טלויזיית LCD 37 הוחלפה 3 פעמים ! ועדיין יש פיקסלים שרופים . מה הולך כאן ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיית LCD 37 הוחלפה 3 פעמים ! ועדיין יש פיקסלים שרופים . מה הולך כאן ?

Bug2000

Recommended Posts

הם לא מאפשרים את זה... בפעם הראשונה שהחלפתי זה בדיוק מה שביקשתי.

הם מעדיפים להגיע עד אליי הביתה להחליף ...

הקטע הוא שזה חסר תועלת כל הזמן להחליף - אני מחליף ומקבל אותו דבר. זה מתסכל...

ולכן אני שואל - האם באתם בטוחים שהטלויזיות LCD שלכם נתולי פיקסלים שרופים ?! יש מצב שאנשים פשוט לא שמים לב לזה כמוני או מחליטים להתפשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נגיד לך שיש, זה יגרום לך להשלים עם זה?... :cool2:

גם אם אין פיקסלים תקועים/שרופים על ההתחלה, הם יכולים להופיע בהמשך.

אם זה הפתרון שהם מציעים - שימשיכו לעבוד קשה. אם זה כ"כ קטסטרופלי מבחינתך, תתחיל לרחרח עבור האופציה לבטל את העסקה ולקבל את הכסף חזרה, אע"פי שאני מאוד בספק אם הם יאפשרו לך זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי... תכלס 50 אינץ' לא נכנס בחדר .

מזל... ;D

עכשיו ברצינות, אני כבר שנתיים עם 37" בלי שום פיקסל שרוף, או לפחות עם אחד שאי שאפשר לראות.

LCD בגודל כזה זו הוצאה לא קטנה ואתה צריך להיות מרוצה. שבעה פיקסלים שרופים לטלויזיה חדשה נשמע לי המון,

אם זה מציק לך אל תתפשר ותידרוש אחרת. ובחינתך שיבדקו את הטלויזיה בעצמם לפני שהם שולחים אותה אליך.

אין לך מה להרגיש לא בנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין לך פיקסלים שרופים בכלל. אתה סתם רואה משהו וחושב שזה פיקסלים שרופים.

אולי יש לי פיקסלים שרופים בעין ?!

אני חושב שאני מספיק מבין בתחום בשביל לזהות פיקסל שרוף... הם באים בצבעים אדום ולבן אצלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מציקים לו?

הוא רק רוצה לשחרר קיטור, אני מסכים איתו שקניית מוצר באלפי שקלים, וקבלה של מוצר תקול 3 פעמים זה משהו שמחרפן...

BUG2000 מאחר שההחלפה בוצעה מספר פעמים, אני מציע לך לדרוש מהם פיצוי, ושהטכנאי יגיע עם מספר מסכים על מנת לבדוק שאחד מהם תקין.

אופציה אחרת שהם יבדקו את המסך אצלם ויביאו לך אותו, אלא אם כן מדובר באריזות אטומות, ואז הבאת אריזה פתוחה יכולה להיות של מסך מחודש...

בכל מקרה, תדרוש להגיע אליהם ולבצע את הבדיקה, מאחר וזו לא הפעם הראשונה שהמסך הוחלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מספיק מבין בתחום בשביל לזהות פיקסל שרוף... הם באים בצבעים אדום ולבן אצלי ...

ראיתי מספיק מסכי LCD, ופיקסלים מתים הם תופעה די נדירה. ההסתברות לקבל 3 מסכים ברציפות כאשר בכל אחד כמה פיקסלים שרופים היא כל-כך נמוכה שזה פשוט לא נראה לי הגיוני.

אולי יש בעיה אחרת במסך, בכבל, בציוד שמחובר למסך, אבל זה לא נשמע כמו פיקסלים מתים.

BUG2000 מאחר שההחלפה בוצעה מספר פעמים' date=' אני מציע לך לדרוש מהם פיצוי, ושהטכנאי יגיע עם מספר מסכים על מנת לבדוק שאחד מהם תקין.

אופציה אחרת שהם יבדקו את המסך אצלם ויביאו לך אותו, אלא אם כן מדובר באריזות אטומות, ואז הבאת אריזה פתוחה יכולה להיות של מסך מחודש...

[/quote']

הוא יכול לדרוש מה שהוא רוצה. שטכנאי יבוא לו במשאית של היבואן עם 300 מסכים, שייבדקו אחד-אחד, או שהמהנדס הראשי של באופן אישי יבדוק לו את המסך כדי לוודא שהוא תקין.

אבל שום דבר מזה לא ייעשה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה שינית את הכותב של הציטוט בכוונה?

מוזר.

תודה, תוקן.

הוא יכול לדרוש, ויכול להיות שאחרי מספיק בלאגן גם יסכימו למשהו...

זה עדיף מלא לנסות כלום.

הם יסכימו להחזיר לו את הכסף ולבטל את העסקה. אבל זה כנראה לא מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...