שידרוג למעבד - טולאטין? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג למעבד - טולאטין?

DJO

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלטון אף לוח של לא נתמך ע"י המתאם?

נראה קצת מוזר, אני יברר.

אם אתה אכן לא יכול לתקוע את המתאם, קח A7V133+דורון1G

או, שתמצא משהו משומש, תחפש בלוחות של ואאלה, ושלא יעשקו אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולבי הלוחות של אסוס:

הלוח היחדי שתומך במתאם הזה זה P3V4X, שזה לוח לפנטיום 3 תומך קופרמיין מבוסס צ'יפסט VIA והפורמט שלו זה SLOT 1. זה הלוח היחדי של אסוס שתומך עם המתאם.

לגבי לוחות שתומכים בלי מתאם:

Tusl2-C

TUV4X

TUSI-ML

האחרון זה הדבר הכי קברי שאפשר למצא עם צ'יפסט של SIS שהכל מובנה על הלוח, כולל מכונת קפה.

DJO, אני ממליץ לך ללכת על משהו עם פלטפורמה של אם אתה יכול, זה עדיף לך.

כי אם אתה כבר צריך לקנות לוח חדש, אפילו אם זה לוח SDRAM, כבר עדיף לך ללכת על , ואני ממליץ לך על A7V133 של , שתומך בSDRAM במידה ואתה מעוניין להשאר עם הסטיקים שיש לך כרגע. אם אתה מעוניין לקנות כבר גם חדש לך על לוח מבוסס KT266A של ג'יגה בייט. בכל המקרים תלך על מעבד דורון ג'יגה הרץ ומעלה בהתאם לתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ש אם הייתי מבין משהו שהייתי בן 13 אז גם הייתי קונה ..

אני זוכר את עצמי מציק ליריב (הבעלים של פלונטר) כי הוא וההורים שלי חברים חח טוב חפיף אני אסתכל על הלוח אח"כ. זה לוח SDRAM נכון? ולמה DURON? לא עדיף כבר TBIRD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לך על TBIRD, רק כך בחשבון שזה לא AXP.

אני חושב שהשילוב הכי טוב בשבילך זה כך:

• A7V133-C, שעולה 565 ש"ח
  • דורון 1000ף שעולה 451 ש"ח.

כל המחירים הם מהאתר של זיגזג וכוללים מע"מ. זה אמור לצאת לך משהו בסיבבות ה1000 או אפילו פחות אם תשלם במזומן...

עדיף לך דורון, כי כל הדורונים מעל 1000 מבוססים על ליבת המורגן, שיש לה סט פקודות SSE והם האחים הקטנים של הAXPים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי על הבורות אבל מה זה AXP?

ומה מהירות האפיק של הלוח הנל? והמתח? אני אצטרך להחליף ספק?

ובקשר לכל המערכת אני אצטרך לפרמט ולהתקין הכל מחדש שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

סלח לי על הבורות אבל מה זה AXP?

Athlon XP

זה קיצור, קשה לי להאמין שאני מסביר את זה בכלל, אבל ניחה...

ומה מהירות האפיק של הלוח הנל? והמתח? אני אצטרך להחליף ספק?

הלוח מבוסס על KT133A, כלומר מהירויות האפיק הרשמיות הן 100(200 במהירות האפיק של AMD) ו133(266 במהירות האפיק המוכפלת של AMD), וכמובן שאתה יכול להגדיר מהירויות שונות לשם אוברקלוקינים עד 200(400). הזכרון שאתה צריך ללוח הזה זה PC133 SDRAM או PC100 אם אתה עובד במהירות אפיק של 100(200).

איזה מתח? מן הסתם כמו כל לוח נורמאלי 3.3 או 3.45.

אם יש לך עכשיו ספק חלק מתחת ל300 וואט יכול מאוד להיות שתצטרך להחליף ספק.

ובקשר לכל המערכת אני אצטרך לפרמט ולהתקין הכל מחדש שוב?

רצוי שתעשה את זה, וכל מה שתצטרך זה לפרמט את PARTITION C ולא את כל הכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולבי הלוחות של אסוס:

הלוח היחדי שתומך במתאם הזה זה P3V4X, שזה לוח לפנטיום 3 תומך קופרמיין מבוסס צ'יפסט VIA והפורמט שלו זה SLOT 1. זה הלוח היחדי של שתומך עם המתאם.

הממ... יש לי מזל! ;D

יש לי את ה P3V4X. ה PowerLeap אמור לעבוד אצלי יחד עם Tualatin , נכון?

מה דעתכם? האם כדאי לעשות את השידרוג לסלרון 1200? האם לא תהיהנה בעיות יציבות כלשהן שהרי המתאם עושה "מעקפים" , וזה נראה ממש מלאכותי ולא רצוי. :-/

מה עלי לעשות ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן ניתן להשיג את המתאם PL-iP3/T של PowerLeap , שבעזרתו ניתן לתפעל את הסלרון טואלאטין על לוחות Slot1?

לא מצאתי בזיגזג את המתאם המבוקש; יש להם דגמים אחרים, מיושנים יותר" (אומנם מתאמים של אותה חברה, אבל אלה ה"רגילים" שהיו פעם...)

https://server7000.net/zigzag2000/cgi-bin/pricelist.pl?department=powerleap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

מאיפה הבאת את השטות הזאתי ש"המתאם עושה מעקפים"? מי שאמר לך את זה זיבל לך במח ובגדול.

מתאם מSOCKET לSLOT בסה"כ מעביר את המעבד ממצב SOCKET למצב SLOT, כשמדובר במעביר רגיל. במקרה הסיפציפי הזה של המתאם של POWER LEAP הוא גם מוריד את המתח שהלוח נותן למעבד. הוא לא עושה שום מעקפים. זה לא יוריד לך את הביצועים ולא יעשה בעיות יציבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן ניתן להשיג את המתאם PL-iP3/T של PowerLeap , שבעזרתו ניתן לתפעל את הסלרון טואלאטין על לוחות Slot1?

לא מצאתי בזיגזג את המתאם המבוקש; יש להם דגמים אחרים, מיושנים יותר" (אומנם מתאמים של אותה חברה, אבל אלה ה"רגילים" שהיו פעם...)

https://server7000.net/zigzag2000/cgi-bin/pricelist.pl?department=powerleap

אני ראיתי בפלונטר, תחפש שם.

מוזר, כי זיגזג הם היבואנים הרשמים - צבקש שיביאו, תמוהה מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...