השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השב"כ תפס טרוריסט יהודי, אולי היורה מהבר-נוער

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עקב טייטל הודה בפעולות הבאות:

* רצח נהג מונית ממזרח ירושלים ב-1997

* רצח רועה צאן פלסטיני ב-1997, עיסא ג'בריל מוסעף

* הנחת מטען חבלה ב-2006 ביישוב עלי

* פציעת פלסטיני עם מטען חבלה ב-2007 בבית שמש

* הנחת מטען ליד משטרתי בירושלים במאי 2007

* מטען חבלה נגד משטרתי ביוני 2007 בירושלים

* פציעה קשה של נער ממשפחה משיחית באריאל ב-2008

* הנחת מטען החבלה בפתח ביתו של פרופסור שטרנהל ב-2008

מרשים

יהרסו למשפחה שלו את הבית כמו שעושים למחבלים ערבים? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק מדובר בחלאה

אבל:

היא גם האריכה את האיסור המיוחד שהוטל בנוגע לפגישה עם העורך דין.
אולם מתוצאות החקירה עולה עד כה כי לא הוא ביצע את הפיגוע שבו נרצחו ניר כץ וליז טרובישי.
הודה טייטל כי תכנן וביצע באופן עצמאי וללא שותפים שורה ארוכה של פיגועים קשים נגד מגוון רחב של יעדים לאורך שנים.

והודה במעשים, כמו גם בכמה אחרים שככל הידוע, לא ביצע.

הבאתו של טייטל לדיונים בבתי המשפט נעשתה תחת איפול כבד. צו איסור פרסום גורף הוצא על חקירת הפרשה והדיונים התקיימו בדלתיים סגורות.
טייטל נעצר לחקירה בשנת 2000 בעקבות מידע שקשר אותו לרצח רועה הצאן, אולם לאחר חקירתו לא נמצאו כל ראיות לכך והוא שוחרר.

אם הוא היה כל כך נלהב להודות למה הוא לא הודע אז באשמה?

באו נראה: פגעו בזכויות שלו, הוא הודע בכל המעשים ואף בכאלה שלו ביצע, זה רק אני או שמנסים לתפור לו תיק שמן ותוך כדי לסגור תיקים אחרים?

הדבר המעניין הוא למה הוא הודע וכל הסודיות בסביב לזה, כי נראה לי שהוא הודע כי גרמו לו להודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם אכן פסיכופט, אבל נראה שבינתיים אין שום דבר שקושר אותו לירי בבר-נוער דווקא - ואתם יודעים איך המשטרה, מחפשים חיים קלים אז אם כבר יש להם פסיכי אחד ביד שמתאים לפרופיל אפשר לתלות עליו גם את הארוע הזה ולהפסיק לחפש.

אני לא אומר שזה המצב בפועל, אבל מאוד מטריד אותי הסיכוי הסביר שכן, כי אז היורה עדיין מסתובב חפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר מחמם את הלב של שמאלני או מוסלמי קיצוני, מלראות כותרת בעיתונות העולמית עם המילים: "jüdischen terroristen"

לראות מתחת לשם המשתמש שלך את התואר "דביל עם תעודות", האם אחד מהמנהלים מוכן לעשות עבורי את החסד הזה?

כטובות הנאה מיניות אני מציע את עכוזו הרדיואקטיבי של הנ"ל לשימושכם החופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר מחמם את הלב של שמאלני או מוסלמי קיצוני, מלראות כותרת בעיתונות העולמית עם המילים: "jüdischen terroristen"

אני לא מבין מה פסול בזה? זה נכון. הוא טרוריסט ופסיכופט לכל הדבר. ימנים קיצוניים(כמוך) יצדיקו את מעשיו רק בגלל שהוא יהודי ימני קיצוני, חולה נפש לא פחות ממנו.

חלאס כבר להיות צבועים, הוא לא מחבל כי הוא יהודי? באמת שאני לא מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מצדיק את מה שעשה, יש דברים שצריכים להתנהל מתחת לפני השטח. (וכן יש המון דברים שהאזרח הפשוט לא יודע שמתרחשים בחדרי חדרים)

כותרות כמו "מחבל מתנחל יהודי" לא תורמות לתדמיתה של בימים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מצדיק את מה שעשה, יש דברים שצריכים להתנהל מתחת לפני השטח. (וכן יש המון דברים שהאזרח הפשוט לא יודע שמתרחשים בחדרי חדרים)

כותרות כמו "מחבל מתנחל יהודי" לא תורמות לתדמיתה של בימים אלו.

כל בן אדם הגיוני ושפוי יודע שבתוך כל עם ומדינה בכלל, יש כאלה חארות פסיכופטים שמחליטים לקחת את החוק לידיים, אז כן כמו שיש מחבל ערבי יש מחבל יהודי. אל תדאג חמוד זה לא יפגע בתדמיתה של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...