השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער

NuNaTaK

Recommended Posts

אני לא מבין מה פסול בזה? זה נכון. הוא טרוריסט ופסיכופט לכל הדבר. ימנים קיצוניים(כמוך) יצדיקו את מעשיו רק בגלל שהוא יהודי ימני קיצוני, חולה נפש לא פחות ממנו.

חלאס כבר להיות צבועים, הוא לא מחבל כי הוא יהודי? באמת שאני לא מבין.

איך הגעת למסקנה שאני לא שמאלני, רק בגלל זה שאני לא צבוע כמו שלדעתך שמאלני אמור להיות? לא ראית את ההודעות שלי בטרדים של TNT2009? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חלאס כבר להיות צבועים, הוא לא מחבל כי הוא יהודי? באמת שאני לא מבין.

בפה מלא כן, בדיוק כמו שהאצ"ל, הלח"י ושאר המחתרות הניציות הם לא "מחבלים" - וזה רק בגלל שהם יהודים ובצד הנכון של המפה.

לימים בארכיונים בריטים שנחשפו המחתרות האלה היו אחת הסיבות העיקריות שהם יצאו מפה - אז זה אולי אפילו משתלם.

אני יודע שהמילים האלה יהפכו להיות בשר תותחים ליפי נפש, אבל זו האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפה מלא כן, בדיוק כמו שהאצ"ל, הלח"י ושאר המחתרות הניציות הם לא "מחבלים" - וזה רק בגלל שהם יהודים ובצד הנכון של המפה.

לימים בארכיונים בריטים שנחשפו המחתרות האלה היו אחת הסיבות העיקריות שהם יצאו מפה - אז זה אולי אפילו משתלם.

אני יודע שהמילים האלה יהפכו להיות בשר תותחים ליפי נפש, אבל זו האמת.

קודם כל.. לפי מיטב ידיעתי האצ"ל והלח"י הוגדרו ע"י בריטניה כארגוני טרור..

דבר שני, אולי זה באמת משתלם - ולכן אסור לך לשפוט את האסלאם הקיצוני על זה שהוא מנסה.. אחרי הכל, אם הם ינצחו בסופו של דבר, הם יהיו "בצד הנכון של המפה" (הרי המנצחים מכתיבים את ההיסטוריה), ולכן רטרואקטיבית הם יקבלו לגיטימציה לרצוח אותך. תוותר כבר עכשיו.

ועוד דבר.. מה זה לעזאל כל הנשקים האלה?

אני משחק עכשיו Borderlands וזה נראה כמו תמונה שיצאה מהמשחק הזה.. פאק.

בנאדם שיש לו כל כך הרבה נשקים מסוכנים בבית, השתמש בהם בוודאות. ממש לא נראה לי שמאשימים אותו לשווא..

ולגבי ה"הודאות השקריות" - הוא פועל כמו כל ארגון טרור.. אתם יודעים בכמה "פיגועים" הודו ארגוני אש"ף, חמאס וחיזבאללה, כשהקשר בינהם לתקרית היה קלוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם שיש לו כל כך הרבה נשקים מסוכנים בבית, השתמש בהם בוודאות. ממש לא נראה לי שמאשימים אותו לשווא..

ולגבי ה"הודאות השקריות" - הוא פועל כמו כל ארגון טרור.. אתם יודעים בכמה "פיגועים" הודו ארגוני אש"ף, חמאס וחיזבאללה, כשהקשר בינהם לתקרית היה קלוש?

יכול להיות שהוא ביצע איזשהי פעולות או תיכנן מלחמה קטנה

ואם הוא אכן נתן הודאה שיקרית (כי הוא פסיכופט או שעינו אותו) אז הפושעים האמיתים עדיין מסתובבים חופשי

כנ''ל לגבי החיזבאלללה וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל.. לפי מיטב ידיעתי האצ"ל והלח"י הוגדרו ע"י בריטניה כארגוני טרור..

דבר שני, אולי זה באמת משתלם - ולכן אסור לך לשפוט את האסלאם הקיצוני על זה שהוא מנסה.. אחרי הכל, אם הם ינצחו בסופו של דבר, הם יהיו "בצד הנכון של המפה" (הרי המנצחים מכתיבים את ההיסטוריה), ולכן רטרואקטיבית הם יקבלו לגיטימציה לרצוח אותך. תוותר כבר עכשיו.

זה ידוע שהמנצחים מכתיבים את ההיסטוריה ויוצרים לעצמם לגיטימציה רבתי, מה חדשתה פה?

אני מאוד מקווה שנשאר בצד הנכון, פרק בשיעור הסיטוריה הם הוא לגיטימי או "קצת" פחות זה כבר הרבה פחות עקרוני בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה , תפסו איזה הזוי מההיתישבות ותופרים לו תיק , לפחות תיק תקשורת , חחח

המשטרה מנפחת כדי הלאדיר את השם שלה , התקשורות רגיל גם שמאלנית וגם מנפחת ( הרי כבר שכחנו את שפעת החזירים וכו' זה הכל מוצרים תקשורתיים - חחח ) וילדים אידיוטיים חושבים שזה משהו גדול - פפפפחחחח.

תמשיכו לשנא את עצמכם . חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה , תפסו איזה הזוי מההיתישבות ותופרים לו תיק , לפחות תיק תקשורת , חחח

המשטרה מנפחת כדי הלאדיר את השם שלה , התקשורות רגיל גם שמאלנית וגם מנפחת ( הרי כבר שכחנו את שפעת החזירים וכו' זה הכל מוצרים תקשורתיים - חחח ) וילדים אידיוטיים חושבים שזה משהו גדול - פפפפחחחח.

תמשיכו לשנא את עצמכם . חחח

אה, לשב"כ משעמם בחיים אתה אומר? יאללה צא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את כלל מעשיו ומסכים עם הגדרתו כפסיכי, אבל מה לעשות - מכל הפשעים שהואשם בהם, מטרידים אותי בעיקר הפגיעה באותו נער באריאל ופועלו כנגד הקהילא הגאה. למה? כי לא הגיע להם שיפגעו בהם.

כשמדובר באנשים שרוצים שאני אעלם (ערבים) או שמציעים לעלות על התנחלויות בטנקים (שמאלנים מסויימים מאוד), קשה לי להתייחס למעשי טייטל בצורה נייטרלית ולהגדירו כמו שאני מגדיר כל מחבל ערבי, מהסיבה הפשוטה שאני מסרב לכנות באותו שם מעשים שכוונו אלינו ומעשים שכוונו לאוייבינו. מה לעשות, אני לא חי בשבדיה. אני חי בישראל, ולכן אני צד בסכסוך. הערבים מבינים זאת יפה מאוד, ולכן הרוב המוחלט של הערבים מגנה את על כל צעד אפילו אם בסתר ליבו הוא מסכים איתו, ותומך ברוב המוחלט של פעולות ה"התנגדות" גם אם אינו מסכים עימן באופן אישי. למה? כי כל עמדה אחרת מציבה אותם כבוגדים בעמדות ה"עם" שלהם.

עד שהישראלים לא יפנימו שהתמיכה היהודית בעמדות הערבים (שלום עכשיו, בצלם, מחסום ווטש, פרופסורים למיניהם שקוראים לחרם וכולי) לעומת התמיכה החד משמעית של כלל האוכלוסיה הערבית בעמדות ה"פלסטינאים", היא הסיבה המרכזית לכשלון ההסברה הישראלית - נמשיך לשמוע גינויים מכל העולם. מבחינתי, אדם שקורא לפגוע בישראל או בחלק כלשהו מאוכלוסייתה החוקית, בין אם פיזית ובין אם ע"י חרם או סנקציות - מקומו מול כיתת יורים. מטען בפתח הבית לא נשמע לי כמו מעשה לא מוסרי בהתחשב בכל האמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך נלהב בעונש מוות ליהודים

אז סבבה, יבוא יהודי אקראי וירצח את ההורים שלך ואת האחים שלך, גם אז לא תרצה עונש מוות בגלל שהוא יהודי?

איזה אנשים מפגרים יש בעולם הזה לפעמים פשוט לתפוס את הראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי.. כאילו הוא איזה קדוש.. אז מה אם הוא יהודי הוא יכול להיות טרוריסט אין בזה סתירה

גם אני חושב שהמשטרה מנסה לעשות לעצמה חיים קלים בזה שהיא מלבישה עליו דברים.. מה שכן קראתי

שהוא יודע מי עשה את זה אבל לא מוכן לספר.. אחלה חקירת משטרה

היה מספיק אם היו עוקבים אחריו קצת לראות אם הוא פועל לבד או לא והאמת קשה לי להאמין שכן עם כל הכמות נשקים שיש לו

שלא הייתה מביישת משחק מלחמה צנוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי.. כאילו הוא איזה קדוש.. אז מה אם הוא יהודי הוא יכול להיות טרוריסט אין בזה סטירה סתירה

אם הוא היה מפנה את כל מאמציו כנגד אוייבים (=ערבים+שמאל קיצוני) ולא תוקף הומואים וכיו"ב, אז היתה בזה סתירה ועוד איך - או שבאמת במחינתך אין הבדל בין פסיכי מהצד שלנו לבין פסיכי מצד האויב שמפעיל את הטרור האמור כנגדינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...