סלקום רוצים להעלות מחירים... יכולים או לא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום רוצים להעלות מחירים... יכולים או לא?

Demagh

Recommended Posts

בחשבונית הסלקום האחרונה הודיעה לי שהיא מתכוונת להעלות את תעריפי השיחות שלי. איזה יופי.

עכשיו, אני נמצא כרגע בתוכנית חיילים, בהתחייבות. עד כמה שאני יודע, לחברות אסור לשחק עם תעריפים כל עוד הלקוחות נמצאים בהתחייבות (חוץ מהוט, שלה יש סעיף מיוחד בחוזה בשביל זה). בחוזה של מצויין כי "בתום תקופת ההתחייבות תהיה רשאית החברה לשנות ו\או....", ולא רשום כלום על לשנות דברים באמצע תקופת ההתחייבות.

מישהו יודע אם הם יכולים לעשות את זה?

יש מקום כלשהו שזה כתוב שאני יכול לראות את זה בבירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברחתי מסלקום כל עוד רוחי בי ( במהירות ) הם נהפכו על הפנים הן בשירות והן בתעריפים , כניראה הם רוצים להחזיר את מחיר שהם שילמו לפירסומות , זה היה בשבילי מפחיד איך שהם היתהפכו בשנה / חצי שנה האחרונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אינם יכולים להעלות לך מחיר בזמן תקופת ההיתחיבות ,

חוזה הוא תקף לשני הצדדים ,

אתה מחוייב לתעריפים שנקבעו ולתקופת זמן וכך בדיוק גם הם , הם מחויבים לתקופה ולתעריף בדיוק כמוך , הם אינם יכולים להעלות את התעריף איך שבא להם , אז על מה ההיתיחיבות ? זה בעיקרון סותר את עיקרון ההדדיות בחוק החוזים , הם מחוייבים לחוזה בדיוק כמוך !

כמובן שהם מוסיפים סעיפים שיכולים לשחרר אותם מהחוזה ( כמו למשל אם אתה לא משלם וכו' או עיניין של מהירות מירבית וכו' ) אבל שוב הם אינם יכולים לשנות הסכם בצורה חד צדדית - זו עילה לביטול חוזה , חוזה חייב שיהיו לו גבולות ( גם של מחיר בחוזה הספציפי הזה , מטרת ההיתקשרות שלך איתם היא על בסיס המחיר לדקה שמובטח לך לתקופה שאתה מחוייב ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב באמת למבצע של פלאפון והוא אכן נראה לי מאוד טוב - אממה - נדמה לי שאני מחוייב לסלקום - האם פלאפון ירצו אותי עד כדי כך שהם ישלמו בעבורי קנסות כאלו ואחרים על היפרדות מסלקום? ועוד דבר - האם עדיין ניתן לעבור עם המספר הקיים לרשת אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע מצויין בחוזה שהם יכולים.

אם אתה עדיין חייל, פלאפון יצאו עכשיו במסלול ממש, אבל ממש טוב (בשיתוף עם מועדון 'יותר').

ואל תשכח את המסלול של אורנג' שבתנרים מסוימים יכול להיות יותר טוב מהמסלול של פלאפון. וגם יצאו עם מסלול חיילים חדש למען האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להתקשר לסלקום, תגיד להם שאין לך את החוזה ביד ואתה מעוניין לראות על מה חתמת. בקש מהם שיישלחו לך את החוזה באימייל.

אם ישאלו למה, תגיד שאיזה נושא מסויים לא ברור לך, ואתה צריך להסתכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יסכימו לשלוח את החוזה בEMAIL.

הם יסכימו לשלוח אותו בפקס, אחרי שישלחו טופס ויתור סודיות, ואז הוא יצטרך לשלוח אותו בחזרה אליהם ורק לאחר מכן הוא יקבל את החוזה.

YOAV, המסלול של אורנג' טוב יותר מהמסלול של פלאפון כיום רק אם אתה לוחם ומדבר רק בסופ"שים...

המסלול של פלאפון כיום ברמה מאוד גבוהה לעומת האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על המסלול החדש?

לי אישית הוא יוצא יותר זול בגלל דקות משפחה למשל :) (180 דקות משפחה במסגרת החבילה, משו בסט)

בתנאים מסוימים חבילות הדקות (שכוללות מכשירים די יקרים, חבילת גלישה, זמן אויר, SMS ודמי מנוי) יכולות להיות מאוד משתלמות (תלוי בפרופיל השימוש שלך. לי למשל לא, בגלל הנושא של המשפחה).

ואם כבר נושא המכשירים, זה מינוס ענקי לפלאפון. המכשירים שם מאוד מאוד יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסלול של פלאפון אין התחייבות, והם לא מחייבים לקוחות (במסלול החיילים...) לקחת חבילת גלישה.

זה לדעתי שווה יותר מכל שאר ההטבות של אורנג'.

לא בדקתי את המסלול החדש של .

אגב לוחמים, לוחם משלם 9 אג' לדקה בסופ"ש במסלול של פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...