רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 15 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

המחירים בארץ נמוכים יחסית לעולם המערבי, המקום היחיד עם חבילות בלתי מוגבלות שזולות יותר הוא מזרח האיחוד האירופאי. וגם הסטנדרט לאפלואד בחבילות כאלה הוא לרוב בסביבות ה1-2Mbps. זה שאתם רגילים לשלם $15 לחבילות בלתי מוגבלות לא אומר שיותר מזה זה יקר.

בכללי המחירים בארץ לשירותים ושירותי תקשורת בפרט מאוד נמוכים יחסית לעולם המערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח , אין לי את האשליה הזאת , כל אחד שישלם כמה שהוא יכול ויקבל את המהירות המתאימה למחיר שהוא ישלם...

בשורה התחתונה , ככל שעולים בחבילת הגלישה ככה משלמים פחות פר מגהביט...

היה נחמד יותר לראות חבילות עם אפלואד יותר גבוה או לחילופין תוספות למחיר הבסיס עבור עוד רוחב פס לאפלואד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אתה קורא יקר?

אתה עושה צחוק? :kopfpatsch:

כמו ש-Xtazy-Mike ציין, דיברתי על מחירי הספקיות.

כלומר, לא מובן לי מדוע אין יחס הגיוני בין החבילות (139 ש"ח ל-16Mb ו349 ש"ח ל-32Mb, למשל.),

בעוד שהם מברברים בתקשורת על החדרת הקצבים המהירים לשוק הביתי ולמי יש הכי גדול.

מילא היו מציינים שזה מושק לשוק העסקי, הצריך קצבים גבוהים מאוד...

והספקיות כלל הגזימו, 100 ש"ח ל-16Mb ו350 ש"ח עבור 32Mb.

ועל הדרך סתם קיטרתי שאני מקבל מהוט 64Mb ב-132 ש"ח, אבל לא יכול ליהנות מכך כי הספקית רוצה עוד 500 ש"ח.

אגב, אחי כבר עדכן אותי כי HOT עובדת בכול המרץ להפיכתה לספקית, נקווה שהיא תביא את הבשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מגה בקו החוזר זה סביר למדי.

:lol: זה בדיחה טוב... בעולם אנשים חיים עם חיבורים סינכרוניים... 10/10 לא 10/1

אני את הקו 5/500 שלי שיש לי עכשיו לקחתי בגלל הUPLOAD, הספקים בארץ פשוט לא רוצים לתת עוד רוחב פס בשביל המשתמש הבייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל כדי לנצל גלישה במהירויות כאלו יש צורך ביותר מ1Mbps.

ממש אין שום הגיון במה שאמרת. אפשר לבצע , לגלוש, להוריד ואפילו להעלות איזה משהו תוך כדי עם קו 16/1 מצויין.

:lol: זה בדיחה טוב... בעולם אנשים חיים עם חיבורים סינכרוניים... 10/10 לא 10/1

אני את הקו 5/500 שלי שיש לי עכשיו לקחתי בגלל הUPLOAD, הספקים בארץ פשוט לא רוצים לתת עוד רוחב פס בשביל המשתמש הבייתי

אחוז האנשים בעולם שיש להם קו חזור הגדול מ-1 מגהביט שואף לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע מה אתם רוצים.

לא כל העולם זה שיתוף קבצים.

1 מגה בקו החוזר זה סביר למדי.

צר לי לאכזב אותך, אבל כמעט אף אחד לא יסכים איתך בעניין הזה.

הרבה קהילות ואנשים זועמים בעניין הזה , אבל איך שהוא תמיד משרד התקשורת מתעלם מהעניין. ואתה יודע!? אני שואל את עצמי אם יש קשר בין הספקיות ולתשתיות- לבין שתיקת משרד התקשורת.. שאני יכול להגיד לך 100% שהם יודעים טוב מאוד כמה אנשים זועמים על המחירים\והמונופול אם אפשר להוסיף אולי אפילו סוג של ניצול הכיס העלוב של הצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, מבחינת טכנולוגית - האם לשים קו סימטרי של נניח 16/16 זה שונה מהותית משני קווי 16/1, מבחינה טכנולוגית?

מה שאני מתכוון זה למה לא פשוט מתמחרים מגה הורדה כמגה העלאה ואז יוכלו לבחור בין 16/1 או 8/8 לדוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל כמעט אף אחד לא יסכים איתך בעניין הזה.

הרבה קהילות ואנשים זועמים בעניין הזה , אבל איך שהוא תמיד משרד התקשורת מתעלם מהעניין. ואתה יודע!? אני שואל את עצמי אם יש קשר בין הספקיות ולתשתיות- לבין שתיקת משרד התקשורת.. שאני יכול להגיד לך 100% שהם יודעים טוב מאוד כמה אנשים זועמים על המחירים\והמונופול אם אפשר להוסיף אולי אפילו סוג של ניצול הכיס העלוב של הצרכן.

מה חוץ משיתוף קבצים אתה כלכך רוצה לעשות עם הקו, שאתה צריך קו מהיר יותר מ-1 מגה?

ד"א, גם 1 מגה זה כבר לא רע בכלל עבור שיתוף קבצים. עד לא מזמן, מהירות ההורדה לא היתה הרבה יותר גבוהה.

בהתחשב בעובדה שאנחנו נמצאים בחור במזרח התיכון, ולהעביר לכאן קווים מהירים זה פשוט יקר, מצבנו מבחינת מהירות הרשת סביר לחלוטין.

שאני אבין, מבחינת טכנולוגית - האם לשים קו סימטרי של נניח 16/16 זה שונה מהותית משני קווי 16/1, מבחינה טכנולוגית?

מה שאני מתכוון זה למה לא פשוט מתמחרים מגה הורדה כמגה העלאה ואז יוכלו לבחור בין 16/1 או 8/8 לדוגמה.

אין שום בעיה מבחינת הקו, אבל ספקיות האינטרנט משלמות לספקים שלהם פר נפח תעבורה.

וכל בית שנשלח עולה הרבה יותר מבית שמתקבל.

ובכל מקרה, הקוים בעלי קצב מהיר יותר בקו היוצא שמורים לקוים עסקיים, בהם ניתן לגבו הרבה יותר כסף.

המגבלה היא לא טכנולוגית, אלא כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...