NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

חבר'ה, שלום.

אני פונה אלכם כבר מתוך יאוש. לפני מס' ימים קניתי דרך סטים את המשחק. המשחק עבד טוב במשך כמה ימים. לאחר מכן הפעלתי אותו שוב, לאחר ששחקתי קצת עם ההגדרות, כמו האופציה של הקואצ'ינג וכו' וכו'. לאחר החקירה הקצרה, חזרתי לתפריט הראשי של האפשרות העונה הרגילה, ושומו שמיים, אני לא יכול לשחק! ואני אסביר- אחרי כל הבלאגן מסביב, הצגה של השחקנים וכל ההבלטים של השדרים, אני רואה רק 2 שחקנים ושופט ולא זז כלום!השחקנים מחכים למשיח שיעשה הקפצה. אין לי מושג מה מי למה ואיך. החלטתי שאני מוחק לגמרי את המשחק, ומוריד שוב דרך סטים. אבל משום מה, זה עדיין לא זז. איך יכול להיות דבר כזה? יש למשהו רעיון? יש אולי אפשרות לעשות ריסט לכל ההגדרות כמו שזה בא?

אנא עזרתכם,

חיים המיואש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם לי זה קרה , יש איזו אופציה באפשרויות הכלליות של המשחק שגורמת לשופט לעמוד ולהסתכל על האולם ולא להקפיץ את הכדור , אני לא בבית אז קשה לי לבדוק בשבילך איזו הגדרה זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אציין שהיה לי מקרה שבעת זריקת עונשין, הכדור היה אצל השופט ומשום מה נדמה היה שהיד של השופט נתקעה :kopfpatsch:

היד שלו זזה בתדירות מאוד גבוהה וניתן היה לראות כאילו היא תקועה, הייתי חייב לבזבז פסק זמן בשביל לצאת מהמצב הזה :-\

יש פאצ'ים עבור הבאגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום פשוט אומרים לך שאתה מקבל חוזה או הצעה?

אין אינדיקציה האם אתה מתקרב לאיזה שהיא הצעה? עוד מישהו ששיחק ב- DLEAGUE יכול להעיד על כמה זמן הוא היה צריך לשחק עד שהוא עבר ל- NBA אם בכלל?

אם תשחק טוב, זאת אומרת ממוצע A.

תקבל הצעה די מהר, כפי שאמרתי באיזור ה-11 משחקים אולי קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשחק טוב, זאת אומרת ממוצע A.

תקבל הצעה די מהר, כפי שאמרתי באיזור ה-11 משחקים אולי קצת יותר.

כרגע אני כבר בממוצע A במשך כמה משחקים.

במידה ומקבלים הצעה מקבוצת NBA האם הקבוצה המציעה היא הקבוצה שנותנת חסות לקבוצת ה- D League

(לכל קבוצה ב- D LEAGUE יש קבוצה NBA אחת או יותר שתומכות בה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשהו SKYFORCE ולאחר מכן פיניקס הציעו לי חוזה ל-10 משחקים שנמשך כבר הרבה יותר.

הבנתי אז זה לא קשור , התומכות של SkyForce הן מיאמי ומינסוטה.

פיניקס דווקא תומכת ב- Iowa Energy.

אשמח לשמוע עוד חוויות מה - D League.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי בערך איזה 15 משחקים, התחלתי עם הבוסטון - נכשלתי בכמה משחקים והורידו אותו לסקייפורס. שם פרחתי. לאחר כ-10 משחקים בערך , הועברתי למאימי הייטס. :smile1: נראה איך ילך לי פה... אני המחליף של ארויו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

גם אני, כמו רבים מכם, משחק עכשיו בD :-(

בכל מקרה, תהיתי האם יש אפשרות (כאשר אתה משחק POINT GUARD), לארגן מהלכים?

ראיתי את האפשרויות של האימון, אבל אני לא מצליח להפעיל אותם (אני משחק עם המקלדת ואני לא בטוח מה הלחצים)...

מישהו מכיר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...