Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 232 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

BC2 אמור לעבוד לי כמו הMW2 אם אני מריץ חלק (רוב הזמן) את MW2 על ההגדרות גרפיקה הכי נמוכות (אני מדבר כמובן על המולטיפלייר) ?

דרך אגב ה semtex לא רואה את הרימון למי שעדיין לא גילה , חשבתי שהעוצמה של הרימון יותר גבוהה ולא ניסיתי את הsemtex אף פעם :-\ אבל עכשיו הבנתי מזה הדבר האמיתי פה...סוף סוף התחלתי להעיף אנשי באוויר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער אם ענו על זה אבל אין לי זמן לקרוא את כל הת'רד המטורף הזה:

האם בשביל לשחק אונליין חייבים לקנות את המשחק המקורי בדיסק שלו או שאפשר לרכוש CD KEYS או משהו דומה בנפרד בזול יותר באינטרנט ?

או: מה הדרך הכי זולה לפתוח את הMULTIPLAYER בצורה חוקית בלי סטים ובתיך ? שהSPECIAL OPS יעבוד רגיל עם חבר אונלין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BC2 אמור לעבוד לי כמו הMW2 אם אני מריץ חלק (רוב הזמן) את MW2 על ההגדרות גרפיקה הכי נמוכות (אני מדבר כמובן על המולטיפלייר) ?

דרך אגב ה semtex לא רואה את הרימון למי שעדיין לא גילה , חשבתי שהעוצמה של הרימון יותר גבוהה ולא ניסיתי את הsemtex אף פעם :-\ אבל עכשיו הבנתי מזה הדבר האמיתי פה...סוף סוף התחלתי להעיף אנשי באוויר :jump:

לסמטקס יש יותר עוצמה, זו עובדה מספרית.

לרימון יש יתרון כשזורקים אותו מלמעלה לתוך פתח, למשל לתוך הבונקר ב-WESTLAND.

אני תמיד משתמש בסמטקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר יתרונות לרימון הרגיל:

*טווח יותר גבוהה

*אתם קובעים מתי הרימון יתפוצץ,וזה יתרון אדיר !

חסרונות:

*שהרימון באויר יש שובל גדול שמסגיר אתכם.

*אם אתם קצת עקומים,אז הרימון חוזר אליכם,ובגדול !

*סתם מכוער

semtex:

*זמן השהייה ארוך,במקרה הכי גרוע אפשר לבטל את הזריקה.

*נדבק

חסרונות:

*טווח קצר ביחס לרימון הרגיל.

*משמיע רעש שנסגיר אתכם.

אגב,

למישהו יצא להחזיר רימון לאוייב ? זה אחלה דבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה אחלה דבר.

חוויתי סיטואציה כזו:

אויב השליך לעברי רימון, הורדתי אותו עם FAMAS בהדשוט ואת הרימון שזרק החזרתי לעבר 2 אויבים אחרים שהתקמפרו בשיחים -דגל A במפה Favela

3 הריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את זה:

http://www.siz.co.il/my.php?i=zdnyn4yjljmm.jpg

איזה הזוי, הניוק הכי מהיר שלי, עשיתי אותו תוך 3 דקות בערך, פשוט סתם המשכתי לשחק, אבל כבר שיעמם,

והנה לכם,רוב הניוקים שעשיתי, לא רואים ממש פרטים כי אי אפשר לקלוט הכל בגדול יותר : (חסרים עוד 9 שעשיתי בלפטופ, לא מצליח לשמור שם תמונה ;D )

http://www.siz.co.il/my.php?i=mz4zjmnrg1nc.jpg

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...