NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

מצאתי את שני אלו בפורום של המשחק , לא ניסיתי אבל תנסו זה צריך לעבוד :

Default Guide on memory editing My player minutes :)

Good news for users. You can use memory editors to edit your my player minutes to whichever you want.

I used Tsearch.

1. Go to options, set game min to 8. Then start rookie challenge. Search for 8 , integer 1 byte.

2. Exit game, go to options, set game min to 11, Then start rookie challenge. Search for 11.

3. Repeat the process few times, setting game min to different numbers.

4. Now go to my player, load your game. One address would have value 5. Change it to whichever you want.

5. Start a game, you can check that it works!

1. Download tsearch.

2. Run NBA 2k10, load your My player save file.

3. Run Tsearch.

4. Open process button -> Choose Nba2k10.

5. Add new cheat, address : 05443ABC

6. This value should be 5. Change it to the minute you prefer.

כאן מצאתי את זה אבל עדיין זה לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אחרי כמה שבועות שאני כבר משחק במשחק יש לי כמה שאלות,

1.

לבעלי מחשב בלי ג'ויסטיק או גים פאד. שווה בכלל לשחק?

כי אני לא באמת יכול לעשות את כל המהלכים שאפשר לבצע במשחק כמו דאנקים, מסירות וכו'...

יש פה עוד אנשים שהם במצב שלי ולא ממש יכולים לשחק כמו שצריך במשחק?

יש לכם קונפיגרציה למקשים שיהפכו את זה ליותר נוח או יותר יעיל?

חיפשתי גם בגוגל בחפיף אבל לא ממש מצאתי תשובה.

כרגע אני משחק עם לחצנים ממש בסיסים ואין לי מושג מה אומר כל מקש, אם יכול לעזור בלהסביר ולפרט יותר על מה כל מקש נותן זה ממש יעזור.

2.

באפשרות של My Player,

תמיד אני מקבל ציונים ממש נמוכים יחסית למשחקים שם, בד"כ אני מקבל מינוס ניקוד על זה שהשחקן שלי שם לי סל, מיקום גרוע.

יש איזה טיפים משהו?

זה מחרפן אותי אני מנסה להיצמד אליו והוא עדין שם לי סל.

ועוד כל מיני טיפים שיש לכם לשפר את השחקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל2, השחקן שלך מקבל ציון תלוי בעמדה שבו בחרת לשחק. אם אתה שם סלים בתור רכז ואתה כל הזמן נמצא מתחת לסל אז יש פה בעיה.

באופן כללי המשחק נותן יותר ניקוד על ריבאונדים\אסיסטים\חטיפות מאשר על פעולות התקפיות.

בקשר ל1, אני משחק עם גיימפאד וזה הרבה יותר נוח. אבל אף פעם אפילו לא ניסיתי לשחק עם מקלדת אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחקן שמולך קולע עליך בפרצוף?

הוא עובר אותך?

איפה הבעיה?

תשתדל לא לתת לא לו מרחק.

כשהוא עולה לזריקה תקפוץ עליו, גם אם הוא יקלע אתה תקבל ניקוד על GOOD SHOT DEFENSE.

יכול להיות שאתה צריך צריך לשפר בשחקן שלך אלמנטים שקשורים להגנה.

בהתחלה גם ההגנה שלי היתה גרועה, אבל די שיפרתי אותה.

אפילו הגעתי לשיא הגנתי של 4 גגות במשחק אחד.

ויותר מזה, נתתי גג לברייאנט. :smile1:

ואני מזכיר שאני משחק SG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן אמנם לא קיבלתי קבוצה מיד אחרי מחנה האימונים הראשון,

אבל מסתבר שהייתי מספיק טוב בכדי לקבל הצעות למחנה אימונים אצל קבוצות אחרות מיד אחרי מחנה האימונים הראשון :P

נתן לי לבחור המון קבוצות שאני מעוניין ללכת למחנה אימונים שלה, הפור נפל על סלטיקס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן אמנם לא קיבלתי קבוצה מיד אחרי מחנה האימונים הראשון,

אבל מסתבר שהייתי מספיק טוב בכדי לקבל הצעות למחנה אימונים אצל קבוצות אחרות מיד אחרי מחנה האימונים הראשון :P

נתן לי לבחור המון קבוצות שאני מעוניין ללכת למחנה אימונים שלה, הפור נפל על סלטיקס :)

אם לא הצלחת להתקבל למחנה האימונים של הקבוצה שלך , זה אומר שלא היית טוב נקודה.

זה לא שהיית טוב בשביל קבוצות אחרות , פשוט זו דרכו של המשחק להמשיך לך את התהליך ולא לבאס אותך :)[br]פורסם בתאריך: 7.11.2009 בשעה 18:44:11

אחרי כמה שבועות שאני כבר משחק במשחק יש לי כמה שאלות,

1.

לבעלי מחשב בלי ג'ויסטיק או גים פאד. שווה בכלל לשחק?

כי אני לא באמת יכול לעשות את כל המהלכים שאפשר לבצע במשחק כמו דאנקים, מסירות וכו'...

יש פה עוד אנשים שהם במצב שלי ולא ממש יכולים לשחק כמו שצריך במשחק?

יש לכם קונפיגרציה למקשים שיהפכו את זה ליותר נוח או יותר יעיל?

חיפשתי גם בגוגל בחפיף אבל לא ממש מצאתי תשובה.

כרגע אני משחק עם לחצנים ממש בסיסים ואין לי מושג מה אומר כל מקש, אם יכול לעזור בלהסביר ולפרט יותר על מה כל מקש נותן זה ממש יעזור.

2.

באפשרות של My Player,

תמיד אני מקבל ציונים ממש נמוכים יחסית למשחקים שם, בד"כ אני מקבל מינוס ניקוד על זה שהשחקן שלי שם לי סל, מיקום גרוע.

יש איזה טיפים משהו?

זה מחרפן אותי אני מנסה להיצמד אליו והוא עדין שם לי סל.

ועוד כל מיני טיפים שיש לכם לשפר את השחקן?

1. שווה ועוד איך , אני פשוט תכוון את המקשים איך שנוח לך. אני שמאלי אז אני משחק בחיצים הימניים במקלדת , אני משתמש בהם לתנועה וקבעתי את W A S D X וכמקשי הקליעה שלי , אני מצליח לעשות מסירות , הטבעות וכו'. אתה יכול להתאמן על הדברים האלה במצב אימון

2. שאתה שומר על שחקן תשתמש במקש של הקלאצ הוא לוחץ את השחקן , בכל מקרה , נסה לקחת ריבאונדים ולראות את השחקנים הפנויים בהתקפה , תמסור כדורים או תיקח זריקות רק שמצבים בטוחים בלבד , אל תשתולל במגרש, אל תנסה לחטוף ו/או לשים גגות כל הזמן , סביר להניח שגם לא תצליח וגם הציון שלך ירד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שווה ועוד איך , אני פשוט תכוון את המקשים איך שנוח לך. אני שמאלי אז אני משחק בחיצים הימניים במקלדת , אני משתמש בהם לתנועה וקבעתי את W A S D X וכמקשי הקליעה שלי , אני מצליח לעשות מסירות , הטבעות וכו'. אתה יכול להתאמן על הדברים האלה במצב אימון

2. שאתה שומר על שחקן תשתמש במקש של הקלאצ הוא לוחץ את השחקן , בכל מקרה , נסה לקחת ריבאונדים ולראות את השחקנים הפנויים בהתקפה , תמסור כדורים או תיקח זריקות רק שמצבים בטוחים בלבד , אל תשתולל במגרש, אל תנסה לחטוף ו/או לשים גגות כל הזמן , סביר להניח שגם לא תצליח וגם הציון שלך ירד

גם אני משחק עם החצים שבצד ימין, כמוך.

יש מצב שאתה מפרסם את הקונפיגרציה שלך למקשים?

זה יכול ממש לעזור.

אני משתמש בלחצן של הקלא'ץ.

הבעיה היא בעיקר שהוא עושה לlayup או דאנק איך אני יכול לשים לו בלוק?

אני קופץ איתו ביחד באותו הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לשים את עצמך בינו לבין הסל. תמיד.

אם הוא מגיע למצב של ליי-אפ או דאנק, סימן שלא עשית את זה ומשם זה כבר הרבה יותר קשה לעצור אותו,

למרות שיצא לי כבר פעמיים לחסום שחקן שהולך לליי-אפ. רוב הסיכויים שרק בגלל שלשחקן שלי יש 90 ב-VERTICAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מיואש. נכנסתי למחנה אימונים של המג'יק והיה לי מחנה מעולה לדעתי. כל משחק סיימתי על ממוצעים של A או B ועדיין שלחו אותי לדי ליג. איך יכול להיות שאני מסיים משחק על ממוצע של A וה PREFORMANCE שלי רשום שהוא FAIR.

האם אני צריך לסיים עונה שלמה בדי ליג כדי שאולי אני אקבל אפשרות להיכנס ל NBA? או ששוב אני אצטרך לעבור מחנה אימונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

כבר הסברתי פה, תיתן יותר מ-10 משחקים טובים ברציפות ב-D-LEAGUE ורוב הסיכויים שתקבל חוזה קצר-טווח באחת מקבוצות ה-NBA.

גם אני סיימתי את רוב משחקי המבחן ב-A/A+ ולא התקבלתי.

ככה זה כשאתה מתחרה על מקום מול שחקנים הרבה יותר טובים ממך.

כשנותנים לכם אפשרות לבחור מחנה אימון של קבוצת NBA, תנסו אולי לבחור קבוצה שהתחרות בה על העמדה שלכם היא חלשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק נחשב למדד של משחק טוב? האם זה הציון בסוף המשחק חייב להיות על A- לפחות? האם זה שה PREFORMANCE צריך להיות על GOOD? האם זה שכל האובג'קטיבס צריכים להיות מלאים? או שהכל ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...