכישה של המשחק, מי שמשחק במשחק כל היום ואחרי זה ממליץ לא לרכוש אותו קצת חסר אחריות לטעמי, אם לא הייתי אוהב את המשחק הזה לא הייתי משחק בו ,יש בו המון המון המון המון דברים לא טובים, אבל בכל זאת, המשחק הזה מעולה, אני עדיין מצליח ליהנות ממנו ,לפעמים אני חוטף קריזה ,אבל גם זה עובר מהר,

אגב, יש מטוליסט חדש חבר'ה, ההוא שהמליץ לא לקנות את המשחק, HAVOC_85 ;D

יש לו גם אח נחמד שהקים חברת לוויינים חדשה, ג'וני כנראה יעבוד שם ,קאמפר רציני ID משהו ,לא זוכר, ולמה אני אומר את זה?

כל כך ציפתי מהם למשחק בוגר ובניתי על עוד שני שחקנים טובים לקהילה שנוכל ליהנות קצת ממשחק איכותי. אבל התאכזבתי קשות,

חפיף, כל אחד והצרות שלו :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטוליסט? :facepalm:

חוץ מההריגות שאני צריך בשביל לסיים צ'אלנג' של אני בחיים לא משתמש במטול.

אולי בשביל להרוג את הנוב המטוליסט עם הנשק שלו וזהו.

ראית אותי משתמש בו בסה"כ במשחק אחד (וגם זה בלי סקאבנג'ר או איזה פרק מסריח), עשה טובה בחייך...

אף פעם לא השתמשתי (וגם לא אשתמש) ב-G18, בשאטגן אוטומטי, RPG, לא ב-HB סנסור... אפילו באקימבו אני לא משתמש.

מצאת על מי ללכלך באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטוליסט? :facepalm:

חוץ מההריגות שאני צריך בשביל לסיים צ'אלנג' של אני בחיים לא משתמש במטול.

אולי בשביל להרוג את הנוב המטוליסט עם הנשק שלו וזהו.

ראית אותי משתמש בו בסה"כ במשחק אחד (וגם זה בלי סקאבנג'ר או איזה פרק מסריח), עשה טובה בחייך...

אף פעם לא השתמשתי (וגם לא אשתמש) ב-G18, בשאטגן אוטומטי, RPG, לא ב-HB סנסור... אפילו באקימבו אני לא משתמש.

מצאת על מי ללכלך באמת.

חלילה ללכלך ,אני לא כזה, זה לא משנה לי גם, פעם, מזמן, היו ימים שזה הפריע לי באמת, כמו שאתה רואה אני לא ממש משחק ,אני עובד גם ,אין לי זמן פנוי,

הנקודה העיקרית היא שבזמן הפנוי שיש לי אני משתדל לא לסבול במשחק, סתם בא לי להתפרק קצת אחרי העבודה, ומקרים כאלה מבאסים אותי, שאלתי אותך באותו משחק 100 פעמים למה מטול ? למה מטול? וגם סימון כתב לך ,אתה החלטת לרשום ,I CANT STOP ,אני לא אמור לנחש שזה איזה צ'אלנג',

בקיצור, אני לא מלכלך ולא שום דבר, לא כזה ענייני ,יש מספיק נובים להתרגז עליהם במשחק הזה, אני מחליט להתעלם ופשוט להציג את העובדות בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי עם המריבות! תאכלו סופלה וזהו ;D

אהה ודגדה, נכון אתה תמיד זורק רימון לB ועושה איזה TRIPLE KILL על ההתחלה? אז מצאתי שיטה חדשה!

נובית אבל טובה.

TAKE JAVELIN!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילינו זה לא שטויות, אני אמשיך לפרסם ניוקים עד end of line.

הכוונה היא להתייחס לכל הילדונים שקוראים לכם נוב כזה ונוב כזה... ::)

אחרי כמעט שבוע אצל חברה שלי יש לי קצת זמן לשחק היום, מתי נראה אותכם? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, שיחקנו היום נגד הקלאן של DAEDRA הנוב הכי גדול ביקום, בקיצור, הם התבכיינו כמו ילדות חרמניות שלא קיבלו הרבה זמן, ואזזזזזז

DAEDRA במלוא הכישרון ,התחיל להשתמש במטולים כי הוא לא יכול להתמודד עם S6 ,בקיצור, אני יודע שהוא יבכה לאחיו G-MAN ואז אני אקבל באן או משהו, או שימחקו את התגובה שלי, אבל זה לא מעניין אותי , תמיד אפשר לפתוח אחד חדש :xyxthumbs:

אז דדרה היקר (זול בעיקרון אבל מילא) ,כשתלמד לשחק ףאתה וכל החבר'ה שלך ,תבואו מולנו, כי כנראה כל החריש שאתם עושים לא עוזר לכם ממש, גם לא מטולים ורנרים עם סכינים למיניהם, אכלתם אותה, נתפסת על חם ,פשוט הובסתם סיבוב אחרי סיבוב אחרי סיבוב אחרי סיבוב ואין לזה סוף .

כל הכבוד לכם S6, גאה באחד ואחד מכם , :yelclap::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, שיחקנו היום נגד הקלאן של DAEDRA הנוב הכי גדול ביקום, בקיצור, הם התבכיינו כמו ילדות חרמניות שלא קיבלו הרבה זמן, ואזזזזזז

DAEDRA במלוא הכישרון ,התחיל להשתמש במטולים כי הוא לא יכול להתמודד עם S6 ,בקיצור, אני יודע שהוא יבכה לאחיו G-MAN ואז אני אקבל באן או משהו, או שימחקו את התגובה שלי, אבל זה לא מעניין אותי , תמיד אפשר לפתוח אחד חדש :xyxthumbs:

אז דדרה היקר (זול בעיקרון אבל מילא) ,כשתלמד לשחק ףאתה וכל החבר'ה שלך ,תבואו מולנו, כי כנראה כל החריש שאתם עושים לא עוזר לכם ממש, גם לא מטולים ורנרים עם סכינים למיניהם, אכלתם אותה, נתפסת על חם ,פשוט הובסתם סיבוב אחרי סיבוב אחרי סיבוב אחרי סיבוב ואין לזה סוף .

כל הכבוד לכם S6, גאה באחד ואחד מכם , :yelclap::hi:

או אה, ממש שיחת אוגדונר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם לוקחים את זה כ'כ ברצינות? "אתה כזה נוב, והובסתם סיבוב אחרי סיבוב עם המטולים שלכם" :kopfpatsch:

זה בסה"כ משחק, ומה שנמצא בתוך המשחק נמצא שם כדי להשתמש בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...