Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 228 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

וואוו, איך שאני מכיר את זה , זה ממש מספק, שמח בשבילך :xyxthumbs:

אגב, אתמול, במשך רוב היום שיחקתי עם הFAMAS, וואוו, צריך פשוט לקלוט את הקטע שלו וזהו, הוא פשוט מוחק אנשים, Shift + Delete ;D

אפילו לא לסל מיחזור :cool2:

תודה :xyxthumbs:

וכן, צרור אחד של הFAMAS ברגע שלומדים אותו, ואתה מכונת הרג ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-DagdeGun אין בעיה עם אף אחד כל עוד אותו אחד לא הורג אותו ב-MW2 :lol:

lol

אין לי בעייה עם זה שהורגים אותי, זה חלק מהמשחק, אם לא היתי מת אז זה באמת היה משעמם, :-\

אני נהנה לראות שחקנים טובים ממני, ויש המון, אבל לא camers או matol noobs ,וכל הבולשיט הזה, זה העיניין.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שפעם ראשונה שאני משחק בזה , רכישה דרך לא אכפת לי הכסף שמעתי עליו ביקורות ממש טובות .

ממש יפה לוקח זמן ללמוד את כל העסק, אני לא נכנס עדיין ל MULTI PLAYER אולי בסופשבוע . :)

סקירה יפה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה אותו אלמלא הIWNET הנוראי הזה.

מצער אותי לשמוע מקרים כאלו... אני אסביר לך למה. אמנם פבליק זה חלק מהכיף אבל זה לא מה שיכריע את המשחק.

יש עוד אספקט למשחק והוא הפיקאפים, הטורנירים ובכלל משחק בין קבוצות. הרבה יותר כיפי. בלי נובים, בלי פרקים, בלי מטולים, בלי אטום או מסוק או מטוס...

ניתן להגיע אליו מאוד בקלות, בסה"כ פותחים משחק ומצרפים אנשים. אין צורך בגישה לIWNET בזה. ואתה גם אדמינ לכל דבר... כל עוד אתה פותח המשחק.

אבל זו רק דעה שלי... מי שפאבליק יותר עושה לו את זה שיבושם לו. (ניק שלי במשחק: xtz).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...