Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 85 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

חברה, ניתקלתי בבעייה מעצבנת עם טיל הפרטדור במולטי, שנייה אחרי שאני מקבל את השליטה עליו הוא טב בזווית מקבליה למפה, במהירות ענקית ואני לא יכול לצאת מהמחשב הנייד כל עוד הוא לא יתנגש באחד הגבולות של המפה...

לפחות תעזרו לי מה לרשום בגוגל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

THE EASY 7 STEP GUIDE TO MAX'S PROBLEM

1.אני מקבל PRETADOR MISSILE.

2.אני פותח את המחשב שמפעילים דרכו את הטיל.

3.בשניות הראשונות הטיל טס רגיל, כלומר מלמעלה למטה.

4.פתאום אני קולט מסך שחור או טקסטורה של אדמה/שמיים

5.הדבר נימשך כדקה עד שהטיל מתפוצץ.

6.אני קם מהכיסא

7.בועט בקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אנשים זה רק אני הוא שהמשחק הזה ממש ממש מהיר? אני בממוצע מת כל חצי דקה לכל היותר עם מאזן שלילי לרוב, ודווקא בBF2 ו CS הייתי תמיד במקום הראשון, אני פשוט כמעט תמיד נכנס לאש צולבת, או שהורגים אותי תוך רבע שנייה או שנופל עלי טיל של פרדטור או מטוס או מסוק או שאיזה נוב עם מטול או...

הקטע של כל הדרגות הללו גם מעצבן נורא כי בתור חדש השחקנים בעלי הדרגות הגבוהות נהנים מיתרון משמעותי מאוד עלי בכוח האש מעבר ליכולות האישיות.

כל זה דיי מתסכל ומעצבן :bash::s07::kopfpatsch::facepalm:

אהבתי יותר את הסגנון משחק של BF2 או CS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6.אני קם מהכיסא

7.בועט בקיר

פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה , ניסית את הדברים הרגילים כמו להתקין מחדש את הדרייברים של הכרטיס מסך וכד'?

לא שאני חושב שזה יעזור אבל זה לא יזיק...

אין לך תופעה דומה בדברים אחרים חוץ מהפרדטור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6.אני קם מהכיסא

7.בועט בקיר במחשב

פה הטעות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לevilsting)לא בהכרח..אתה מסתכל על המהירות כדבר רע,אבל יש לזה את היתרונות שלו.הכי טוב,כל הנובים(ז"א כל הנובים חוץ ממני) מתקמפרים,ואפשר למצוא אותם מהר בגלל שיש ריספון מיידי בלי לחכות חצי שעה כמו במשחקים אחרים,סהכ כל עוד אתה נשאר בתנועה אתה אמור להרוג יותר מלההרג, וכל השיפצורים והתוספות לא כאלה הכרחיים,אני עדיין משתמש רק בתבור עם הred dot sight(אל תשאלו אותי למה,היא נראתה לי מגניבה והזכירה לי את הצבא,אין לי מושג אם היא תורמת משהו..) וממש לא יודע איך להשתמש בכל הפרדטורים והמטוסים למיניהם(אם אני מקבל אותם..) ועדיין מגיע לראש הטבלה מדי פעם..מתרגלים לזה מהר..והדרגות וכל השיפצורים לא כאלה משמעותיים דווקא בגלל האופי המהיר של המשחק.

חברה תאחלו לי הצלחה יום חמישי אני מגיש עבודה במשפטים אני מתנזר מהמשחק מאתמול וגם כנראה אהיה בפורום פחות..

אז תהנו מהמשחק ותקדישו killstreaks לזכרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אנשים זה רק אני הוא שהמשחק הזה ממש ממש מהיר? אני בממוצע מת כל חצי דקה לכל היותר עם מאזן שלילי לרוב, ודווקא בBF2 ו CS הייתי תמיד במקום הראשון, אני פשוט כמעט תמיד נכנס לאש צולבת, או שהורגים אותי תוך רבע שנייה או שנופל עלי טיל של פרדטור או מטוס או מסוק או שאיזה נוב עם מטול או...

הקטע של כל הדרגות הללו גם מעצבן נורא כי בתור חדש השחקנים בעלי הדרגות הגבוהות נהנים מיתרון משמעותי מאוד עלי בכוח האש מעבר ליכולות האישיות.

כל זה דיי מתסכל ומעצבן :bash::s07::kopfpatsch::facepalm:

אהבתי יותר את הסגנון משחק של BF2 או CS...

תשתדל לנוע ממחסה למחסה ולא בשטחים פתוחים.

ברגע שתלמד את המפות ותבין איפה נקודות התורפה של נקודה שאתה נמצא בה תוכל להזהר יותר.

השתמש בקופיקט כדי לגנוב משחקנים מתקדמים יותר את הנשקים וה-PERKS שלהם.

על החתום,

בעל מאזן שלילי לרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני מוצא את הקופיקט טוב רק כשאתה ברמות נמוכות (אני מדבר כרגע באופן כללי ולא באופן ישיר למה שנכתב מעליי) , עם הזמן וההתקדמות במשחק , אני מתאים לעצמי את הנשקים והתוספות שהכי נוח לי לשחק איתם בכל מפה ובכל סגנון משחק.

היום , ב99% מהמקרים , הקופיקט לא שמיש עבורי , עדיף לבחור משהו אחר מתוך הDeathStrikes

(דעה אישית כמובן... ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני מוצא את הקופיקט טוב רק כשאתה ברמות נמוכות (אני מדבר כרגע באופן כללי ולא באופן ישיר למה שנכתב מעליי) , אם הזמן וההתקדמות במשחק , אני מתאים לעצמי את הנשקים והתוספות שהכי נוח לי לשחק איתם בכל מפה ובכל סגנון משחק.

היום , ב99% מהמקרים , הקופיקט לא שמיש עבורי , עדיף לבחור משהו אחר מתוך הDeathStrikes

(דעה אישית כמובן... ;) )

מחזק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...