Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 293 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זוכרים את גל השמועות על MMO מאסיבי מבוסס על העולם של COD? רק דבר כזה יכול להציל אתכם מגל של צוציקים בני 12 ומטה. לא מדבר על כולם, יש חברה בני פחות 11 שמתנהגים הרבה יותר הולם מחברה בני 18+ אבל עדיין, הרוב הוא זה שקובע את הסטיגמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסך הכל משחק, גם אני מאוד ממורמר ,אבל הפסקתי להתעצבן כבר מזמן, זה משחק ,משחקים מיועדים לילדים,

זה העולם שלהם כנראה, הם בוחרים איך לשחק, לא אכפת להם איך לשחק, התפיסה שלהם שונה קצת, אבל חפיף, לא נמות מזה,

תזכרו, הם ילדים ,זה נועד להם...(לרוב),

אז בואו ננסה ליהנות ולהתעלם מרוב השטויות. :xyxthumbs:

אין אנשים כמוך..... אני לא מכיר אותך באופן אישי אבל מאיך שראיתי אותך משחק ומגיב לי על שאלות ששאלתי

אתה אחד האנשים היותר צנועים ומוכשרים שיצא לי לפגוש :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אנשים כמוך..... אני לא מכיר אותך באופן אישי אבל מאיך שראיתי אותך משחק ומגיב לי על שאלות ששאלתי

אתה אחד האנשים היותר צנועים ומוכשרים שיצא לי לפגוש :cool2:

omg

חברה שלי לא מחמיאה לי ככה, אני באמת מעריך את זה, אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני חרא של בנאדם באופן כללי :cool2:

סתם, רב תודות, באמת!

וPEACE ,היום,אחרי שאחזור מהעבודה, נעשה את האימון מסודר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך תפריט הBARRACKS איפה שיש גם את הCHALLENGES יש למטה גם אופציה PRESTIGE MODE. שיהיה במזל טוב. קח בחשבון שזה ימחוק את ההתקדמות שלך בכל צ'אלנג' שלא יהיה,ככה שאם יש משהו שרצית לסיים(נגיד צ'לנג'ים של או קילסטריק מסוים אולי תרצה לסיים אותם קודם ורק אז לעשות את הפרסטיג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט מטול רימונים, RPG, אקימבו G18 וילדים שצועקים במיקרופון לא מעצבנים אותך.

מטול , RPG ואקיבו הם חלק מהמשחק , אין מה לעשות ולא זה לא מעצבן אותי.

בקשר לילדים שצועקים , הם יכולים לצעוק עד שהמשחק מתחיל עד כמה שאני ידוע , במהלך המשחק לא נתקלתי בדיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטול , RPG ואקיבו הם חלק מהמשחק , אין מה לעשות ולא זה לא מעצבן אותי.

בקשר לילדים שצועקים , הם יכולים לצעוק עד שהמשחק מתחיל עד כמה שאני ידוע , במהלך המשחק לא נתקלתי בדיבורים.

מסכים לגמרי.

:xyxthumbs:

תוסיף אותי לסטים אם אתה רוצה.... אני KOLSHAMEN.

כשיצאו המפות החדשות אני רוצה לשחק עם מישהו שלא יבכה כל הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...