בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף!

dj_ariel

Recommended Posts

שלום ! :hi:

יש לי בעיה עם הרוחב פס אצלהם [אקספון] יש לי 3 מגה אצלהם ואצל ואני תמיד מוריד על 70 או 50 קילובייט מאתרים בחול ולא משנה מאיזה.

דיברתי עם עם עשו לי בדיקת תשתית יצא תקין ובאקספון אמרו לי לבדוק בספיד טסט ויוצא לי 3 מגה בארץ וכשאני מוריד בארץ מאתר למשל F2H אני מקבל בערך 250 קילובייט לשניה....ובחול לא משנה מאיזה אתר אני מוריד יוצא לי 50 -70 לא יותר.פירמטתי תמחשב לראות אם יש בעיה בו ואין שום בעיה עדיין ככה.

סרטונים ביוטיוב רצים לאט מאוד וכל שניה נתקעים ואימיול לא זז ואתרים עולים לאט מאודדד!

אני מקווה שתוכלו לעזור לי כי זה משגע אותי אני בלי ראוטר בלי כלום רק מודם בחיוג וזה ככה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבת להתקשר לאקספון ולהגיד להם.... תשמעו .. אתם שומעים? עזבו אותכם ספידטסט או מה שלא יהיה

יוטיוב? שמעתם על זה? אז זה עובד לאט מאד.

זו אופציה אחת.

אימיול עזוב אותו זה לא משהו לבדיקת מהירות...

תנסה להוריד באמצעות מנהל הורדות כמו FLASHGET או ORBIT DOWNLOADER קבצים משרתים בחו"ל .

אגב אם אתה משתמש בFIREFOX תנסה להוריד סרטונים מיוטיוב באמצעות התוסף DOWNLOADHELPER ותראה מה מהירות ההורדה מהם.

אגב אתה מחובר דרך לאינטרנט?

אהה נזכרתי

בספידטסטס ניסית לבדוק מהירות הורדה והעלאה מול שרתים שונים? גם בחו"ל? אם לא אז תנסה לבדוק מול שרתים בחול ושרתים בארץ.

ואל תתחרפן זה מגיע בשלב מאוחר יותר בחיים בצורה טבעית אז תשמור את זה לאחר כל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה על התגובה.דבר שני ניסיתי מנהלי הורדות וכאלו.עדיין זוחל.

בספיד טסט ניסיתי להתחבר יצא לי בארץ שלוש ובמקומות אחרים 1 מגה ופחות....הנה לינק לבדיקה שעשיתי

576042488.png

והייתי בלפחותת6 שיחות עם אקספון ושיחת ועיד עם ואקספון.הם אמרו לי שזה בעיה שכל אתר שאני נכנס יש עומס.ואין בכללל עומס חבר שלי עם 2.5 מגה אצל נטויזן ומוריד במלוא הפס מאיפה שאני מוריד...

בדקתי גם תמודם של THOMSON 425 בUSB....עדיין זוחלל...

576049437.png

זה ממש דפוקקק איךך 33 ? אייךך..

ואין לי יש לי רק מודם שמחובר ישירות למחשב בחיוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בורר? יש לי מודם 425 טומסון מחובר ישירות לקיר ויש תשנאי שחובר לחשמל!

עזוב

אם לא הצלחתם לפתור את זה בטלפון אחרי כל הבדיקות, תבקש שפשוט יביאו טכנאי.

וכן, התכוונתי לשנאי, יכול להיות שמשהו דפוק בו.

729661.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שכשאני מוריד מהאתר של 50 מגה מהבדיקה שלהם אני מקבל 370 וזה בלי חיוג כמובן.והם אומרים שהכול תקין.

ואני מאמין להם דווקא....רק לפעמים המודם עושה ריסטרטים מעצמו.זה בעיהה....נראלי אקספון היא הבעיה.אני בטוח.רק אני צריך שמישהו עם אקספון ידבר איתי. וזה לא ADSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה אמור להשפיע על התקשורת שלו לחו"ל בדיוק? :s07:

לא רק לחו"ל ידידי

משפיע על המהירות בכלל, גם בארץ.

הוא אמר:

וכשאני מוריד בארץ מאתר למשל F2H אני מקבל בערך 250 קילובייט לשניה

זה נמוך מאוד בשביל 3 מגה

הקטע הוא שכשאני מוריד מהאתר של 50 מגה מהבדיקה שלהם אני מקבל 370 וזה בלי חיוג כמובן.והם אומרים שהכול תקין.

כן, אז לא בעיה בתשתית.

כנראה משהו לא בסדר עם הספקית..

ואגב, לא טוב להסתמך על SPEEDTEST בנוגע למהירות מחו"ל, כי תמיד זה מראה שהחיבור שלך איטי יותר(בעיקר שמדובר ב- 5000MIL מרחק מהשרת) למרות שבהורדות אתה יכול לקבל את מלוא המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היה פה ת'רד על זה שהיה להם בעיה בHTTP . אני זוכר כשהתחברתי אליהם הכל הי טוב ההורדות אחלהה זורמות וזה אבל אחרי שייתה תבעיה של HTTP

נשארתי לסבול איתהה מאז הבעיהה הזאתי נשארה לי.ככה נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היה פה ת'רד על זה שהיה להם בעיה בHTTP . אני זוכר כשהתחברתי אליהם הכל הי טוב ההורדות אחלהה זורמות וזה אבל אחרי שייתה תבעיה של HTTP

נשארתי לסבול איתהה מאז הבעיהה הזאתי נשארה לי.ככה נראה לי.

כן, היתה להם בעיה עם החיבורים לחו"ל לפני חודש.

אם אתה שואל אותי, נשארו עדיין שאריות קטנות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאריות.....זה בטוח.....אני רוצה שמישהו עם יוזר של אקספון יגיד איך אצלו המהירותת ולבדוק...

אני אצלם ומקבל את מלוא המהירות מחו"ל

למרות שלפעמים זה לא המקסימום אלא 10KBS פחות מהמקסימום

אבל סה"כ הכל בסדר פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אני מקבל ככה?? אני השתגעתי כברר

כולם אומרים שהם טובים בטורנטים ואימיול בגגל זה הצטרפתי אליהם.והופה הם לא כאלו טוביםם....[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 16:04:37

אין עצות לאף אחד? מה לעשות עם זה? אולי זה המודם או משהו?[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 16:40:09
אני כבר לא יכול עם זה......מישהו יכול להגיד לי אם ישמצב שזה המודם? אני גם חושד בו כי omri09 אמר שהוא מקבל את מלוא המהירות באקספון

וזה לא הגיוני שאני לא....[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 16:56:16

אין פה מישהו שיכול לעזור ליי???? אני משלם על שלוש מגה ומקבל פחות ממהירות של 512 ק"ב !! אני השתגעתיי כברר....עזרהה בבקשההה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...