המחשב נדלק המסך לא מראה כלום.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נדלק המסך לא מראה כלום..

skot

Recommended Posts

היום עשיתי פורמט למחשב בהתחלה הכל עבד יפה עד שהתקנתי איזה דרייבר של המחשב אחרי כמה ריסטים המסך לא מראה כלום ניסיתי לחבר מסך אחר וגם לא מראה כלום... המחשב עובד בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המחשב עובד בלי בעיות" + "המסך לא מראה כלום" = כלומר אנחנו אמורים להבין שאתה מפעיל את המחשב, אין שום תצוגה אבל אתה שומע את מערכת ההפעלה עולה?

אם כן אז לא רלוונטיים כי אז (בהנחה! שזה מה שגרם לזה..) היית מאבד תצוגה במערכת ההפעלה.

אם זה גם במסך אחר אז תפנה לכרטיס המסך. קודם כל תנתק, תחבר ותהדק היטב את הכבל שמחבר את כרטיס המסך אל המסך. אם זה לא עוזר אז בשביל לוודא שהכרטיס מחובר כמו שצריך ושלא הזזת אותו, אני מציע שתנתק ותחבר אותו. אם הכרטיס דורש חיבור חשמל אז תוודא שהוא מחובר ומהודק כמו שצריך.

אם, אם, אם.. תפרט "קצת" יותר משורה אחת ויהיה פשוט יותר לעזור לך (לא נצטרך לשער ולנחש דברים). תאפיין מה קורה ומתי, תכתוב כאן בהרחבה וכך תאיץ את תהליך מציאת הפיתרון לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי כמה בדיקות..

הוצאתי את הבטריה שעל הלוח לכשעה והחזרתי הפעלתי תמחשב הוא הראה לי תצוגה וכתוב לי אזהרה שלא רשמתי אותה חשבתי שהוא יראה לי אותה שוב עשיתי F1 כדי להמשיך הגעתי לווינדוס בחרתי משתמש והוא כתוב טוען הגדרות משתמש.. נתקע ועשה פסים כאלה על כל המסך עשיתי ריסט ושוב לא ראיתי תצוגה.

ועשיתי כמו שאמרת הפעלתי תמחשב ולא שמעתי תווינדוס עולה כנראה בגלל שצריך לבחור משתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כרטיס מסך שמובנה על הלוח אם?

אם לא מומלץ להוציא את הכרטיס פיזית מהלוח, לנקות את החיבורים (עם ספריי מגעים עדיף) להחזיר חזרה,

לא עזר?

נסה לעשות אותו דבר לזכרונות.

זאת תקלה חומרתית ולא תקלה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם יש לך חיבור על הלוח של מסך עדיף שתנתק כרגע את הכ.מסך כדי לאתר את התקלה,

כמו כן אם יש לך מספרי רכיבי תחבר כל פעם רק אחד מהם לדעת אם אחד מהם הוא המקור

תנסה את הדברים האלה ותעדכן, נראה איך ממשיכים מכאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור שלו מתחיל בדריברים, וב F1 בביוס ומריחות צבע שחלונות עלה.

מה הוא לעשות אחרי זה שעכשיו אין כלום - מי יודע.

וכמה פעמים שאלו כבר על כרטיס מובנה - ותשובות אין..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...