דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 17 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה ליאור , אז אני יכול להניח (כל עוד אין ביקורת שסותרת את הדעה שלי כרגע) שאני תיאורטית אמור להרוויח בכל מקרה בהוספת 470 (לדוגמא) והפיכת ה275 למוקדש לחישובי פיזיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שביחס עלות תועלת זה לא כזה משתלם לך, תעשה לעצמך טובה ותשים משהו כמו 8800GT מוקדש, בחלק מהכסף שתמכור את הGTX275

אני באמת לא רואה סיבה לשים יותר מזה כמוקדש, היום 8800GT מוקדש יחסל פיזיקס (כמו 2.5 שלי :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירורים צד שלישי בכלל יעלימו את "בעיית" החום\רעש

חום וחשמל לא מפילים כרטיסים.

את הgeforce fx כבר שכחת, עד עכשיו אם תרשום fx ביוטיוב אתה תמצא המון פארודיות על שואבי אבק/מייבשי שער, וכו..

עריכה:

התוצאה הראשונה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נסגרת הפינה של בעיית ה-AA ב-Metro2033

http://www.hardocp.com/article/2010/04/06/metro_2033_image_quality_followup/

nVIDIA:

Apparently this is an app bug. It is visible in AAA mode only on GTX480/470. And in MSAA mode on both GTX480/470 and Radeon 5000 series. 4A Games are working to address this bug. I would guess the ETA is about 2 weeks or so.

דרך אגב:

http://www.legitreviews.com/article/1271/1/

http://www.geeks3d.com/20100407/geforce-gtx-480-dual-monitor-is-now-supported-without-burning-your-system/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה דיון...

רק משהו קטן:

חישוב ייעודי... כרטיס ייעודי... ולא כרטיס "מוקדש" 8). בבילון (או דומיו) לא אמור להתאים משמעות למשפט או סיפור.

רק הערה, אפשר להמשיך... :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:..... אוקיי, הפעם זה עלול להצליח האמת בצורה מעולה, רק שהGTX460 יהיה חלש ב-8%-5% מGTX470 ויעלה 50$ פחות (לא נראה לי שיקרה)

אה, וכדאי שיהיו לו יכולות אוברקלוק כמו שלא נראו מעולם בכרטיסי .

מה שכן סוף סוף כל חברה תוכל לעצב משלה, ואז אנחנו נראה דברים נחמדים...

אני מקווה שהכרטיס בארץ לא יעלה יותר מ1.5K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא ירדו המחרים של הכרטיסים בארץ אין על מה לדבר על כדאיות של אף אחד מהכרטיסים בסידרה

אף אחד לא המליץ לרכוש אותם עכשיו בארץ. זה דיון על 2 המתחרות ובשביל זה אנחנו פה. מבחינת ה"תחרות" הגיוני שנתייחס למחירים בחו"ל.

כשמשהו יפתח אשכול ויבקש המלצה - אל תמליץ לו על סדרה gtx4xx סבבה ?

:lol:..... אוקיי, הפעם זה עלול להצליח האמת בצורה מעולה, רק שהGTX460 יהיה חלש ב-8%-5% מGTX470 ויעלה 50$ פחות (לא נראה לי שיקרה)

אה, וכדאי שיהיו לו יכולות אוברקלוק כמו שלא נראו מעולם בכרטיסי .

לא ממש הבנתי מה מצחיק פה. כאילו שלא ראינו כבר הפרשים כאלו בין כרטיסים מאותה סדרה. DJ, זה לא סטנדאפ פה צא מזה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל בדרך כלל זה ממש לא קרה כזה מהר, קח לדוגמא את ההפרש בין GTX260 216SP לבין GTX275, עד שיצאו הגרסאות האלה בכלל, רק אז קיבלנו תמונה מלאה של מה קורה בשטח. אם השמועות נכונות ויקצצו רק 64 שיידרים אז המצב יכול להיות טוב, אני מקווה שיסדרו גם קצת את הPCB ויצליחו להוריד את צריכת החשמל מתחת לקו ה-180W.

אני כבר מריח את דיוני הVS :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל בדרך כלל זה ממש לא קרה כזה מהר, קח לדוגמא את ההפרש בין GTX260 216SP לבין GTX275, עד שיצאו הגרסאות האלה בכלל, רק אז קיבלנו תמונה מלאה של מה קורה בשטח. אם השמועות נכונות ויקצצו רק 64 שיידרים אז המצב יכול להיות טוב, אני מקווה שיסדרו גם קצת את הPCB ויצליחו להוריד את צריכת החשמל מתחת לקו ה-180W.

אני כבר מריח את דיוני הVS :'(

אם הבנתי נכון את מה שהיה רשום בכתבה , הם מדברים שלחברות תהיה יד חופשית בכל מה שקשור לPCB ולקירורים...

אני לא יודע מה תהיה הצריכה אבל סופסוף נתחיל לראות קירורים צד שלישי.

הצריכה לא מעניינת אותי , מעניין אותי שהוא יהיה קריר - הדבר היחיד שמפריע לי זה הטמפ'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...