בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף!

dj_ariel

Recommended Posts

אני גם באקספון ואני מקבל מהירות ממש טובה... יותר טובה מבינלאומי. הפינגים לשרתים בחול גם כן מציינים... אני חושב שזה התשתית.

האימיול והטורנטים ממש טסים... מקורות מתחברים אצלי ממש בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגללל תגובות כאלו התחברתי אליהםםם......חשבתי הם טובים אבל לא הם חרא אני מוריד מכל אתר בחול פחות מ80 ולפעמים 20 ק"ב.20 !!!!

אני כבר מת אין לי כוח לזה אני משלם על שלוש מגה ומקבל פחות מחצי מגה....

בשש מה את אומר הבעיה.? כולם אורמים אקספון טובים ואני כככה וזה לא הגיוני....אולי זה מודם? הוא עושה מידי פעם ריסטרטים מעצמו.

יכול להיות הוא נדפק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתחבר עם המשתמש שלך אצל מישהו עם תשתית של .

כי לדעתי זו התשתית....

הקטע הוא שכשאני מוריד מהאתר של 50 מגה מהבדיקה שלהם אני מקבל 370 וזה בלי חיוג כמובן.

והוא גם אומר שזה רק שרתים מחו"ל, בארץ אין לו בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה להגדיר יוזר? שאלתי אותם אם יש להם רענון הגדרות אמרו לי שבכל פעם שאני מתנתק מהיוזר שלי יש רענון הגדרות.אין להם עוד דברים שהם.

אולי להגיד להם שיעשו לי יוזר חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אקספון 5 מגה ואני מאוד מרוצה.

בוא תנסה משהו, תוריד את הקישור לבדיקת חו"ל מהאתר של בזב"ל: (ACDSEE)

http://212.179.191.175/Check1.html

אני עכשיו הורדתי את הקובץ על 600KB+ (יש לי 5 מגה כאמור) ואני באקספון.

תנסה ותראה איך אצלך ותעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר זה יורד לי בין 330 לבין 260 ככה...ןעןד משהו אתמול לראשונה התקנתי את יוטורנט

והיא מורידה לפעמים 20 קילובייט ולפעמים 300 .מה הקטע? אולי בגלל כיפור שאין הרבה גולשים אז זה מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר

אין לך בעיה לחו"ל עד כמה שאני מבין

מה שיש זה בעיה עם האתרים והקבצים הספציפיים שאתה מנסה להוריד

גם ביוטיוב, לא כל הסרטונים מאוחסנים באותו מקום, ככל שסרטון יותר פופולרי הוא מועתק ליותר שרתים של ברחבי העולם ולכן יירד אליך יותר מהר מאשר סרטון שבקושי צפו בו.

בדיוק אותו דבר עם טורנטים. אי אפשר לדעת, זה תלוי באיכות של ה swarm, כמה seeders כמה leechers ומה האיכות שלהם (מבחינת קצב העלאה ומיקום בעולם). בקיצור, ברוך הבא לאינטרנט חביבי :hi::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...