משפחה נטבחה ונשרפה בביתם (בין הנרצחים תינוק בן 4 חודשים) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפחה נטבחה ונשרפה בביתם (בין הנרצחים תינוק בן 4 חודשים)

TicTacToe

Recommended Posts

העובדה שרצחו תינוק בן 4 חודשים ועוד ילד בן 3, אומרת שהרוצח לא היה כ"כ שקול, הוא נכנס לאמוק ורצח את כל המשפחה בגלל משהו.

מוזר,אם נתעלם לרגע מההגיון החד מסכין שלך,נראה דווקא שכל הראיות מורות על רצח שקול מאוד(יחסית) (הקו תחתון רומז שהכל ,זה הכוונה להכללללל ואפילו לא רק "הרוב")

עוד יש מישהו שמתנגד לעונש מוות?

עונש מוות מיותר לגמרי.עונש מוות לא היה עוצר את המקרה הזה, ככה שהוא לא היה עוצר גם מקרים דומים אחרים - משהו שאנשים קלי דעת לא יבינו לעולם|(אבל הם יתווכחו עד צאת נשמתו של הצד השני). אבל ברור שזה לא יספיק אז אני אשתדל להרחיב :קל לנופף ברעיונות, מגניבים, אך מצוצים מהאצבע,ולעצום עיניים ולקוות לטוב.אבל במציאות שלנו(שים לב למילים המחוברות "מציאות ושלנו" :-* ) הגנב\רוצח\אנס\פוליטיקאי לא עושה את המתמטיקה של "כמה אני אקבל אם אני ארצח את זה"או "כמה אני אקבל אם אני אתקע את זה שם" (טוב,אולי האחרון אם הוא ממש מטומטם)..מן הסתם הוא מניח שלא יתפסו אותו(או שהוא סתם פסיכי..וכאן בכלל אין בעיה של שיקולים :smile1:.וכשתופסים אותו אז כבר לא חשוב איזה עונש הוא יקבל>>>>כי הוא כבר ביצע את הפשע דא!ימות או יקבל 25 שנה,זאת בעיה שתפריע רק לו בלבד.אתה או כל אחד אחד מוזמנים להסביר למה עונש מוות כן היה עוזר(למנוע.וסטטיסטיקות מספקות לעונשים יש לכם מאז ימי הביניים.. chop chop אם לא הבנתם)

NuNaTaK,בלי קשר לדיעותיך המלומדות(שלבחור איטי כמוני לא הספיקו גם כמה חודשים של קריאת תגובות כדי להסכים איתך ביותר מקומץ דברים חלקיים)

האם תוכל לכתוב יותר מ2-5 מילים בתגובות שלך או פשוט להשתדל לחסוך בתגובות מיותרות לגמרי?הדפים באנטרנט עומדים להגמר(טוב,לא באמת,אבל זה פשוט נאחס להגיע לעמוד 35 ולגלות שכמעט לא היה תוכן- רק משחקי ילדים מגודלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הסיפור הזה מריח כמו חיסול משפחה סטייל המאפיה (הרוסית נראה פה), נראה מה תעלה החקירה...

אגב, מי שמעוניין בעונש מוות מוזמן לעבור לאחת משכנותינו (אירן מהממת בזמן הזה של השנה), אני בטוח שהוא יקבל שם את מבוקשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה הולך קיצוני.

אני חי בארה"ב וטוב לי פה.תתפוצץ

אגב עדין לא הבנתי מה מונע מכמה פה להתנגד לעונש מוות?

אוקיי בואו נגיד זה לא יועיל,מה אכפת לכם שיהרגו אנסים ורוצחים קשים?

אתם מתכננים משהו בקרוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מסבירים לך שזה לא מונע ולא משנה, לקחת חיים של אדם ולא משנה מה הוא עשה (או אולי לא עשה?) זה דבר בילתי הפיך, כבר היו

מקרים שחפים מפשע הוצאו להורג, מה אתה עושה אז? אופס סליחה טעיתי? :facepalm:

רוצחים ואנסים קשים? זה פרס בשבילהם להרוג אותם, אנשים שכאלה שהוכיחו שהם חיות צריך לכלוא אותם כמו חיות, לתת להם להרקב בתא קטן

עד יומם האחרון, תאמין או לא חיים בכלא לפעמים יותר גרועים מהמוות עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

שים לב לכמות הפעמים בהן השתמשת במילה "אולי". תשלב זאת עם הסיבה השנייה שכתבתי, ואם ה-IQ שלך מגרד את הממוצע, תבין מדוע אני מתנגד.

.....

.....

אגב עדין לא הבנתי מה מונע מכמה פה להתנגד לעונש מוות?

אוקיי בואו נגיד זה לא יועיל,מה אכפת לכם שיהרגו אנסים ורוצחים קשים?

.....

אני נכנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מסבירים לך שזה לא מונע ולא משנה, לקחת חיים של אדם ולא משנה מה הוא עשה (או אולי לא עשה?) זה דבר בילתי הפיך, כבר היו

מקרים שחפים מפשע הוצאו להורג, מה אתה עושה אז? אופס סליחה טעיתי? :facepalm:

רוצחים ואנסים קשים? זה פרס בשבילהם להרוג אותם, אנשים שכאלה שהוכיחו שהם חיות צריך לכלוא אותם כמו חיות, לתת להם להרקב בתא קטן

עד יומם האחרון, תאמין או לא חיים בכלא לפעמים יותר גרועים מהמוות עצמו.

אני לא מעוניין בעונש מוות רק בשביל הרתעה ואני לא נכנס בכלל לויכוח האם זה אכן מרתיע או לא כי אין נתונים שאפשר להציג ויכריעו את הויכוח. דעתי בנושא ידועה.

הסיבות הנוספות שבגללן אני תומך בעונש מוות הן כלכליות, מוסריות וביטחוניות.

בישראל יש 13,000 אסירים (כרבע מתוכם ביטחוניים), אחזקת אסיר עולה למדינה 100,000 ש"ח בשנה. גם אם נאמר שרק אחוז וחצי מתוכם הם אסירי עולם מדובר ב200 אסירים שמוחזקים בכלא לכל הפחות 13 שנה כאשר הממוצע עומד על 20. בחשבון פשוט מגיעים לכך שעלות החזקתם בחיים ובמאסר עולה לחברה כ400 מיליון ש"ח, זה הרבה יותר ממה שאני מוכן לשלם עבור זה שרוצחים ישמרו על חייהם בזמן שהקורבנות שלהם מתחת לאדמה. ב20 מיליון ש"ח בשנה אפשר לעזור למאות משפחות עניות.

גם אם נאמר שמתוך אותם 200 אסירים יש אחוז אחד של חפים מפשע אני מצטער, גם לחיים יש מחיר והוא הרבה יותר נמוך מ400 מיליון ש"ח שאפשר לחסוך ע"י הפעלת עונש מוות.

מספר האסירים שחוזרים לבתי הכלא לאחר השחרור עומד על 30%, גם אם נאמר שיש רק עוד 20% נוספים שחזרו לפשע אך נמלטו מהכלא מדובר בכך שהחברה הישראלית תפטר מ100 עבריינים שישבו מאסר עולם על עבירות כבדות. זו הסיבה הכי חשובה שבגללה אני תומך בעונש מוות, גם ללא הרתעה אפשר בעזרתו להרחיק מהחברה לא מעט עבריינים.

אני באופן אישי חושב שנקמה זה מטומטם, אבל אם מה שינחם משפחה של קורבן לרצח זה מות הרוצח אני לא רואה שום סיבה למנוע את זה מהם.

ולפני שמישהו יביא את אחוז ההרשעות בישראל המצוץ מהאצבע של 99% אז אני אומר שזה כולל גם עסקאות טיעון שמספרן בישראל הוא בשמיים, הרשעה חלקית ולא בכל סעיפי האישום וגם הרשעות שלא הביאו למאסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אתה אוהב כסף ויש לזה יותר ערך מחיים לדעתך.

אני חושב שאתה טועה (בלשון המעטה).

עוד לפני שאתה מחליט להרוג אנשים בעצמך אולי כידאי שתחשוב קצת על מוסג שנקרא עינויים, זה מוסג מאוד מעניין,

אתה יודע מה מרתק במיוחד? שרק אנשים (בני אדם) מענים אחד את השני לצורך תענוג או יצר נקמני, לא תראה ולא תשמע על חיות

שמענות אחת את השניה (חוץ מאנשים כמובן) מה שמביא אותי למסקנה שכמה שאנשים לא יהיו מתקדמים ו"נאורים" הם עדיין חיות עמוק בפנים.

לתומי חשבתי שימי הביניים נגמרו אני רואה שלא ממש. בשבילי מי שרוצה עונש מוות הוא רוצח כמו כל שאר הרוצחים

(רק שהוא לא צריך לעשות את העבודה השחורה, או שאולי צריך לתת לך לעשות אותה קצת שתבין על מה מדובר?)

קיצר המספרים לא מרשימים אותי... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה שאני חושב ש200 מיליון ש"ח שווים יותר מחיים של אדם אחד זה אומר שאני אוהב כסף אז תקרא לי אוהב כסף.

מה לעזאזל הקשר לעינויים? איפה ראית אותי מזכיר עינויים?

לא תראה חיות מענות אחת את השניה? :lol: אם ב"מענות" אתה מתכוון לנותנות מכות חשמל ומטביעות במים אז אתה צודק, אבל אם הכוונה לאלימות ללא סיבה קונקרטית אז אתה טועה בריבוע.

הרבה אנשים הם חיות, למעשה כולנו חיות מעצם ההגדרה של בני אדם כיצור חי.

נאורות? האנושות לא נאורה כלל וכלל, מצטער להנפיץ לך את החלום.

סלח לי אבל אם אתה משווה תומך בעונש מוות לרוצח אז אתה דביל. אולי גם נוותר על תשלום פיצויים לקורבנות של גנבים? הרי זה על אותו משקל של שן תחת שן, עין תחת עין.

אם יתירו עונש מוות בתנאי שאני אהיה המוציא להורג אני מוכן לקבל עלי את העול, הולך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה פה וויכוח עקר :xyxthumbs:, 200 מיליון זה לא לאיש אחד זה להרבה, אז אפילו עם הדמגוגיות שלך אתה לא עיקבי.

להרוג מישהו זה עינויי נקודה.

מי אתה שתחליט למי יש זכות לחיים ולמי לא? זו הזכות הכי בסיסית שאמורה להיות לכולם, הזכות לחיים...

על כבוד האדם שמעת? או שברוסיה אין דברים כאלה? אתה חושב שלשבת ולחכות לגזר דין מוות זה לא עינוי?

אתה כנראה אכזר כמו אלה שאתה רוצה להרוג אחרת לא היית חושב על זה בכלל.

אתה חושב שאני דביל? שיבושם לך, את מה שאני חושב עליך אני אשמור לעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת סטטיסטיקה. מספר מקרי הרצח בטקסס לעומת מספר ההוצאות להורג:

http://www.disastercenter.com/crime/txcrime.htm

http://www.tdcj.state.tx.us/stat/annual.htm

שימו לב לשינויים החל מ1992.

ממחיש שעונש המוות, גם אם כבר קיים, יכול להרתיע רק כאשר אוכפים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה פה וויכוח עקר :xyxthumbs:, 200 מיליון זה לא לאיש אחד זה להרבה, אז אפילו עם הדמגוגיות שלך אתה לא עיקבי.

להרוג מישהו זה עינויי נקודה.

מי אתה שתחליט למי יש זכות לחיים ולמי לא? זו הזכות הכי בסיסית שאמורה להיות לכולם, הזכות לחיים...

על כבוד האדם שמעת? או שברוסיה אין דברים כאלה? אתה חושב שלשבת ולחכות לגזר דין מוות זה לא עינוי?

אתה כנראה אכזר כמו אלה שאתה רוצה להרוג אחרת לא היית חושב על זה בכלל.

אתה חושב שאני דביל? שיבושם לך, את מה שאני חושב עליך אני אשמור לעצמי.

200 מיליון לאדם חף מפשע, אני לא סופר רוצחים ואנסים.

להרוג זה עינוי? כנראה שהרבה שכל אין לך...

זה שאתה חושב שאני רוסי רק מוכיח שנוסף לכל אתה גם גזען.[br]פורסם בתאריך: 18.10.2009 בשעה 12:23:53

עוד קצת סטטיסטיקה. מספר מקרי הרצח בטקסס לעומת מספר ההוצאות להורג:

http://www.disastercenter.com/crime/txcrime.htm

http://www.tdcj.state.tx.us/stat/annual.htm

שימו לב לשינויים החל מ1992.

ממחיש שעונש המוות, גם אם כבר קיים, יכול להרתיע רק כאשר אוכפים אותו.

יפה מאד, עוד יש מישהו שחושב שעונש מוות לא מרתיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אסור לרצוח אז גם למדינה אסור לרצוח ולא משנה באיזה תירוץ.

אתה רוצה שיכבדו את החוקים שלך שאתה לא מכבד אותם בעצמך? בדיחה...

------------------------------------------------------------------------------------

בנתיים אני לא רואה אותך סותר שום דבר, רק מחלק מהאישיות המקסימה שלך לכל עבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...