משפחה נטבחה ונשרפה בביתם (בין הנרצחים תינוק בן 4 חודשים) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפחה נטבחה ונשרפה בביתם (בין הנרצחים תינוק בן 4 חודשים)

TicTacToe

Recommended Posts

יכול להיות שזה היה שוד...שודד מסומם נכנס לבית נבהל כי אחד הדיירים היה ער,נכנס להתקף או משהו רצח את כולם גנב כמה דברים יקרי ערך (לא לשכוח שהם כנראה היו בעלי ממון מסויים,מנהלים מסעדה) ואז שרף את הדירה כדי להעלים ראיות או משהו וברח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש חוש חש גשש בלש בפעולה אתה :kopfpatsch:

אדיוט[br]פורסם בתאריך: 17.10.2009 בשעה 21:26:46

יכול להיות שזה היה שוד...שודד מסומם נכנס לבית נבהל כי אחד הדיירים היה ער,נכנס להתקף או משהו רצח את כולם גנב כמה דברים יקרי ערך (לא לשכוח שהם כנראה היו בעלי ממון מסויים,מנהלים מסעדה) ואז שרף את הדירה כדי להעלים ראיות או משהו וברח...

איך הגעת לזה?

ברור שזה היה רצח מתוכנן,השאלה בידי מי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יש מישהו שמתנגד לעונש מוות?

כן. מ-2 סיבות עיקריות:

1. ישנן לא מעט מדינות בארצות הברית למשל, בהן ישנו עונש מוות, ואחוז הרציחות ממש לא נמוך יותר מאשר אצלינו.

2. עם המשטרה שלנו שידועה כאחת שתופרת תיק לאנשים לא פעם, עדיפה האפשרות שאדם ישתחרר לאחר 20 שנה כשתוכח חפותו, מאשר שיקבר באדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אתה חולה,תחשוב על מה שאמרת כרגע :

אם בארה"ב הפשיעה פחות או יותר הפשע היה יותר גבוה ?????

ואולי אם בישראל היה עונש מוות היה פחות פשע???

אתה מסתמך על טימטום בראש שלך.

תחשוב לפני שאתה כותב.

אני מאד בעד עונש מוות,כהרתעה אולי זה יפחית טיפה.

אבל כהעלמות הרוצחים,האנסים מהרחובות ,גם אחרי 20+ שנה זה יהיה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהיתה שריפה בעייתית מאוד, כי בגלל פעולות מסוימות במהלך הכיבוי, זירת החקירה יכולה להשתבש לחלוטין.

1.פריצת דלת, לאחר הפריצה קשה להבחין בהתבוננות בדלת או המשקוף אם הפריצה בוצעה ע"י הכבאים או מישהו אחר

2.נזקי מים, המים מגיעים בלחץ אדיר, כתוצאה מכך הגופות או סימנים אחרים (סימני דם, שאריות דנ"א, טביעות אצבע וכו') יכולים להיהרס או לזוז ממקומם

3.הנזק של האש והעשן, שפוגע בזירה כמו המים

4.נוכחות כבאים שעלולים לשנות בטעות את הזירה.

5.העובדה שהכבאים נגעו בגופות בנסיון לחלץ אותם כיוון שחשבו שהם לכודים, ומי יודע כמה ידים הם עברו עד ששמו לב שיש עליהם סימני דקירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אתה חולה,תחשוב על מה שאמרת כרגע :

אם בארה"ב הפשיעה פחות או יותר הפשע היה יותר גבוה ?????

ואולי אם בישראל היה עונש מוות היה פחות פשע???

אתה מסתמך על טימטום בראש שלך.

תחשוב לפני שאתה כותב.

אני מאד בעד עונש מוות,כהרתעה אולי זה יפחית טיפה.

אבל כהעלמות הרוצחים,האנסים מהרחובות ,גם אחרי 20+ שנה זה יהיה יותר טוב.

תמתן את סגנון הכתיבה שלך. זה שתקרא לאנשים בשמות, לא יהפוך אותך לצודק.

שים לב לכמות הפעמים בהן השתמשת במילה "אולי". תשלב זאת עם הסיבה השנייה שכתבתי, ואם ה-IQ שלך מגרד את הממוצע, תבין מדוע אני מתנגד.

אם יש לך נתונים השוואתיים לפיהם עונש מוות מפחית את אחוז הרציחות - אתה מוזמן להציג זאת.

העונש על רצח במדינת הוא מאסר עולם. זה שבאופן קבוע הנשיא קוצב את העונש של רוצחים - זו בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עניין הקציבה הוא לא בהכרח נכון, עד כמה שאני יודע מקובל לקצוב ל-25 שנה - אתה יכול להביא סטטיסטיקה שמוכיחה שרוצחים שמשתחררים אחרי 25 שנים (או 16.5 שנים אם לוקחים בחשבון ניכוי שליש על התהגות טובה) חוזרים לרצוח? (ונניח לרגע בצד את הנושא של אסירים בטחוניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מקובל לקצוב ל-25 שנה. אח"כ מקובל לבקש המתקה נוספת, ולבסוף קיצוץ שליש בגין התנהגות טובה. לדעתי מדובר על עונש קל מידי לרוצחים בין אם הם חוזרים לרצוח אח"כ ובין אם לאו. ניחוש לא מבוסס שלי מציע כי לפחות חלק מהרוצחים שמשוחררים חוזרים למעגל הפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שחלק חוזרים למעגל הפשיעה (שבן אדם דפוק בראש הוא יכול להיות בפנים 50 שנה ולחזור לפשע, וזו בדיוק הסיבה שבגללה עונש מוות לא כל כך מרתיע), אבל השאלה היא מה האחוז שלהם - בגלל זה ביקשתי סטטיסטיקה (במידה וקיימת לציבור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך נתונים השוואתיים לפיהם עונש מוות מפחית את אחוז הרציחות - אתה מוזמן להציג זאת.

בחיים אתה לא יכולה לבדוק את זה !

אבל לוגית,חוץ ממך וכמה בודדים בלי הכנה למוח לא מסוגלים להבין את זה שסילוקם של רוצחים אנסים וכו' מהעולם הזה רק יטיב לכל האנשים השפויים שרוצים חיים נורמלים כמה שיותר.

לגרוע זה לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה משפחת פשע ופרוטקשן.

העובדה שרצחו תינוק בן 4 חודשים ועוד ילד בן 3, אומרת שהרוצח לא היה כ"כ שקול, הוא נכנס לאמוק ורצח את כל המשפחה בגלל משהו.

ילד בן 3 יכול לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים אתה לא יכולה לבדוק את זה !

אבל לוגית,חוץ ממך וכמה בודדים בלי הכנה למוח לא מסוגלים להבין את זה שסילוקם של רוצחים אנסים וכו' מהעולם הזה רק יטיב לכל האנשים השפויים שרוצים חיים נורמלים כמה שיותר.

לגרוע זה לא יכול.

אני גם מסכים שסילוק מהעולם של רוצחים ואנסים יטיב עם כולם. אך אני אחזור שוב על הטיעונים שלי, ואולי תכיר בכך שחסר ההכנה למוח הוא מישהו אחר:

היות ולא הוכח בשום מקום שעונש מוות מפחית את הפשיעה החמורה, והיות וישנו סיכוי סביר שאדם חף מפשע יוצא להורג בשלב זה או אחר, עונש מוות אינו פתרון ראוי. מאסר עולם בתנאים של בית כלא (למה לעזאזל אסירי עולם לומדים לתואר ולא סוללים כבישים ומסילות ברזל?) - הוא עונש מספק בהחלט, שתורם למניעת פשע ולשמירה על שלום הציבור לא פחות מעונש מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...