משפחה נטבחה ונשרפה בביתם (בין הנרצחים תינוק בן 4 חודשים) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפחה נטבחה ונשרפה בביתם (בין הנרצחים תינוק בן 4 חודשים)

TicTacToe

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול לנחש, ניחוש מבוסס שהאבא ו/או הבן סירבו לשלם פרוטקשן בגין העסקים שלהם והמאפיה - כנראה רוסית/גרוזינית עשו פה מעין חיסול ראווה כדי למנוע כל התנגדות בעתיד מצד אחרים באיזור.

מי שצריך לדעת לבטח יודע (גם במשטרה) והבעיה היא אם יתפסו את המבצע או שולחו ומה יעשו לו (הוכחות). הפתרון הוא רק מלחמה חסרת פשרות בפשע המאורגן אבל אף אחד במדינה עוד לא החליט שזה מספיק חשוב בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין בגלל סירוב פרוטקשן ירצחו 6 אנשים..לי נראה משהו חמור יותר מזה ..זאת הפרשייה החמורה ביותר בשנים האחרונות אני חושב..לרצוח שתי תינוקות בדם קר?שמעו מדובר פה באכזריות קיצונית ביותר שמזכירה את גדולי המחבלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה שאני חושב ש200 מיליון ש"ח שווים יותר מחיים של אדם אחד זה אומר שאני אוהב כסף אז תקרא לי אוהב כסף.

.....

אתה מוכן שאדם חף מפשע יוצא להורג בשביל לשלם במיסים כמה שקלים פחות? גם אם זה יהיה מישהו מהמשפחה שלך?

בכל מקרה, כפי שאמרתי קודם, אסירי עולם צריכים לעבוד בעבודות מועילות (ללא תשלום כמובן) ולא להיות נטל על החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם משפחות פשע לא הורגות ילדים?? במיוחד תינוק בין 4 חודשים.. ועוד סבא וסבתא הורים וילדים.. נשמע כמו היטלר 2.. לפי דעתי אין קשר למאפיה... זה או פסיכופט.. או טרור חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרבה דיו וירטואלי נשפך כאן ועל דברים שאין רבים שיכולים להיות נחרצים בנושא וזו לא העלבה , כלומר להוציא להורג בן אדם זו בעיה רצינית ביותר מפני שזה נופל בגדר "ענישה" ו / או "הבראה" של החברה וזו בעיה גדולה מפני שהעונש הזה איננו הפיך כלפי האינדודואל שעומד בראש הפרמידה הדמוקרטית .

לעיניין המשפחה , לעניות דעתי זה אחת מהשלושה ( חוכמה גדולה - אם זה לא היה עצוב הייתי כותב - חח )

1.רצח של פסיכופט מתוך או מיחוץ למשפחה - סיכויים קלושים

2.פיגוע טרור - אפשרי , מסביר את המניע ,הרצח ואת רצח הילדים

3.מאפיה - סביר עד מתבקש - מסביר את המניע , את הרצח עצמו , עבריינים ישראלים בדרך כלל לא ירצחו את הילדים מה שמאפשר רצח בהזמנה של מאפיה לצורך הרתעה .

אני בטוח שגם אתם וגם המשטרה חושבים את אותו הדבר וכל הקטע הוא למצא ראיות לכאן או לכאן , אז בוא נניח לזה , עכשיו לעיניין עונש המוות ,

אני רוצה להביא אל הדיון נקודה מעט שונה , אתם מדברים על עונש מוות אני הייתי חושב שהפיתרון מצוי בעונשים יותר קטנים , על מה אני מדבר , אני מדבר על למנוע את הרצח ע"י ענישה מוקדמת , כלומר לטפל בעבריינים עוד ליפני שהם את הפשע הנורא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה לכיוון המאפיה דווקא, אם אתה מחבר את התמונה (ממה שרואים) מה שמתקבל זה בדיוק זה, רצח ראווה...

לא יודע ,האש קצת הורסת את עניין הראווה - אש מעלימה ראיות.לך תדע עד כמה הרוצח(ים) תכנן לפני שהוא ביצע את הרצח

אולי זה סתם מחבל ערבי מדור 3.5 שהבין שאפשר גם בלי טרקטורים (ובלי למות ביחד עם הקורבן)

אולי המשפחה נמחקה בכדי להראות למישהו מה קורה כשלא משלמים בזמן? אני כמובן מבסס את זה רק מסרטים שראיתי חח

בכל מקרה החקירה שייכת למשטרה ..ולצערינו גם פרטי החקירה

יפה מאד, עוד יש מישהו שחושב שעונש מוות לא מרתיע?

אחרי שראיתי את הסטטיסטיקות שאתה ראית ,אותן סטטיסטיקות שלא מראות בשום צורה על קשר ישיר בין עונש מוות לבין מקרי הרצח(אפשר לשער שזה בגלל הקורנפלקס החדש שיצא ב1982 שגרם לירידה במקרי הרצח(מה,היה בו פחות 30% סוכר!דור שלם של אנשים פחות מתוסכלים<<ירידה ברציחות!,גם הגיוני)

לא,עדיין לא.

אנשים לא מבינים(לא מפנימים) שהם עומדים למות,אלא רק בימים האחרונים שלהם(עונש מוות). הפאניקה תגיע רק כשיהיה מאוחר מדי..

ממש כמו אדם רגיל שאמור לגשת למבחן חשוב בעוד כמה חודשים...אין לחץ..אין תחושת דחיפות..משעשע :cool2:

עכשיו תדמיין אדם שמתכוון לבצע פשע(או אדם שאפילו עדיין לא התחיל ללמוד),ותשווה לבן אדם שכבר קיבל עונש מוות(או מבחן בעוד חודשיים חח)

ותגלה שהמקרים הראשונים אפילו קצת פחות "מלחיצים" "ומעוררי אימה" באותם רגעים מאשר במקרים האחרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרבה דיו וירטואלי נשפך כאן ועל דברים שאין רבים שיכולים להיות נחרצים בנושא וזו לא העלבה , כלומר להוציא להורג בן אדם זו בעיה רצינית ביותר מפני שזה נופל בגדר "ענישה" ו / או "הבראה" של החברה וזו בעיה גדולה מפני שהעונש הזה איננו הפיך כלפי האינדודואל שעומד בראש הפרמידה הדמוקרטית .

+1

לעיניין המשפחה , לעניות דעתי זה אחת מהשלושה ( חוכמה גדולה - אם זה לא היה עצוב הייתי כותב - חח )

1.רצח של פסיכופט מתוך או מיחוץ למשפחה - סיכויים קלושים

2.פיגוע טרור - אפשרי , מסביר את המניע ,הרצח ואת רצח הילדים

3.מאפיה - סביר עד מתבקש - מסביר את המניע , את הרצח עצמו , עבריינים ישראלים בדרך כלל לא ירצחו את הילדים מה שמאפשר רצח בהזמנה של מאפיה לצורך הרתעה .

1. מסכים

2. לדעתי לא: אם זה היה פיגועה טרור השכנים לא היו ממלאים את הפה במים

3. האפשרות הכי סבירה גם לדעתי, אבל הקטע הבאמת מפחיד פה שאותו בן אדם שעשה את זה רצח עם סכין גם את הילדים - אם היה מדובר בפסיכופט היה עוד

אפשר להבין אבל לא נראה שזה היה רצח של שגעון רגעי, מקווה שיתפסו אותם בהקדם

אני רוצה להביא אל הדיון נקודה מעט שונה , אתם מדברים על עונש מוות אני הייתי חושב שהפיתרון מצוי בעונשים יותר קטנים , על מה אני מדבר , אני מדבר על למנוע את הרצח ע"י ענישה מוקדמת , כלומר לטפל בעבריינים עוד ליפני שהם את הפשע הנורא .

איך תדע?

אם תעניש על פשעים קטנים > ישתחרר מהר מהכלא

אם הוא ישב בכלא בזמן ממושך בגין פשעים קטנים> הוא ירצח גם כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו עכביש, מישהו כבר כתב על זה תסריט לא? היה כבר את הסרט הזה לתפוס את העבריין לפני הביצוע...

אני לא אמרתי מאפיה, אמרתי מאפיה רוסית/גרוזינית (או משהו מהאיזור הזה). זה חיסול מוזמן בבחינת למען יראו ויראו. בכוונה ביצעו אותו כך בבחינת איתות לסביבה לא "להתעסק". השערה - לא ימצאו את המבצע, התיק יסגר מחוסר ראיות. בעלי העסקים ימשיכו לשלם פרוטקשן. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רבותי , אני לא התכוונתי לתפוס לפני ( זה כמעט נופל בגבול הבילתי אפשרי ) אני מתכוון שהחברה כיום לא מענישה בהתאם לעבירה , נכון להיום יש שני סוגי עונש בלבד בעבירות אזרחיות - קנס , בעבירות פליליות - מאסר ,

אני חושב שזה ארסנל מצומצם מאוד , לדוגמה כן ?! בערב הסעודית , גנב חותכים לו את היד , למי שפוגע בחברו , נותנים מלקות בפרהסיה , ( אני לא ממש יודע אם עושים זאת אני רק מביא לצורך הדוגמה ) , אני מתכוון שעל החברה / מחוקק להגדיל את ארסנל הענישה , אני בטוח שיהיו כאלו שיסכימו שלאנס מורשע , בנוסף למאסר צריך לאגן איזה אונס קטן בעצמו עם כמה מקלות מטאטא או חבורה של בהמות ג'ינג'יות , או לערסים שמרביצים מכות להוציא אותם לרחוב קשורים כמו בימיי הביניים וכל הקהל יתן להם מכות ויזרוק עליהם ביצים ועגבניות וכו' , אני יודע , העכביש מדגים כאן פרימיטיביות מפוארת , אבל רבותי , הפשעים לא הישתנו ( אולי רק פישעי מחשב ) אנשים עבריינים היו תמיד וזו הייתה הענישה המקובלת אז והיא היצליחה להביא אותנו עד הלום , למה ליזנוח אותה ? אני רואה חיסכון עצום למשלם המיסים כמו כן הגדלה משמעותית במוסכמה החברתית , ראבק יש ערס בשכונה שלך שמתנהג כמו חאריית , אתה מקבל אותו קשור וחבוש וימבה אנשים מרביצים עליו סמכטות וכפות , נו , זה לא עושה טוב ? ניראה לך שהו ימשיך , לענישה שכזו אני מתכוון , להגדלת ארסנל הענישה , כלא זה לא הפיתרון לכל העברות ! ( ברוב העברות הם רק יוצאים משם מיומנים ומקושרים יותר !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך

השיטה הנוכחית התפתחה מתוך ההבנה שהשיטות הקודמות לא עבדו ונוצלו לרעה

שאתה חותך למישהו את היד - לא יצמח חדש - אם הוא לא ביצעה את הפשע?

העונש הגופני הוא חסר תועלת בהמון מקרים, העונש בכלא הוא לא כדי שאותו אסיר יסבול שם אלה כדי להרחיק אותו מהחברה

העונש הכספי הרבה יותר קשה מעונש פיזי, מכוון שאותו בן אדם עובד בשביל הכסף הזה - ופה בהחלט יש מקום לעלות חלק מהקנסות שהפושעים יפצו את הקורבנות

ושתהיה מערכת גבייה יעילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק בכלל

צורת הענישה התפתחה בגלל חוסר הרצון של החברה לקחת אחראיות , עצלנות בקיצור , ממש כמו שהטכנולוגיה התפתחה וגורמת לאנשים להיות יותר עצלנים פיזית כך גם השיטה הזו . אני לחלוטין לא מסכים איתך בקשר להבנה שהשיטות הישנות הן לא טובות , הרי כבר אמרתי השיטות הישנות הן שעבדו עד כה , החלפנו אותן בגלל שרצינו מערכת משפט בלי אחראיות עובדה , תראה לאן היא היתפתחה , כמעט 85 % ניגמר בעסקות טעון , עצלנות לשמה , נכון שלאיש שגדעת את היד לא תצמח לו יד חדשה , בהחלט נכון , אבל מה שבטוח שאחד אחריו שהולך לגנוב , יחשוב טוב טוב אם שווה לו , וגם אפם גדעו לו את היד בלי פשיעה מיצדו , תמיד הוא יכול להוכיח ולקבל פיצוי - נכון שזה לא כמו היד - השם ירחם - אבל זה משהו , בוא תראה את אותה דוגמה בענישה כאן היום , אם הוא גנב באמת והכנסת אותו לכלא ( אני לא מכניס בחשבון כרגע את העלויות שעולה למדינה ) הוא יצא יותר מיומן ויתמחה בפשיעה הזו כמו כן הוא ימצא קשרים ויכיר עוד עבריינים שישמרו אותו בתוך עולם הפשע , אם הוא חף מפשע , הוא כבר לא יהיה צדיק כאשר הוא יצא או לפחות הסיכויים קלושים כי הכנסת אותו בכוח לתוך אותו עולם של פשע , להבדיל אם רק חתכת לו את היד והוא נשאר בעולם שלו הרגיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה התפתחה כדי לפתור בעיות, לגרום להנאה, ונוחות

הרעיונות שעונשים שאתה רשמת מנוגדים לעקרונות של זכויות האדם והחירות שלו - אם תשים לב שהרעיונות הללו התפתחו העונשים הללו הוצאו מחוץ לחוק

ובגלל אותה הסיבה הזאות אם העונשים הללו יחזרו הם יהיה תחת משטר טוטליטרי/דתי כזה או אחר

במדינות שהעונשים הללו קימים בחלקם הם מאוד יעילים (לדוגמה אם אישה תלך אם בגד חשוף באפגניסטן - אין צורך לתאר מה יקרה לה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...