רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 13 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז עד כמה משנה לך להתחייב לשנה וחצי

משנה, אחרת לא הייתי שואל. עד היום הייתי ללא התחייבות והסיבה היחידה שהסכמתי להתחייב להוט הפעם זה שקנס היציאה סביר וכלכלי.

fighter: כולם מבקשים 18 חודשים. האם איפשהו הציעו 12?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון , ההתחייבות בנטוויז'ן היא 15 חודשים (ו3 חודשים ראשונים חינם).

לגבי התחייבות בהוט , לא יודע מה להגיד לך , אני בהוט שנים ואני מרוצה , אין לי בעיה עקרונית להתחייב אליהם לתקופה של עד שנה וחצי.

אתה צריך להתמקח איתם ואולי להוציא מהם שינוי בזמן ההתחייבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא עם ההתחייבות לספק, לא להוט.

קשה להתמקח כשאין עם מה - אם כל הספקים לא מאפשרים מסלולים ללא התחייבות (בתוספת מחיר) אין לי מינוף.

אדבר מחר עם הספקים ואראה מה תנאי היציאה שלהם. כרגע מעדיף מאוד לא להתחייב כאשר הקנס הוא יתרת תשלום, אבל נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו? זה עוד יותר מדגיש את מה שרשמתי בהתחלה , אתה כבר כמה שנים בבזק בינלאומי ורשמת שאתה מרוצה , אני לא מבין עד כמה זה עכשיו משנה לך עוד שנה וחצי או משהו בסגנון , אתה כבר ככה מרוצה , יותר גרוע יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון , ההתחייבות בנטוויז'ן היא 15 חודשים (ו3 חודשים ראשונים חינם).

חיקוי עלוב של ההצעה של אורנג' וטעות פתאלית מצד נטוויז'ן.

אורנג' נותנים לך 3 חודשים ללא התחייבות חינם ולאחר מכן אם אתה רוצה להמשיך אתה לא מוכרח להתחייב.

נטוויז'ן נותנים לך 3 חודשים חינם ללא התחייבות ולאחר מכן התחייבות ל15 חודשים, אין אופציה להמשיך ללא התחייבות(גם בתוספת מחיר) מה שמעלה ספקות בדבר טיב השירות בתום 3 חודשי הניסיון. מה שיעשה צרכן חכם זה לקחת את שלושת החודשים בחינם ללא התחייבות ולאחר מכן יעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הבאמת חשובה היא האם לאורנג' יש את היכולת להבטיח את המהירויות האלה בהתחברות לשרתים בחו"ל או שבתכל'ס אין להם מספיק רוחב פס??

אני שנים מחובר לברק 013 (שכבר הפכה להיות חלק מנטוויז'ן) ואין לי תלונות (למעשה הבעיות שהיו לי הן באשמת ולא נטוויז'ן)

תאמין לי שאם תגיד לנטוויז'ן אחרי ה3 חודשים הראשונים שאתה עוזב ועובר לאורנג' כי שם אתה לא מחוייב אליהם בתקופה של 15 חודשים , הם ימצאו את הדרך להגיע איתך לעמק השווה (רק לזכור שהכי חשוב שכל הטבה כזאת או אחרת בחוזה ביניכם תדאגו לקבל הכל בכתב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו? זה עוד יותר מדגיש את מה שרשמתי בהתחלה , אתה כבר כמה שנים בבזק בינלאומי ורשמת שאתה מרוצה , אני לא מבין עד כמה זה עכשיו משנה לך עוד שנה וחצי או משהו בסגנון , אתה כבר ככה מרוצה , יותר גרוע יכול להיות?

השוק דינמי

למשל אתמול הבעלים של 012 רכש את השליטה בבזק שמחזיקה את השליטה בבזק בינלאומי

לא מן הנמנע שנראה איחוד בין 012/סמייל לבזק בינלאומי כמו שהיה בין 013 לנטוויז'ן

ואז לך תדע איך יהיה השירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חבילות 12 מגה ללא התחייבות גם בנטוויז'ן וגם בבזק בינ"ל.

דיברתי עם נטוויז'ן כלקוח חדש והוצעה לי חבילת 12 מגה ללא התחייבות ב- 84.95. חזרתי לבזק בינ"ל ואחרי דיבור קצר עם קשרי הלקוחות שלהם הוצעה לי חבילה של 12 מגה ללא התחייבות ב- 114 ש"ח (שלא ניתן לקבל אצל אנשי המוקד הרגילים). העדפתי אותה על פני נטוויז'ן למרות העלות כי אני מרוצה סה"כ מבזק בינ"ל.

שמח וטוב לבב חזרתי להוט (אחרי שאתמול נאמר לי שאני יכול לשדרג ל- 12 מגה) ומסתבר שלא. ככה זה כשגרים באיזורים נידחים כמו תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

:kopfpatsch:

לא קראת את הדיון הזה??

כבר חרשנו את העובדה שאין UFI בתל אביב...

כמו שאומרים: "רתמת את העגלה לפני הסוסים"... :lol:

cbh.png

הדבר החיובי הוא שגילית עבור אחרים שיש חבילות ללא התחייבות גם בנטוויז'ן וגם בבזק בינלאומי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...