השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער

NuNaTaK

Recommended Posts

איפה רוני שיגיד לנו שזה לא מייצג את המגזר?

"לפני חודשיים, אחד האבירים הקדושים של ה', הדב השחור הרג שני סדומאים והציל את העם הקדוש שלנו מחרון אפו של ה'. זה מחיר ההפגנות של הסדומאים! זה המחיר של חילול ה'! כולנו חייבים ללכת בעקבות הדב השחור ולהרוג את הבהמות הרשעיות האלה".

זו המנטאליות, תפנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פלסטיני פה, פלסטיני שם, מה קיבנמט איכפת לי?!

הבנאדם פאקינג שם מטען חבלה במשלוח מנות ונתן לילד! :s07:

ברגע הזה, הוא כבר איבד כל שבריר של לגטימיות שאפשר היה איך שהוא לנסות להדביק לו! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה מפנה את כל מאמציו כנגד אוייבים (=ערבים+שמאל קיצוני) ולא תוקף הומואים וכיו"ב, אז היתה בזה סתירה ועוד איך - או שבאמת במחינתך אין הבדל בין פסיכי מהצד שלנו לבין פסיכי מצד האויב שמפעיל את הטרור האמור כנגדינו?

אתה בטוח שאתה יודע מי בצד שלך ומי נגדך?...המופרעים מהימין הקיצוני מסוכנים לביטחון המדינה לא פחות מהחמאס,אם לא יותר.וזה בגלל שהם באם מבפנים,ויש להם זכות הצבעה לכנסת.אם הם יגיעו לשילטון,הם יגרשו מכאן את כל הערבים בכח,ינסו לבנות את בית המקדש,ויגרמו לניתוק קשרינו עם ארה"ב.ואז,ממי נקנה מטוסי F16?...אז הערבים יפתחו במלחמה נגדנו,וגם ינצחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה יודע מי בצד שלך ומי נגדך?...המופרעים מהימין הקיצוני מסוכנים לביטחון המדינה לא פחות מהחמאס,אם לא יותר.וזה בגלל שהם באם מבפנים,ויש להם זכות הצבעה לכנסת.אם הם יגיעו לשילטון,הם יגרשו מכאן את כל הערבים בכח,ינסו לבנות את בית המקדש,ויגרמו לניתוק קשרינו עם ארה"ב.ואז,ממי נקנה מטוסי F16?...אז הערבים יפתחו במלחמה נגדנו,וגם ינצחו.

המופרעים מהימין הקיצוני אכן מסוכנים, אבל הם לפחות רוצים שתהיה לנו מדינה ולא שנהיה "מדינה סוציאליסטית פלסטינאית דו לאומית" (ציטוט מדוייק של אחד שיצא לי להכיר, שאין צורך לפרט לגבי עמדותיו הפוליטיות). גם אני לא הייתי רוצה לראות פאנאטים דתיים בשלטון, תאמין לי שלא, אבל אתה באמת אמרת הרגע שימנים קיצונים בעלי זכות הצבעה לכנסת מסוכנים יותר מערבים "ישראלים" בעלי אותה הזכות? ואם כבר הזכרת את החמאס, כמה ישראלים יהודים הימין הקיצוני רצח? רגע, אתם יודעים מה, כמה אנשים בכלל הוא רצח? עכשיו בוא תשווה את זה לחמאס.

ואגב, אני מכיר די והותר אנשים אתאיסטים למהדרין, שבינם לבין "חזון ארץ השלמה", המקדש ושאר ירקות אין שום קשר - ושדעותהם הפוליטיות זהות לאלה של אותו "ימין קיצוני" שאתה מרבה לדבר עליו. גם מהם אתה מפחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלוט,בנאדם.החמאס אינו יכול להביא לחורבן המדינה הזאת,למרות רצונו והצהרותיו.הימין הסהרורי יכול גם יכול.אז מי יותר מסוכן?...

נכון,החמאס רוצה לרצוח אותי,או לפחות לגרש אותי מאדמתי.הפייגלינים מחבקים אותי ואומרים לי שאני יהודי יקר,אבל הם אלו המסוגלים לנתק קשרים עם ארה"ב שבזכותה אני חי ושורד כאן.

בקשר לאתיאיסטים ימנים קיצוניים,גם הם מסוכנים,כמו כל קבוצה קיצונית,אבל לא התכוונתי אליהם,כי הם מסוגלים למחשבה רציונלית בכל-זאת.

הדתיים הלאומיים פשוט מתרבים יותר מחילונים.יבוא יום,והם יהיו הרוב בארץ,ואז זה יהיה הסוף של המדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל להפריח הצהרות בלי ביסוס, כגון

החמאס אינו יכול להביא לחורבן המדינה הזאת,למרות רצונו והצהרותיו.הימין הסהרורי יכול גם יכול.אז מי יותר מסוכן?...

לחמאס אכן חסרים הכלים להביא לחורבן המדינה בדרך צבאית. מה שלא חסר לו אלה כלים לגרום למדינה נזקים "צדדיים" קלים כגון חיים בפחד, הזרמת תקציבים לצבא ולמיגון במקום לפיתוח וצמיחה, דה-לגיטימציה לעצם קיומה של המדינה מעל כל מסך ודף עיתון וכולי וכולי. אולי מבחינתך המחירים הללו מתקבלים על הדעת. לדעתי לא. מבחינתי "חורבן" הוא לא רק השמדה טוטאלית, אלא גם מניעת האפשרות לנהל חיים תקינים ללא פחד מפיגועים, מפולת כלכלית בעקבות "המצב" או פינוי כפוי.

לגבי הסכנה שבימין ה"סהרורי" (אני מבין שמ"ימין קיצוני" כבר עברנו לקלל את הימין בכללותו. מעניין שאת החמאס לא ראיתי אותך מקלל ככה) - אני מסכים לחלוטין שיש בימין הקיצוני משוגעים. אני גם מסכים שטייטל הוא אחד מהם, וכמו שכבר אמרתי ואתה מתעקש לא להקשיב, לא, לא הייתי רוצה לראות אנשים כאלו בשלטון - אבל מכאן ועד להגיד שהם סכנה בפועל לקיומה של המדינה המרחק הוא גדול. מה שבטוח, פחות סביר שהם יגרמו לנתק כלשהו עם ארה"ב או כל מדינה ידידותית אחרת מאשר כל אותן נשמות טובות, יהודיות, ישראליות לשעבר (ואף בהווה) שקוראות חדשות לבקרים לחרם על ומוסדותיה ומרצות במוסדות לימוד בחול על ה"זוועות" שישראל מבצעת. רגע, מאיזה צד פוליטי האנשים הללו בד"כ? להגיד שהימין הקיצוני "עלול" לגרום לנתק זו פשוט צביעות לשמה, כי ברגעים אלו ממש השמאל הקיצוני לא רק עלול אלא מנסה בפועל לגרום לנתק המדובר.

הדבר היחיד שאני מסכים אתך לגביו בלב שלם הוא שהשתלטות דתית על מדינת תגרום לנזק בלתי הפיך. עם זאת, אני מבקש שתעשה הפרדה בין עמדה פוליטית לעמדה דתית. אני מבין שיש קורלציה גבוהה בין מחזיקי דעות ימניות (קיצוניות או לא) לדתיים, אבל סלידתך (שאני שותף לה) מהאנשים הללו עקב אמונתם אינה מהווה עילה מספקת לשלילת אידאולוגיות אחרות שאותם האנשים, ולא רק הם, מאמינים בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי כולם אבל רובכם פה מזיינים את המוח חד וחלק , מה זה משנה מחבל \לא מחבל הוא הרג שתי אנשים ולא כדי להגן על חיו שלו בשעת סכנה אלה בגלל אידאולוגיה מה שאומר שמגיע לו לעונש כמה עשרות שנים רק חבל שפה רוצחים לא מקבלים כאלו עונשים ולא עונש מוות (תוצאה של ניפוח מטומטם) כמו שגרועים ממנו לא קיבלו גם לו לא מגיע לקבל אבל מצד שני יש מספיק עבריינים יהודים וערבים שהרגו הרבה יותר מאדם או שתים , אנשים שנוסעים תחת השפעת אלכוהול או סמים שרוצחים משפחות שלמות למה להם אתם לא קוראים מחבלים .

בקיצור תפסיקו להיות צבועים !!!!

משהו אמר פה משהו נכון רוב הערבים כאומה תמיד יראו נאמנות לצד שלהם ורק מעטי מעט יגיד משהו לטובת לכן הם כל כך חזקים בהסברה ,אבל בישראל יש דמוקרטיה וצריך לחיות עם היתרונות והחסרונות שלה ולא לשנות את הדברים אם אנחנו רוצים להישאר דמוקרטיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במבחינתך דמוקרטיה אומר לתת קול שווה גם לאויבים שלך (שבעצמם לא מאמינים בשום דמוקרטיה - תראה לי מדינה ערבית אחת דמוקרטית) ולהתייחס שווה בשווה לטענות שלהם כמו לטענות של הצד שאתה חלק ממנו - לא רוצה דמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במבחינתך דמוקרטיה אומר לתת קול שווה גם לאויבים שלך (שבעצמם לא מאמינים בשום דמוקרטיה - תראה לי מדינה ערבית אחת דמוקרטית) ולהתייחס שווה בשווה לטענות שלהם כמו לטענות של הצד שאתה חלק ממנו - לא רוצה דמוקרטיה.

שדברתי על קול שווה התכוונתי לשמאל.

אתה לא יכול לדרוש ממדינה להיות דמוקרטית ואין לזה קשר גם ליחסים שלך עם אותה מדינות בדיוק כמו שהם לא יכולים לדרוש שישראל תהייה דיקטטורה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה בזה שמבחינת "אבירי הדמוקרטיה" מהשמאל כשערבי אומר "ישראל לא צריכה להתקיים" זה דמוקרטיה ואילו כשיהודי אומר "הערבים הם גיס חמישי" זו גזענות.

לגבי קול שווה לשמאל - בוודאי ובוודאי. קוראים לזה "בחירות", יקירי. ראינו כמה מנדטים קיבלתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה בזה שמבחינת "אבירי הדמוקרטיה" מהשמאל כשערבי אומר "ישראל לא צריכה להתקיים" זה דמוקרטיה ואילו כשיהודי אומר "הערבים הם גיס חמישי" זו גזענות.

לגבי קול שווה לשמאל - בוודאי ובוודאי. קוראים לזה "בחירות", יקירי. ראינו כמה מנדטים קיבלתם.

אחד יפה שאתה קובע דברים לבד ועוד מכניס לי דברים לפה כדי שתדבר בשם עצמך

מי אמר שאני מסכים עם זה שאומר שישראל לא צריך להתקיים ושאומרים על הערבים גייס חמישית זאת גזענות האמת תלוי עם אותו ערבי נאמן לישראל אז זאת גזענות אבל עם אותו ערבי דורש מדינה פלסטין אז הוא אכן גיס חמישי וצריך להחליף את תעודת הזהות שלו לפלסטינית .

יפה שצרפת אותי למחנה השמאל "קיבלתם" האמת שגם הימין לא נצח והמכרזי ניצח , אגב אני לא מצביע עוד אבל אם הייתי יכול להצביע אין למי כולם אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...