השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא משנה לעניין הגדרתו כטרוריסט, זה כן משנה את עמדתי כלפיו כישראלי. מה לעשות, כואב לי יותר לשמוע על יהודים שנהרגו בפיגוע שבוצע בנסיון לסלק אותנו מהארץ מאשר לשמוע על ערבים שנהרגו בפיגוע שבוצע בנסיון לסלק אותם מהארץ.

יפי נפש - תלכו קיבינימאט. אין לכם מקום במזרח התיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה לעניין הגדרתו כטרוריסט, זה כן משנה את עמדתי כלפיו כישראלי. מה לעשות, כואב לי יותר לשמוע על יהודים שנהרגו בפיגוע שבוצע בנסיון לסלק אותנו מהארץ מאשר לשמוע על ערבים שנהרגו בפיגוע שבוצע בנסיון לסלק אותם מהארץ.

הדוגמה לא הגיונית מיסודה

דוגמה יותר טובה:

אם תחטוף כדור.

האם זה משנה אם היורה: ערבי או יהודי? אישא או גבר? שמאלני או ימני?

תגדיר יפי נפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה יותר טובה:

אם תחטוף כדור.

האם זה משנה אם היורה: ערבי או יהודי? אישא או גבר? שמאלני או ימני?

ומה עושה את הדוגמה הזו ליותר טובה? העובדה שהיא מתאימה לטענה שלך למרות שאין לה שום קשר למקרה הנידון? ::)

אתה יוצא מנקודת ההנחה שמי שחוטף את הכדור נקבע מראש, ויש ויכוח רק על זהות היורה. בפועל, הויכוח הוא לא רק על היורה אלא גם על הקורבן - מה שמחזיר אותי בדיוק לדוגמה שלי.

חוץ מזה, אם נחזור לטענתך לפיה משנה רק מי ירה ולא מי הקורבן, הרי שבאותו אופן אפשר להגיד שלא משנה לשום דבר ועניין האם פלסטינים שנהרגו בפגיעה בביתם נפגעו מפגז צה"לי או שמא מטעות כוונון של מרגמה חמאסניקית, או שאין הבדל בין אזרח המדינה שנהרג תקיפה לאומנית לבין אזרח שנהרג במהלך שוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אם נחזור לטענתך לפיה משנה רק מי ירה ולא מי הקורבן, הרי שבאותו אופן אפשר להגיד שלא משנה לשום דבר ועניין האם פלסטינים שנהרגו בפגיעה בביתם נפגעו מפגז צה"לי או שמא מטעות כוונון של מרגמה חמאסניקית, או שאין הבדל בין אזרח המדינה שנהרג תקיפה לאומנית לבין אזרח שנהרג במהלך שוד.

האם לאותו אדם שנהרג זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קשור לעניין הזה? הבן אדם כן טרוריסט, זאת ההגדרה שלו, מלבד רצח של פלסטינים על רקע לאומני, הוא ניסה לרצוח שמאלנים והומואים. אני לא מבין מה הרצון הזה להגן עליו... בגלל שזה משרת לכם את האינטרסים? הבן אדם לקח את החוק לידיים, זהו נגמר העניין תפסיקו לחפש לנסות להצדיק אותו.

שיענש ע"פ החוק וזהו נגמר העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את מעשיו, אני פשוט אומר שהם פחות מפריעים לי מאשר מעשי הערבים (חוץ מעניין ההומואים). לגבי העונש שלו - אני מציע שבגין רצח הערבים, נגזור עליו בדיוק את אותו העונש שהפלסטינאים גוזרים על מחבלים שפוגעים ביהודים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את מעשיו, אני פשוט אומר שהם פחות מפריעים לי מאשר מעשי הערבים (חוץ מעניין ההומואים). לגבי העונש שלו - אני מציע שבגין רצח הערבים, נגזור עליו בדיוק את אותו העונש שהפלסטינאים גוזרים על מחבלים שפוגעים ביהודים.

צודק

למה אנחנו צריכים מדינה אם נתנהג כמו הפלסטינאים, אולי הפתרון שנסתפח למצרים/ירדן/פלסטינאים נראה שיש דמיון רב :kopfpatsch::facepalm::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונאי לפעמים מציירים את עצמם בתור יפי נפש .

( אפשר להבחין בהם ולהבדיל אותם מאנשים שנפשם יפה בזה , שיפיי הנפש תמיד מנסים להעלות את הישראלים והיהודים כקורבן על מזבח נאורותם הם עצמם )

יפה נפש אמיתי לא ירצה להעלות אף אחד כקורבן ואף פעם לא יחשוב שעל חטא אחד אפשר לכפר בחטא אחר ,אף פעם לא יחשוב שמגיע לישראלים שהם נרצחים כי הם "כובשים " והוא לא מגנה אף אחד , הוא רק כואב וסובל כשיש סבל ולא מעוניין שאף אחד ישלם על כך שכואב לו , זה יפה נפש אמיתי כל השאר הם שונאי בתחפושת יפה נפש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בין טרורסיט ערבי רוצח יהודים/ערבים לבין טרוריסט רוצח ערבים/יהודים, עצם היותם יהודים/ערבים לא אמור אמור להשפיע על חומרת העונש, עונש מוות למקרה הנ"ל לדעתי מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ללכת לפי ההגיון, כמובן שאתה צודק. אם ללכת לפי המציאות, הרי שזו הגישה שתוביל לאובדנינו - הנסיון להיות "ניטרליים" בסכסוך שבו קיים אוייב המאוד רחוק מלהיות נייטרלי, הוגן או מוסרי.

אף אחד מעולם לא ניצח אוייב תוך כדי הטלת הגבלות "מוסריות" על עצמו בזמן שאותו אוייב שם עליהן זין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בין טרורסיט ערבי רוצח יהודים/ערבים לבין טרוריסט רוצח ערבים/יהודים, עצם היותם יהודים/ערבים לא אמור אמור להשפיע על חומרת העונש, עונש מוות למקרה הנ"ל לדעתי מתאים.

מבחינה אנושית אתה צודק לחלוטין , רצח הוא רצח הוא רצח , אבל אנחנו נמצאים במצב שונה כאן , אנחנו נמצאים במלחמת השרדות וזו למעשה הבעיה עם השמאלנים שהם אינם מבינים היכן הם נמצאים , לצערי זו בעיה חמורה שצריכה דיון והחלטה שהיא משותפת לנו ולאחינו הערביים , כאשר הם יוקיעו את הרוצחים מאצלהם אז גם אנחנו ולמעשה אני חושש ששני הצדדים עדיין לא הקיזו דם מספיק כדי להבין זאת , מגוחך בעיניי הדבר שרק צד אחד שואף ל"שלום" ועוד בדרכים שאינן מובנות לצד השני כלומר הדרכים של הישראלים להגיע לשלום למעשה מובילים אותם למלחמות כל הזמן והם אינם מתבוננים ואנים משנים את הדרך שלהם , חחחח זה בגלל שהם " חכמים" הישראלים האלו - חחחח , מכורים לשכל שלהם יותר מאשר למציאות שטופחת על פניהם , כמו השמאלנים לדוגמה שלא רואים את המציאות אלא את מה שעובר להם בראש , או במילויות האלמוותיות של סרג'יו קוסטנסה מהסרט גבעת חלפון אינה עונה : " פאטה מורגנה זה אתה רואה מה שאתה חושב שאתה רואה ולא מה שאתה רואה שבאמת אתה רואה " ( תקנו אותי כי אני טועה - חחח )

המצב כאן מספיק מסובך גם בלי להכניס אידיאולוגיות מהתחת - חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ללכת לפי ההגיון, כמובן שאתה צודק. אם ללכת לפי המציאות, הרי שזו הגישה שתוביל לאובדנינו - הנסיון להיות "ניטרליים" בסכסוך שבו קיים אוייב המאוד רחוק מלהיות נייטרלי, הוגן או מוסרי.

אף אחד מעולם לא ניצח אוייב תוך כדי הטלת הגבלות "מוסריות" על עצמו בזמן שאותו אוייב שם עליהן זין.

לא הבנתי איך רצח (במלוא מובן המילה - לא נזק היקפי, לא טעות, ממש רצח) של אזרחים מקדם אותנו לאנשהו. אם לקחת את הפרספקטיבה שלך ולהרחיב אותה, אתה למעשה אומר שאין לך שום בעיה עם הרג מכוון של אזרחים שנולדו במקרה בצד הלא נכון של הקו הירוק. אם לא מפריע לך מה שהוא עשה, בוודאי גם לא יפריע לך אם יום אחד תרים מטוסי קרב ותפציץ גני ילדים בעזה.

בטח גם אין לך בעיה עם איתמר בן דביר וידידיו שתכננו לפוצץ עגלת נפץ ליד בית ספר במזרח ירושלים, נכון? וגם מה שברוך גולדשטיין עשה זה בסך הכל לא נורא, כי הוא משלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממש לא מסכים עם המעשים הללו. הם אכן מעשי טרור, והם אכן לא מקדמים אותנו לשום מקום - אבל אני לא מוצא מקום להוציא כל שני וחמישי גינויים למעשי אזרחינו, חיילינו ואף מחבלינו במקרה הנ"ל בעוד שהצד השני עומד בגאון מאחורי כל מעשה נבלה שמבוצע על מחבלים מצידו.

הפלסטינאים הוכיחו יפה מאוד שלעולם הנאור יש מעט מאוד בעיה עם פעולות טרור, עם הרג אזרחים מכוון, עם פגיעה בילדים וכו'. מי שהם מתנפלים עליו זה הצד המתנצל, כי אם יש לו על מה להתנצל, כנראה שהוא הצד האשם. כך קרה שהטרוריסטים הפלסטינאים הכלואים בישראל זוכים ללחץ ציבורי ע"מ לשחררם, כי אם כולם תומכים בהם כנראה שהם לא באמת פשעו, בזמן שישראל עוצרת פעם אחר פעם ומיוזמתה ישראלים שפוגעים בערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...