איידס - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איידס

RoD

Recommended Posts

אתה אולי יכול לצמצם את הקישור

הפטנט לתרופה יהיה איכשהו "להרוג" את הוירוס , ואיך תהרוג וירוס שמתרבה בתוך תא של גוף שאותו אתה צריך לשמור חי ?

הטיפול של היום משאיר את הוירוס תחת "שליטה" אולי יהיה פה את הבחור הזה דר' פיטריה שיבאר מעט יותר , אול .

אפשרות נוספת היא למצא את המכנה הלא משותף של הוירוס והתא ומשם לעבוד , אבל לך תדע מי מקשיב לרעיונות של עכביש בכביש ( של החיים - חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי זה "הם"?

The Big Kahuna והחברים

ואכן ,דילול אוכלוסיה הוא משהו (עם כמה שזה נישמע לא אנושי ,הזוי ,ולא מיתחשב ) שצריך לעשות כבר מזמן,ובצורה יותר מאסיבית ,כי העולם שלנו לא יכול להכיל בצורה שאנחנו רגילים עליה היום כמות כזו של אנשים( בעיקר עם כל ההיתפתחות המהירה של המוסלמים ,שקצב הריבוי שלהם פשוט יוצא לגמריי משליטה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו מאמין שיש חברת תרופות שיכולה להוציא חיסון ולא עושה את זה

או שיש חוקר כלשהו שפיתח חיסון אבל שומר על זה בסוד כדי שהחברה תרוויח יותר

פשוט חי בסרט (וזה בטח לא מפתיע לאור העובדה שהרוב פה פשוט ילדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל כסף דבר כזה לא יקרה. דמיין חברה שאין לה פטנט לקוקטייל לאיידס. מה מונע ממנה לחפש תרופה? (או אם חוקר ימכור לה תרופה) הרי היא תקפוץ על מכרה הזהב הזה בשתי ידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו מאמין שיש חברת תרופות שיכולה להוציא חיסון ולא עושה את זה

או שיש חוקר כלשהו שפיתח חיסון אבל שומר על זה בסוד כדי שהחברה תרוויח יותר

פשוט חי בסרט (וזה בטח לא מפתיע לאור העובדה שהרוב פה פשוט ילדים)

זה לא זה שמישהו מונע בצורה אקטיבית את החיסון אבל באופן פסיבי עושים זאת ואני מתכוון אך ורק ובלבד לאי השקעת מאשבים , כמו שאמרתי בהודעה הראשונה שלי בתרד ( ומי שרוצה שיאאמין או לא וזה לא נתון לויכוח בכלל מבחינתי ) יש לי חבר שהוא עובד ( ולא הוא לא איש הניקיון שם ) במעבדת הפיתוח של ג'יננטקס באזור סן פרנסיסקו קליפורניה שכבר ליפני שנים אמר לי בפירוש שהם אינם מפנים משאבים לצורך של חיסון אלא לפיתוח של אמצעי שליטה על התפרצות המחלה .

זהו המידע שבידי הוא אך ורק מידע שמיעה וזהו. כל אחד יחשוב מה שהוא רוצה .

אני בטוח שאם יש חוקר שיכול לממן לעצמו את הפיתוח אז בטוח הוא / היא לא יזרקו מהמדרגות של אחת מחברות התרופות , אבל זה לא אומר שהן תשקענה את כל כספם בפיתוח חיסון , אל תשכחו גם השיקול הכלכלי של תשואה על השקעה הוא שיקול מסיבי קרי רווח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, סביר להניח שהם לא מפנים משאבים לפתח תרופה או חיסון. אבל תרופות הוא עדיין יותר ניחוש ממדע, ככה שגם ממחקר לתרופות על אמצעי שליטה יכולה לצאת תרופה (או לצורך העניין גם ממחקר על תרופה נגד אין אונות יכולה לצאת תרופה :P). ואם דבר כזה יקרה, אני לא מאמין שיש חברה בעולם שבכוונה תשתיק את זה במקום למכור אותה במילארדים שתרופה כזו יכולה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לספר לך סיפור קטן, General Motors EV1 , יש סרט נחמד מאוד עליה Who Killed the Electric Car?

מכונית חשמלית שנוצרה ב96 וחוסלה ב99 זה מתאר לך פשוט מה התעשיה (רפואה, אנרגיה וכו'...) יכולים לעשות ובוחרים שלא

בנושא האנרגיה אתה רואה אוניברסיטאות בארה"ב שמקבלות מימון מחברות נפט ודלק ( ::) שוחד) וכמה מפליא, האחוז מחקר בנושא אצלהם די קטן כזה מגיע למקורות אנרגיה חלופיים

כסף מניע הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה EV1 לא ריאלית. בא אני אספר לך סיפור אחר, דיברתי עם מהנדסים מGM, על הוולט. הם לא חושבים שהטכנולוגיה מוכנה, והרכב עומד להיות מושק שנה הבאה. 13 שנה אחרי ה EV1, המהנדסים של GM עדיין חושבים שזה לא הזמן לטכנולוגיה הזו, אבל הפריוס מוכרת וטכנולוגיה ירוקה זה "אין" (כלומר מוכר הרבה ומרוויח הרבה כסף). כסף פועל גם לטובת וגם נגד קונספירציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות. אפריקה כמעט ריקה לחלוטין, כמו חלקים נרחבים מאסיה ודרום אמריקה, וזה לפני שבכלל התחלנו לדבר על הפוטנציאל של ערים בים. מקום זה לא הבעיה

בדיוק כמו שqwerty אמר ,מקום (כרגע ) זה לא הבעיה ,משאבים כן ,וכידועה שתמיד באוכלוסיות לא מפותחות יש קצב ילודה גבוהה יותר ,לכן אפריקה תמיד תיהיה בעייה במובן הזה (ולא בגלל שיש כל כך הרבה אנשים באפריקה ,בגלל שיש הרבה אנשים ביחס למשאבים באפריקה ).

וכל זה עוד לפניי שהגענו לאוכלוסיות שומרות המסורת (ובעיקר מוסלמים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יש הסכמה שיש לחברות מניעים כלכליים הכל תקין מבחינת הדיון וכל השאר הוא ניחוש - חחח ( מושכל פחות או יותר , אבל ניחוש )

אתה מתכוון שתרופה לכלי דם ותעוקת לב( אנגינה פקטוריס ) יכולה לפתור אין אונות :P ( ויאגרה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...