המלצה ללוח אופטימלי ל-720BE (תקציב לא מוגדר) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אופטימלי ל-720BE (תקציב לא מוגדר)

yotam.m

Recommended Posts

שלום ח'ברה מה שלומכם?

חבר מתכנן לקנות מחשב ונרתמתי למשימה כמובן.

השימושים הם סרטי HD ומעט מאוד משחקים אם בכלל ולכן הגעתי למסקנה שה-720BE ייתן את המענה כאן.

ההתלבטות היא הלוח ששם יש דרישות:

1) אין שום צורך ביציאות מסויימות אלא רק מאופציית ה-ACC שמאפשר בתיאוריה ליבה 4.

משיטוט ברשת מצאתי שה-GA-MA770T-UD3P תומך באופציה והיה מוצלח גם בביוס F2C וגם ב-F3.

בהתבסס על המאמר הזה:

http://www.overclock.net/amd-cpus/535501-amd-phenom-ii-core-unlocking-guide.html

הדבר מצריך זיכרון שלא כל כך יקר יותר אבל השאלה היא האם הוא הכרחי?

לפי ביקורות שונות אחוז השיפור לא מצדיק תוספת במחיר אבל אם זה הלוח היחידי שתומך באפשרות (במחיר הגיוני) הוא מוכן לקחת את ההשקעה הקטנה הזאת.

השאלה היא האם יש לוחות אחרים שתומכים בפונקציה ב-100% שנוסו וצלחו בביקורות שונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא בכלל יפול על 720BE שהליבה הרביעית שלו תקינה..

אכן ישנם לוחות זולים יותר, למשל MA770-UD3 Rev2. יש עוד כמה וכמה הלוחות, המטרה העיקרית היא South Bridge 710 או 750.

לדעתי גם כן לא שווה להשקיע בשביל הליבה הנוספת ולצפייה בסרטי HD ומעט מאוד משחקים אפשר לקחת מעבד זול יותר. ("מעט מאוד"!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהכל עיניין של מזל אבל המספרים לא נמוכים בכלל.

ה-MA770 UD3 ברויזיה השניה שלו נבדק ונמצא שהצליח לפתוח ריביעית?

משמע אפשר לוותר על הגרסא שתומכת ב-, אתה יודע להגיד לי באיזו גרסת ביוס?

הייתה התלבטות לגבי ה-550 אבל בסוף הוחלט לקחת את ה- ה-720 בתור מקדם ביטחון קטן בעיקר כי אין רצון לחסוך כסף בכל מחיר מה גם שהוא יעבור מעט OC אני מעריך.

תודה, :xyxthumbs:

נ.ב

יש עדיפות האם ה-SB יהיה 710 או 750?

תוכל לתת לי לוח מבוסס 750 שיהיה לי נתון להשוואה מבחינת עלויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=430624.0

בסה"כ הלוח הספציפי ולוחות דומים שיאפשרו את פתיחת הליבה הרביעית נמכרים באיזור המחיר הזה. אם במאילא בלי רעיון הליבה הרביעית הייתה כוונה לקנות לוח במחיר הזה אז אין טעם שלא לקנות אחד שיאפשר זאת (אפילו אם קונים מעבד עם 4 ליבות, תמיד טוב שיהיה.. זה לא מצרך נדיר).

לגבי ה-550, לא הייתי מחשיב אותו כאופציה כי הפרש המחיר ביניהם נהפך לממש קטן בתקופה האחרונה.

אני לא חושב שיש עדיפות ל-SB, העיקר שיהיה אחד מהשניים. לוח SB750 הכי זול יהיה של Biostar שנמכר ב-IQPC. אחר כך יש קפיצה במחיר למעל 500 שקלים וכבר מדובר בלוחות AM3 עם זיכרונות (בדומה ל-MA770T שהזכרת קודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...