DEXTER - עונה רביעית. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEXTER - עונה רביעית.

djelectric

Recommended Posts

אף פעם לא ראיתי דקסטר.

אם אני אתחיל מעונה שנייה או שלישית אני אסתדר ואצליח להיכנס לעלילה?

יש לציין ששמעתי את קווי העלילה הכלליים של העונה הראשונה. לכן גם אני רוצה לדלג עליה (ועל השנייה אם אפשר גם-חוסר זמן)

no way jose....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עמרי אני לא מאמין עליך.

צהוב!

ואם ככה אתה אומר אני מניח שאני לא אראה בכלל... אולי עוד חצי שנה בקיץ...

עבר כבר איזה מיליון שנה מאז ששודר הפרק, אם עדיין לא ראית ואתה בכל זאת מסתובב בדיונים על הסידרה - זאת כבר בעיה שלך..

זה כמו שתגיד לי עכשיו לא לכתוב שירו בדב והרגו את לנדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה פריט טריוויה מעניין שלמדתי היום, הדמות של ריטה נבחרה ע"י איזה סקר דיי מקיף למקום השביעי בעשרת הדמיות הכי מעצבנות בטלוויזיה של 2009 בארה"ב...

מצאתי קצת קאבר לדברים שלי http://www.tv.com/the-top-ten-most-annoying-characters-on-tv/story/20045.html

חחח אותי מעצבנת הרבה הרבה יותר הדברה הזאת :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG

איך העונה מסתיימת

מפחיד

למה לעזאזל הם עשו את זה

זה שהיא קצת מעצבנת זה אמור להביא פן אחר לתוכנית , NOT TWISTED PERSON , או משהו בסגנון , אדם נורמלי

בוא נראה איך הם יתעלו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת חולני...

מסתבר שהשחקנים של דקסטר ודברה(מייקל סי הול וג'ניפר קרפנטר) נשואים. Lolz.

אגב - בקשר לג'ון לית'גו(טריניטי) - באמת שהיה תענוג לראות אותו משחק בסדרה. פשוט שחקן דגול. מחליף בשנייה בין דמות האב האוהב לאדם המתעלל והחולני. פשוט גאון.

נחמד לראות מישהו שחשבת שהוא רק שתוטניק(מפגשים מהסוג השלישי) כשחקן מצויין. אני רוצה לראות אותו יותר. בטלווזיה - בקולנוע. בכל מקום. נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספויילר וכמה שאלות :

אני רוצה להבין משהו.....איך זה קרה כאילו ? הרי דקסטר שלח את ריטה והתינוק שלו לאיזה אי נכון? אז איך קרה שהפלאפון של ריטה נשאר בבית שלו? שהוא בא לחפש אותה בבית והיא עדיין הייתה שם ? הרצח קרה באי שהיא נסעה לשם או בבית המקורי של דקסטר? הרי הטרינטי ידע רק מה הכתובת של דקטסר ולא של האי?

וגם היא נרצחה באמבטיה כמו שטרינטי רוצח את הנערות באמבטיה......בגלל זה הוא אמר לדקטסר כבר הכל נגמר הכל נגמר? ושהוא חולם על גן עדן? כי הוא ידע שהוא רצח את ריטה? ומה הקטע עכשיו? עשו את זה כאילו שהתינוק שלו רואה את אמא שלו בדם אז הוא גם יהיה כמו דקסטר יגדל בלי נשמה? זה קצת ק'יצי כזה..לדעתי מה שקרה זה שהטרינטי פשוט עקב אחרי הבית של דקסטר...ועקב אחרי ריטה ורצח אותה בכוונה..הוא גילה על העבר של דקסטר וידע שהוא ראה את אמא שלו מתה לו מול העניים? מה באי הזה שהיא בילתה בו רוצח אחר משחר לטרף? מצד שני אם זה הטרינטי למה הוא ריחם על התינוק של דקסטר? משהו פה לא מסתדר.....וגם עשו את זה מעפן כזה....מה בן אדם לוקח תג של מבקר ויכול להכנס עד למחלק רצח חופשי ולטייל בו?

והדבר שהכי לא מסתדר זה...למה דקסטר העביר תדגימות שם של הקורבנות וכלי הרצח שלו למכולה שאמא שלו נרצחה בה.......הרי עכשיו דברה יודעת, מה שאני חשבתי שיקרה זה שדברה תלך למכולה ההיא ותגלה את כל הדגימות דם של דקסטר ומי הוא באמת וככה היו צריכים לסיים את זה.

מה הם בונים על דמות חדשה וסדרה חדשה עכשיו......דקסטר ג'וניור.........? ופאק הדמות הזו של הטרינטי באמת הייתה מדהימה, מכל הסדרה עד עכשיו הכי אהבתי את הדמות של אח שלו בעונה ראשונה ואת הטרינטי הזה. וכן בתכלס ריטה עיצבנה רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אני תפרק בSTREAM בלי תרגום כי הייתי במתח ולא היה לי כח להוריד, ולא הבנתי את ההודעה שהיא השאירה לו בפלאפון שהוא חיפש אותה.

אבל בקיצור כן הבנתי שזה טרינטי רצח אותה. רק אני אומר שעשו את זה מעפן כזה......למה שטרינטי ישאיר את התינוק חי ?

ודקסטר כן העביר את הדברים שלו למכולה.....אם אני זוכר נכון למכולה שבו אמא שלו נרצחה, אז שם דברה אמורה לחפש ולדעת את האמת.

יכול להיות שלא למכולה הספציפית הזו? אבל לדעתי אני זוכר שהוא אמר ששם הכל התחיל ושם יהיו הדברים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שטרינטי רצח אותה, בראיון עם מייקל סי הול והשחקן שמגלם את טרינטי הם אמרו שם ששני הרוצחים מאבדים שליטה בעונה, דקסטר רוצח אדם חף מפשע והטרינטי יוצא מהתבנית ורוצח את קייל באטלר ואת ריטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שטרינטי רצח אותה, בראיון עם מייקל סי הול והשחקן שמגלם את טרינטי הם אמרו שם ששני הרוצחים מאבדים שליטה בעונה, דקסטר רוצח אדם חף מפשע והטרינטי יוצא מהתבנית ורוצח את קייל באטלר ואת ריטה.

קפטיין אוביוס....

אני חושב שכדאיי לתת לדיון הזה לנוח :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...