Saw - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Saw - הדיון הראשי

klayton

Recommended Posts

Saw_Box_Art_6.JPG

ז'אנר: Survival Horror

פיתוח המשחק: Zombie Studios

הפצה: Konami Digital Entertainment Inc.

מנוע: Unreal Engine 3

תאריך יציאה: 23 Oct 2009

פלטפורמות: , XBOX360, PS3

על המשחק:

"שלום, אני רוצה לשחק משחק"

אתם מוצאים את עצמכם בתוך חדר לא ידוע וחשוך, אתם מרגישים טעם של דם בפה ומשהו כבד מחובר לכם לגולגולת. לפתע אתם רואים ישנה נדלקת ודמות מזוויעה של בובה צצה על המסך. אחרי מונולוג קצר אתם מגלים שאתם משתתפים במשחק אכזרי שבו אתם צריכים לצאת ממלכודת שיכולה לתלוש לכם הראש מהמקום.

במשחק שמבוסס על סדרת סרטי האימה של המסור, אתם תשחקו אתם הבלש דויד טאפ שאיבד את שותפו בסרט הראשון כאשר נתקל בjigsaw, בסרט אנחנו רואים את טאפ אחרי שאיבד את שפיותו גם בגלל מותו של שותפו וגם בגלל שהוא גם הצליח לשרוד את המבחנים של jigsaw. במשחק אנחנו נגלה עוד על העולם של המסור, נגלה על אמנדה שהפכה לעוזרת הנאמנת של jigsaw אחרי ששרדה את המבחן שלו, נגלה גם מה קרה לדוקטור לורנס גורדון אחרי שניסר לעצמו את הרגל. המבחנים שנצטרך לשרוד יזכירו לחלקכם משחקי קווסטים ישנים בהם נצטרך לפתור חידות שונות בעזרת חפצים שנאסוף ברחבי המשחק או בעזרת השכל שלנו. במהלך המשחק נמצא עוד דמויות שכלואות במרתפים של jigsaw, אתם תוכלו לבחור עם לעזור להם ולהציל אותם או להשתמש בהם כדי לשרוד את המבחנים העתידים שיזרקו עליכם, כל מבחן ידרוש מכם מהירות, אלתור ולפעמיים גם קצת מזל. במהלך המשחק תצטרכו לשים לב לכל פרט הכי קטן כי הוא יכול להציל את החיים שלכם, רמזים שתצטרכו לראות דרך מראות, משחקי אור ולהאזין לכול צליל כדי לגלות עוד משהו שיכול לעזור לכם לא למות.

freak.org.il

דרישות מערכת:

Minimum:

o OS: w/ Service Pack 3/Windows Vista

o Processor: Intel Pentium 4 2.4 GHz or 2.0+ Ghz processor

o Memory: 1 GB

o Graphics: nVidia 6600+, ATI X1300+

o Hard Drive: 12 GB of free space

o Sound: Compatible

o Controller Support: Yes

Recommended:

o Processor: Any Intel Core 2 Duo or X2

o Memory: 2 GB

o Graphics: nVidia 7600, ATI X1900

סרטונים:

http://www.gametrailers.com/game/saw/11089

תמונות:

ss_24f68f6570bd4af8cc053a29089472f5c9480097.800x600.jpg?t=1256256601

ss_70ff5ac5e5caa5014161a16b65d7cfb1cc322c30.800x600.jpg?t=1256256601

ss_7059fdff5caca632e54950ce8e4c9d0716d9b537.800x600.jpg?t=1256256601

מקורות:

http://store.steampowered.com/app/27300/

http://en.wikipedia.org/wiki/Saw_%28video_game%29

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתם מדברים ממש על התחלת המשחק ? כי זה לא ילד זה כושי בן 40

אתם צריכים להזיז את העכבר בתנועות סיבוביות ואז יופיעו מספרים על ה"קולר" שיש לו על הצוואר אתם צריכים בזריזות ללחוץ עליהם כל פעם מופיע מספר יחיד אחרי 2 לחיצות הוא אמור להשתחרר

משחק מהנה למדי..חידות מסובכות פה ושם גרפיקה סבירה

בקשר למקורי - לא מקורי לא נראה לי משנה.. אני למשל "דוד שלי הביא לי מאמריקה " ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסגור את הדלתות של השירותים ותסתכל על המראה..חבל שאתה שואל זה כל הרעיון של המשחק אין שם אקשן או משהו כזה מעניין חוץ מלגלות מספרים ,ציורים, שמות וכאלה

437

:lol:

אני רואה פתאום ברור את הכתב המוסתר [כמובן- בלי להשחיר], או שזה המסך חדש שלי או השידרוג שעשו בפורום גרם לזה.

המשחק לא לטעמי :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק! התרגלתם למשחקים כבדים כנראה, דווקה מהנה ומפחיד כזה, הצורה שהאנשים מתים מגניבה לאלה

גרפיקה סבבה ובסה"כ מעניין להעביר את הזמן..

אני אף פעם לא מבין אנשים שאומרים שהמשחק חרא ובמשפט השני אתה מבין שהם בכלל לא יודעים לשחק בו!

עזבו את זה שהם אפילו לא עזבו את החדר הראשון במשחק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...