דרושה חוות דעת - מערכת מבוססת I5 לשימושי גיימינג וסרטים, במחיר 4.6K כולל מסך. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה חוות דעת - מערכת מבוססת I5 לשימושי גיימינג וסרטים, במחיר 4.6K כולל מסך.

orano

Recommended Posts

אשמח לשמוע עוד דעות אולי מאנשים אחרים?

אני רק רוצה להיות בטוח כי בFXP, שגם שם פירסמתי את המפרט, אמרו לי שהוא חרא,

אני לא מאמין להם... T.T

תוכלו אולי לחזק את הביטחון שלי לגבי המפרט? לכתוב כל דעה ודעה אמיתית, מצידי תבאסו קצת העיקר שאשמע את האמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם טרחו להסביר גם מה הם לא אהבו במפרט ולמה, נוכל להתייחס לזה.

הרבה אמרו שהלוח לא טוב,לזה אני לא מייחס חשיבות כי אני יודע שהוא סבבה.

הרבה מאוד אמרו שהספק לא טוב, חלקם אמרו שהמאוורר למארז לא טוב, ושהקירור למעבד מיותר (גם לזה איני מייחס חשיבות כי מומלץ להוסיף לI5).

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הספק דיברנו והחלטת שאתה מעדיף להישאר איתו. על לוח האם וחסרונותיו גם עברנו, וכל עוד אין שימושים מיוחדים אין צורך ביותר ממנו. המאוורר למארז מצוין, קיבלת קישור לביקורת באתר מאוד מוסמך בתחום. אפשר לטעון שהקירור למעבד מיותר. זה כבר עניין של השקפה. הקירור החלופי יותר שקט ומקרר יותר טוב, אבל לא חייבים אותו.

מקווה שזה ענה לשאלותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הספק דיברנו והחלטת שאתה מעדיף להישאר איתו. על לוח האם וחסרונותיו גם עברנו, וכל עוד אין שימושים מיוחדים אין צורך ביותר ממנו. המאוורר למארז מצוין, קיבלת קישור לביקורת באתר מאוד מוסמך בתחום. אפשר לטעון שהקירור למעבד מיותר. זה כבר עניין של השקפה. הקירור החלופי יותר שקט ומקרר יותר טוב, אבל לא חייבים אותו.

מקווה שזה ענה לשאלותיך.

אבל ממבט כללי, מה דעתך על המפרט, תן לו ציון נגיד מ1-10, אין פה דברים מבוזבזים בסה"כ נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) יש העדפות. אפשר לרדת בחלק מהמקומות באיכות הפיתרון ע"מ לחסוך, ואפשר לעלות באיכות בחלק מהמקומות אבל גם העלות תעלה בהתאם. בסופו של יום עברנו על כל הבחירות ועשית את ההחלטות שלך לגבי מה חשוב לך, וקיבלת מפרט בהתאם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) יש העדפות. אפשר לרדת בחלק מהמקומות באיכות הפיתרון ע"מ לחסוך, ואפשר לעלות באיכות בחלק מהמקומות אבל גם העלות תעלה בהתאם. בסופו של יום עברנו על כל הבחירות ועשית את ההחלטות שלך לגבי מה חשוב לך, וקיבלת מפרט בהתאם.

אני מדבר בכללי אבל, לא לגבי העדפות, התאמתי אותו לשימושים שלי, נגיד מה עוד היה נכנס בתקציב? Q9550 + HD4870? ואני אישית מעדיף את האופציה של הI5,

אני אומר ממבט כללי, מה דעתך, טוב, לא טוב? אני יתחרט על הקנייה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...