רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 18 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

היי מישהו פה עבר מבזק להוט? כמה שילמתם על המודם והכנת התשתית?

זה כמעט קרה ואז התקלה בADSL הפסיקה :xyxthumbs:. לא שמעתי על דברים טובים אבל עדיין התקשרתי (אמרו לי שיתקשרו אלי חזרה פעמיים ולא ההתקשרו ובפעם שלשית למחרת ענו) . התקלה שהיתה לי היתה מעצבנת במיוחד (פינג של 400 + לכל האתר לא משנה איפה וגם ירידה במהירות שפחות חשוב) ולעבור להוט באמת היה מפלט אחרון (לתוך בור שאני לא יודע לאן הוא מוביל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Xtazy-Mike

נניח התחייבתי לשנה במסגרת מסויים, אז אני פשוט אוכל לשלם 100 ש"ח גג ולצאת ממנו? מבלי לשלם על כל התקופה עליה התחייבתי?

כי אז לא יהיה שום אינטרס לחברות לצאת במבצעים, כי התחייבות לא תהיה שווה כלום.

או שקנס זה תשלום נוסף חוץ מהשתלום לגבי כל התקופה עליה התחייבתי?

לא ברור העניין, ונשמע TOO GOOD TO BE TRUE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי , תוכל בכל רגע לצאת מההתחייבות והקנס המקסימלי יהיה עד 100 ש"ח.

לא יהיה אינטרס? יהיה ועוד איך יהיה!

אני רואה את זה כנראה בדיוק הפוך ממך , שספקית יודעת שבסכום זעיר של 100 ש"ח אתה יכול לברוח למתחרה שלה , היא תעשה הכל כדי להשאיר אותך.

אם זה מחירים זולים יותר , מהירות גבוהה יותר באותו מחיר , אולי פינגים נמוכים יותר (אם אתה אונליין גיימר) ושירות טוב יותר באופן כללי.

זה פשוט עוד אחד מהנושאים שלמשרד התקשורת נמאס מהם כמו שח"כ אריאל אטיאס עשה את הרפורמה בשוק הסלולר , השלב הבא היה רפורמה בשוק האינטרנט בארץ.

אם לפני 4 שנים היו אומרים לך שתוכל לעבור לכל חברת סלולר/טלפון קווי עם המספר שלך , היית מאמין או שהיית רושם "TOO GOOD TO BE TRUE" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא :)

זה נורא פשוט - כיום, כאשר אתם עסקות מרחוק (אינטרנט, טלפון), החוק מאפשר לכם להחזיר את המוצר עד 14 יום,

ולשלם, אם ירצה בית העסק, עד 100 ש"ח או 5% מהעסקה כדמי ביטול, הנמוך מהם.

אבל מה - אם תבקשו מהוט, או כול חברה אחרת, המוכרת שירות ולא מוצר, להתנתק יומיים לאחר ההתקנה,

תאלצו לשלם את כול הקנסות החלים על ניתוק רגיל, כאילו "שברתם" את ההתחייבות.

הצעת החוק החדשה תוסיף את שלל השירותים הללו לחוק ה-14 יום הנ"ל.

כלומר, במקרה שהתחברתם והתקינו לכם את השירות, אך לאחר מספר ימים תרצו להתנתק, זה לא ייחשב "שבירת התחייבות",

והם יוכלו לגבות עד 100 ש"ח מכם עבור הניתוק.

במקרה שתרצו להתנתק לאחר ה-14 יום, הכול נשאר כפי שהתחייבתם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את זה כנראה בדיוק הפוך ממך

אז אני רואה את זה הפוך על הפוך.

תהיה נהירה המונית מהספקיות הגדולות,אל הקטנות והאיכותיות כיום (אורנג'/018 ?).

כולם יטחנו להם את ה BW עד שהם יגיעו למצב של תעדופים מאסיבים וכו'.

וכולם (חלק גדול) חוזרים לספקים הקודמים בלית ברירה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
עדכון מאחי: UFI זמין מהיום בת"א וגבעתיים.

האתר של עדיין לא מראה זאת, אך זה פעיל. Smiley

חולון, בת-ים וראשל"צ לא.

רשום גם באתר של HOT

שירות UFI זמין בתל אביב יפו. אנא הזן את הפרטים המצוינים בטופס, ונציג HOT ייצור עמך קשר בהקדם.

בזק יאכלו את הכובע בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מעצבן שאין UFI במהירויות נמוכות יותר...

לי למשל אין צורך במהירות 12MB, ואם היה נגיד מהירות של 6MB בחצי מחיר של ה12 הייתי עובר לזה ממזמן. בינתיים אני נאלץ לשלם 110 שקל תשתית+ספק ל2.5MB הוט+נטוויז'ן :-\ בזמן שבבזק אפשר לשלם 100 שקל תשתית+ספק ל4MB, ובגלל ההתחייבות המחורבנת הזת אני נשאר אצל :pissed:

גם בנטוייז'ן אני נשאר שלא מרצון בזמן שאני יכול לשלם פחות באקספון ולקבל פינגים נמוכים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...