כמה טיפ נותנים למובילים - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טיפ נותנים למובילים

shaithebest

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פראייר - פראייר .

לא הבנתי עם ה2000 שח, הוספת להם עוד 2000 שח? :nixweiss:

הוא עשה פרצוף -אז הבאתי לו עוד מאה. . :bash:

כנראה אתה לא עובד על הכסף -אז אתה משחרר אותו מהר.

או שאתה תמים - [זה בטוח] ,אם אתה יודע שאתה כזה- אז לפחות שיהיה איתך אדם מבוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקובל כי אנחנו מטומטמים, מלצר/סבל/שליח שמשרת אותנו לא עובד בחינם אלא מקבל משכורת. אין סיבה אמיתית לתת טיפ אם לא קיבלת משהו מעבר לסטנדרט.

(ואם לאיזה מלצר יש בעיה עם זה שילך לעבוד בעבודה אחרת שיכולה להיות הרבה יותר קשה ובכל זאת לא מקובל לתת בה טיפ)

קודם תעבוד במלצרות/סבלות/שליחות וכו', אח"כ תחזור אלינו עם התובנות שלך.

בקצרה - לא סתם מקובל לתת טיפ.

מעבר לעובדה שאתה משמח את נותן השירות, ומתקן לו עוולות שהמעסיקים שלו (שבמרבית המקרים עוברים על החוק עם תנאי ההעסקה), אתה גם נותן לו סוג של מדד לאיכות השירות שלו. אם ביצע שירות לא יאה - טיפ נמוך, או לא טיפ בכלל, זו שיטה מעולה להביע את חוסר שביעות הרצון שלך. טיפ גבוה לעומת זאת, יכול לעודד נותן שירות איכותי (ולקדם את המלצרית השווה צעד נוסף לקניית חצאית המיני שבה דמיינת אותה כל הארוחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואחד סרט....

200 שקל נשמע לך הגיוני!?.... עלק "כשתעבוד במלצרות"... מה הקשר!? טיפ צריך לבוא כשאין תלונות מיוחדות אבל טיפ כזה גדול צריך לבוא רק אם זאת מובילה והיא בדיוק נתנה לך מציצה על הדרך (רק בואו נקווה שהיא לא גם סבלית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס רשמתי שהם הוסיפו 2000 שקל ל700 שקבענו

טעות

הוסיפו 200

אז על 900 שקל נתתי טיפ 200 ואני חושב שבאמת יצאתי פראייר ואני מרגיש כמו תייר אני אלמד להבא.

אבל הם באמת בדו קשה ראיתי אותם וכאב לי....תכולה שלימה של דירה מקרר ענק,מכונת ומייבש כביסה,סלון קומפלט, וכל הריהוט שאתם יכולים לחשוב עליו יש לי והם ממש סחבו ועבדו קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ^ ^ ^

לפותח הדיון , אתה הרווחת בענק , זה הולך ככה , אתה קובע מחיר עם בעל החברה על מספר נמוך של פריטים וכאשר מגיעים לדירה המובילים אתה מוסיף להם ציוד ומצ'פר אותם בטיפ או בשפה ברורה ופשוטה "גונב" את בעל הבית שלהם יחד איתם , או אם תרצה מבטל את איש האמצע , ככה הפועלים עושים לך עבודה בלי "להתחלק" עם בעל הבית , בתור אחד שמכיר את הנושא מקרוב , אתה הרווחת בענק , תכולת דירה רגילה והעברה שלה לא כולל אריזה ותוספת מדרגות , תעלה בין 1500 שח' מינימום לבין 2500 שח' תלוי במרחק ובזמן הנסיעה ולא כולל טיפ .

לסיכם אתה הרווחת בגדול :xyxthumbs:

( זה שהפועלים גנבו את בעל הבית זה כבר סיפור אחר - חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת יצאתי מורווח במחשבה שנייה

דיברתי איתו בטלפון והסברתי מה יש

הנה לינק מחירון

http://www.hovala.co.il/

באמת מינימום 1500 שקל

התבלבלתי לגמרי

ככה אנחנו הישראלים לא אוהבים לצאת פאיירים חחחחח

שיהיה אחלה לילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

בעל הבית נתן לו הצעה טלפונית של 700 שח'

הפועלים העלו לו את ההצעה לאחר שהם ראו את כמות העבודה בעוד 200 שח' עבודה ועוד 200 שח' טיפ

כלומר סה"כ העלאה של 400 שח' מההצעה הטלפונית של בעל הבית , אתה צריך להבין שבעל הבית איננו יכול להגיע לכל הובלה כדי לבדוק תכולה , הוא למעשה מממן את המשאית ומתחלק באחוזים עם הפועלים והם לפעמים עושים השלמת משכורות ע"י גניבה של בעל הבית ( אני חושש שבצדק אבל זה נושא אחר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...