E6500 vs Phenom 2 X3 720 למשחקים ואינטרנט - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E6500 vs Phenom 2 X3 720 למשחקים ואינטרנט

id3232

Recommended Posts

ברמה שבין 5300 ל 8400 עדיף לעשות OC E5300 לא שווה לשלם כאלה סכומים שההבדלים כאלה " גדולים " .

אני מאמינה שאם עושים OC ל 5300 הוא יהיה לא פחות טוב מ 8400 מה שבטוח ברמה של 7500 .

תוספת קטנה של 120 ש"ח לגוף קירור של AC FREEZER PRO 7 130W UP אפשר גם את ה PRO 7 הזול יותר .

לקחתי את המעבד E8400 מול Q9650 שההבדל בינהם הוא 800 ש"ח וההבדלים בינהם במשחקים הוא עלוב :

http://www.anandtech.com/bench/default.aspx?p=56&p2=49

קחו עוד דוגמא 8400 מול I5 גם פה ההבדל לא שמיים וארץ במשחקים :

http://www.anandtech.com/bench/default.aspx?p=56&p2=49

הכול אותו דבר ההבדלים כל כך מזעריים ואנשים סתם משלמים הון עתק פשוט הטעיה של הציבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיה את לא חושבת נכון.... אבל הביטחון באופן האמירות שלך מרתיע אותי מלהפריח את התגובות כי זה פשוט נראה מאבק אבוד... חבל שאת

חושבת שאת יודעת הכל... כי את פשוט לא ואת רק מטעה אחרים...

תחלצי את עצמך מהבועת פלדה שאת חייה בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים במשחקים דומים, יש אנשים שקונים I7 למשחקים למרות שהם יכולים בחצי מחיר לקחת מעבד של עם שייתן ביצועים דומים ותמורה הרבה יותר טובה לכסף.

זה מה שאני הבנתי שהיא מנסה להעביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר.... אבל מה עם מחשבה לעתיד??? היום עוד ועוד משחקים תומכים בריבוי ליבות (והיום זה באמת קורה...) ולכן 720 עדיף בהרבה מאשר E8400 גם אם שניהם ב-OC...

ובגלל זה היא לא חושבת נכון. אמרו לה את זה כבר כמה פעמים והיא מסרבת להפנים... אז עזבתי את זה עוד לפני שבכלל התחלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 720 תלת ו E8400 דו אני פוסלת את הדיון מראש , תיק נעול :bash:

תעשו השוואה מאותה קטגוריה ואז תראו שאינטל פשוט יותר טובה .

" כסף ותמורה " זה הבולשיט של התפרנים .

יש לי ידיד מיליונר שיש לו רכבים אספנות ויש לו אוטו כרמל ישן תוצרת הארץ וביחס עלות ותועלת הוא ברמה של מזדה 121 בימבה אז תקנו מהיום והלאה רק " CARMEL " נו באמת ... הגימיקים השיווקיים של מתאימים לראש הישראלי אם פה הם לא יצליחו באף מקום אחר אין להם סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Q9650 עולה פי 2 מ E8400 ובמשחקים התוצאות שלו עלובות ופתטיות לפני שראיתי בנצמרק ראיתי כתבה באינטרט בוואלה על השיפור במשחקים עם ה Q " עולם אחר לא מציאותי " >:(

ה E8400 חזק ממנו משמעותית ( משחקים ) , אז אני פנאטית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעצים את ? הם פח מה יש להעצים ?

עושים הרבה רעש על כלום מזכירים לי את ביל גייז .

AMD לטעמי יותר טובים הבעיה שאין להם גב פיננסי כמו לאינטל עד ששייח' סעודי לא יקנה אותם כמו את מנצסטר סיטי אין להם סיכוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...