איידס - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איידס

RoD

Recommended Posts

אז ככה. הגעתי לאתר אמת אחרת. האתר בכלליות מציג טענות הזויות ותיאוריות קונספירציה שגורמות לי לגחך, אבל קראתי את הידיעה שם על איידס וזה נראה לי ממש הגיוני.

נטען שם שנגיף האיידס יוצר במעבדה בסביבות 1970 בארה"ב כחלק מניסיון ליצור נשק ביולוגי/לדלל אוכלוסיה. זה חלק פחות אמין, ניחא.

לעומת זאת, מצויין אח"כ שיש כיום פטנט לתרופה לאיידס, שלא מקבלת דיווח תקשורתי ולא יוצאת בגלל לחצים פוליטיים/כלכליים מצד חברות התרופות.

לכאורה יש נוסחה לתרופה, ואפילו התבצעו ניסויים שהראו ריפוי מהנגיף.

יש אפילו לינק לפטנט הרשום - עוד קטע מוזר, הפטנט נרשם ע"י אזרח ישראלי מרחובות, ואני מניח שחובבי קונספירציה יקשרו למכון הביולוגי בנ"צ או למכון ויצמן ברחובות.

Method of curing AIDS with tetrasilver tetroxide molecular crystal devices

http://www.boydgraves.com/

בקיצור, נראה לי קטע הזוי לגמרי, משהו בזה מוזר. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקונספירציה היחידה שקיימת בנוגע לאיידס, היא לא קונספירציה, אלא רק שקר לבן או חצי אמת, וזה שיעור ההדבקה. בין אם זה נובע ממניעים פסיכולוגיים או סתם שמרנות. בשורה התחתונה הסיכון במגע מיני יחיד עם נשא\ית הוא מאוד נמוך. דווקא מע' יחסים עם נשא\ית הן המסוכנות, במיוחד שבהן לא נוהגים לשמור על הגנה ואף לא להיבדק מתוך סיבות לא רציונליות. כמובן שזה טיפשי לא להיזהר ולסמוך רק על הסטטיסטיקה מאחר וכרגע זה דרך חד סיתרית ואם נדבקת אין דרך חזרה.

The majority of HIV infections are acquired through unprotected sexual relations. Sexual transmission can occur when infected sexual secretions of one partner come into contact with the genital, oral, or rectal mucous membranes of another. In high-income countries, the risk of female-to-male transmission is 0.04% per act and male-to-female transmission is 0.08% per act. For various reasons, these rates are 4 to 10 times higher in low-income countries.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קוקטייל שמונעים הדבקה עד 72 שעות אחרי החשיפה, אבל הוא כל כך יקר שהם ניתנים רק לקורנות אונס וצוות רפואי שאולי נחשף מטיפול בנשא. מעבר לזה זה אבוד, יש קוקטייל של תרופות שמונע התפרצות אבל הוא לא מרפא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק לפטנט מצויין שההרכב הכימי הספציפי יכול לנטרל ולרפא את הנגיף.

The diamagnetic semiconducting molecular crystal tetrasilver tetroxide (Ag4 O4) is utilized for destroying the AIDS virus, destroying AIDS synergistic pathogens and immunity suppressing moieties (ISM) in humans.

Accordingly, humans injected in this manner, upon being inspected after three weeks or more had elapsed and compared with similar humans that had been given placebos, were completely cured of AIDS

תמיד אפשר לטעון שזה רק התיאור של הפטנט, והוא לא ודאי. בפועל נראה לי שיש פה משהו. אני לא מצפה לחולל משהו או להיתפס כאמין במיוחד, אני סתם חולק את ה'ממצאים'.

ואגב, אם להמשיך את הגישה הקונספירטיבית (אני לרוב ביקורתי כלפי תיאוריות כאלו, אז זה באמת לא נראה לי כל כך), אפשר להתמקד בציטוט שלך על העובדה שיש סיכויי הדבקה גבוהים יותר ממגע מיני בקרב מדינות עניות יותר.

הטענה העיקרית היא שהוירוס נוצר כדי לדלל את האוכלוסייה, ובעיקר את האוכלוסייה הענייה.

אל תתייחס בהכרח לחלק הזה בתגובה, כי בפועל לא חייב להיות קשר בין התיאוריות האלו לעובדה הפשוטה שקיים במאגר הפטנטים רישום על תרופה לריפוי המחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "לחץ של חברות התרופות" הם לא איזה אח גדול עם כוח אינסופי. אם למישהו יש פטנט ויתחיל לייצר את התרופה, שום דבר לא ימנע ממנו לעשות את זה. זה בדיוק אותה סיבה שכל תיאוריות תאי המים וכל שיט של אנרגיה אינסופית אחרת לא קיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתה חובב מושבע של תיאוריות קונספירציה, עדיין אין שום סיבה שחברות התרופות או כל גוף אחר, ימנעו ממפתח תרופה לאיידס (שככל הנראה לא יהיה מישהו אלמוני אלא חלק מגוף גדול) לצאת בפירסום שישנה תרופה למחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "לחץ של חברות התרופות" הם לא איזה אח גדול עם כוח אינסופי. אם למישהו יש פטנט ויתחיל לייצר את התרופה, שום דבר לא ימנע ממנו לעשות את זה. זה בדיוק אותה סיבה שכל תיאוריות תאי המים וכל שיט של אנרגיה אינסופית אחרת לא קיימות.

וואו סרט טוב , אפשר להשיג אותו גם בבלוקבאסטר???

הקוקטייל נגד איידס עושה לחברות התרופות ביליונים!

תחשוב תבוא חברת תרופות ותרפא את האיידס...

זה נשמע לך הגיוני שחברות התרופות יתנו לחברה הזאת להתפרסם? או לצאת עם התרופה?

ישר תהיה איזה כתבה בעיתון שהמנכל של החברה הוא אנס ושהתרופה שלו לא עושה כלום והיא רעל.

או שישתיקו מישהו בדרך הכסף או בדרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר תהיה איזה כתבה בעיתון שהמנכל של החברה הוא אנס ושהתרופה שלו לא עושה כלום והיא רעל.

חחח תכלס.... מכיר במקרה את חבר שלי זינו? בזמנו הוא שלח נשמות של חייזרים לתוך הרי געש פה בכדור ואז הפציץ אותם באטומים, לאחר מכן הם נכנסו לגוף שלנו והם הגורמים לכל ההרגשות הלא נעימות שאתה חווה ביומיום....

אה שחכתי להוסיף, מפלצת הספגטי המעופפת ביקשה ממני למסור לך ד"ש אתמול שאני, היא וסופרמן שיחקנו טנגה בבצפר...

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההיגיון הזה לא היה תרופות או חיסונים בכלל. באמת נראה לך שאם חברת תרופות גדולה שאין לה פטנט על קוקטייל נגד איידס תפתח תרופה לאיידס(נניח טבע או פייזר), כל שאר החברות יוכלו למנוע את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

יש לי חבר באחת מחברת התרופות וכבר ליפני שנים הוא אמר לי חד משמעית שהם אינם עובדים על ריפוי המחלה ו/ או הכחדת הנגיף אלא על מניעת ההיתפרצות של המחלה בלבד והסיבה היא סיבה כלכלית פרורפר אז מי שרוצה להאמין שיאמין ומי לא חחח.

אז לסיכום , ראשית , אל תאמינו לי זה שטויות מה שאני אומר

שנית - אין לחברות התרופות אינטרס כרגע להכחיד את הנגיף

שלישית חברת התרופות מרוויחות הכי הרבה מצרכנים של תרופות ולא מאנשים בריאים ו / או מתים ( תחשבו על זה )

עובדה , מאז התגלותו של הנגיף במימדים של תודעה ציבורית עולמית , אנשים חיים בתור נשאים והמחלה מתכדמת בצעדים גדולים לכיוון של מחלה "כרונית" ולא של מחלה סופנית ( מישהו שאל את עצמו למה רוב המחלות נהפכות למחלות כרוניות ולא נעלמות ?? )

תהיו בריאים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בזה שאין להם אינטרס לחפש תרופה. אבל אם אחת מהחברות תמצא תרופה, תהיה בטוח שהיא תקפוץ על המציאה ולו רק בגלל התדמית שהיא תקבל של מרפאת האיידס.

הסיבה השניה שמחלות נהיות היום כרוניות, היא שאת רוב המחלות הנגיפיות עצרנו בעזרת חיסונים, ואת רוב המחלות הבקטריאליות עצרנו ע"י אנטיביוטיקה (קבוצת התרופות הכי חזקה שהאדם פיתח, מעניין היא חמקה מעיני האח הגדול של חברת התרופות). מה שנשאר הם מחלות גנטיות, ביולוגיות ואוטואמיוניות, שאותם הרבה יותר קשה לרפא באמצעות מולקולה כימית פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתה חובב מושבע של תיאוריות קונספירציה, עדיין אין שום סיבה שחברות התרופות או כל גוף אחר, ימנעו ממפתח תרופה לאיידס (שככל הנראה לא יהיה מישהו אלמוני אלא חלק מגוף גדול) לצאת בפירסום שישנה תרופה למחלה.

בכוונה הדגשתי שאני לא חובב תיאוריות כאלו, כדי שלא יווצר המצב של הפנאט שצועק שכולם חיים בסרט ואז הדיון יהפוך לקרב מזלזל (Office_Depot).

זה סתם חומר למחשבה, אני לא טוען שכולם חיים בסרט וכל מה שאנחנו מאמינים בו הוא שקר, זה באמת עניין אותי איך לכל הפחות לא פירסמו ניסוי שיפריך את טענות הפטנט או משהו דומה (יש תוקף של 5 שנים לפטנט על תרופה, לא?), ראיתי שהנושא נדון רבות אבל לא הגיע לשום פורום משמעותי (תקשורת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...