Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף!!!

איפה מומלץ לקנות את המשחק? אני מחפש מחיר טוב...עוד היום בתל אביב בבקשה.

לארקדיה יש מחיר אטרקטיבי גם בלי הזמנה מוקדמת....

ד"א... אני מנסה לשחק והוא כותב לי servers are to busy..... בעיה אצלי או שאני צריך לקנות כרטיס טיסה כדי להרוג את האידיוט שהמציא את steam?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה עוד שאלה חופרת אבל לא מצאתי תשובה חד משמעית

זה משחק שמבוסס לחלוטין על SSTEAM?

חייב סטים כדי לשחק בו?

אז הוא ישמר לי בחשבון סטים ככה שגם אוכל להתקין אותו ללא דיסקים עוד שנתיים נגיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הבעיה אצלי...........

אני רוצה להתקין את זה מהדיסק והוא ישר עובר לי לסטים........

ומוריד אותו......אני לא מבין מה לעשות

עזרה בבקשה

אני גם כן באותה בעיה שהוא רוצה להוריד את המשחק ישר מהאינטרנט ולא דרך הדיסק

איך אפשר לפתור את הבעיה ?

_________________________________________________________________________________________

טוב הסתדר לי לאחר כמה נסיונות של התקנה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toxin, יכול להיות שכונן DVDש'ך קצת אכול סרטים.

כשאצלי התבצעה ההתקנה, היא התבצעה בקצב של כ 10 מגהבייט לשניה בממוצע, מה שלקח לכל העסק להסתיים תוך חצי שעה +/-.

אני עדיין חושב שהסטים פשוט דפוק ברמות שקשה להסביר.

התחלתי להתקין את המשחק פעם אחת, אחרי חצי שעה של Preparing files to install, שבמהלכה הוא בכלל לא קורא מהכונן דיסקים, המשתמש שלי בסטים התנתק. כשהתחברתי מחדש, זה המשך לעשות פריפרינג, אבל בלי להתקדם, כשניסיתי לגעת בזה הSTEAM קרס.

הפעלתי מחדש את הסטים, התחלתי להתקין מחדש. הפעם הצלחתי לסיים את הPREPARING אחרי כמעט שעה. אח"כ התחילה ההתקנה. במהלך ההתקנה הוא נתקע על 10% במשך כמעט חצי שעה [אם לא יותר] ואחר כך זה רץ יותר מהר. את הדיסק השני הוא התקין באיזה 10 שניות.

לאורך כל התהליך הSTEAM צורך לי משאבי מערכת ברמה שאפילו סמן העכבר כבר מתחיל לקרטע, ומשום מה גם תופס את מלוא רוחב הפס של האינטרנט [לא מצליח לגלוש כי שום אתר לא מצליח לעלות]

אחרי שסיימתי עם הזוועה הזו, הפעלתי את הSTEAM רק כדי לגלות שגם הסינגל וגם המולטי תקועים על UPDATING מבלי לעדכן. כשניסיתי להפעיל את אחד מהם זה גרם לקריסה גם של הSTEAM וגם של הEXPLORER. ניסיתי פעם שניה להפעיל וזה עשה את זה שוב פעם. עכשיו אני יושב ומחכה כמו אידיוט כהמשחק כותב UPDATING תקוע על 0 אחוז ולא מעדכן.

אני כבר 6 שנים משתמש בSTEAM. מעולם לא נתקלתי בבעיות. גם כשהוא היה חדש עם HALF LIFE2.

מה לעאזל?!?!!?!?

עריכה: עכשיו זה כותב לי "The game is currently unavailabe"

F*CKKKKKK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה פורסם כבר, אבל בכל-אופן, זה ממש גדול.

סוג של מוקומנטרי כזה על מודרן וורפייר 3, שיהיה המשחק הכי ריאליסטי מבחינה צבאית שיש.

כל מי ששירת בצבא יוכל להזדהות :)

http://www.theonion.com/content/video/ultra_realistic_modern_warfare

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורדה יצאה לדרך :D

הוא שוקל 11 GB !!!??? :o

למה כול כך כבד ?

בעיקרון המשחק תופס 3 GB

ה-8GB הנוספים הם באגים שהושתלו במע' ההתקנה של המשחק וההפעלה שלו. כדי שתסבול ממנו אחרי שזרקת עליו 60$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהרבה אנשים נתקלו פה בבעיות עם סטים, האם זה רק הגירסאות של סטים או שזה מופיע גם בגירסאות הדיסק הקשיחות??

לא בא לי להתקל בבעיות...

אני קניתי עותק מארקדיה היום.

כל העותקים דורשים התקנה של ....

ואין לי מושג מה לעזאזל נדפק בSTEAM. אבל זה מזעזע. בחים לא ראיתי את התוכנה כ"כ לא יציבה.

אתה מוזמן לקרוא כמה סבלתי מההתקנה בלבד בעמוד הקודם.

אפילו GTA4 היה PIECE OF CAKE להתקין לעומת הזוועה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ה סטים לא נידלק בכלל בגלל העומס .....

בעיקרון המשחק תופס 3 GB

ה-8GB הנוספים הם באגים שהושתלו במע' ההתקנה של המשחק וההפעלה שלו. כדי שתסבול ממנו אחרי שזרקת עליו 60$.

אז זה 8 GB סתם כך ?

זה מאוד מפגר מצד החברה ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בגלל העומס המטורף שנפל עליה יום אחד.... 93205710983247509 גזליון משתמשים/הורדות/מולטיז ומה לא...

אצלי ה סטים לא נידלק בכלל בגלל העומס .....

אז זה 8 GB סתם כך ?

זה מאוד מפגר מצד החברה ......

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...