מלחמה עם אירן, הרבה חומר לקריאה (: - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה עם אירן, הרבה חומר לקריאה (:

menihen16

Recommended Posts

תגיד כמה פעמיים נראה לך בתור מדינה נכנסת לכול שטחה של איראן??-איראן זו מדינת ענק -די לחיות בסרט!!!!!

המדינה הזאת לא תשרוד מתקפה גרעינית+קוונציונלית מסיבית.בקושי התושבים פה יכלו לשרוד את הנפילות בצפון וחוץ מזה זו מדינה קטנה אז תחשוב לבד,למי שיש יותר סיכויים לשרוד זו איראן למרבה הצער ותצאו כבר מהסרט שלכם !!!!!!!!!! המדינה בסכנה תתעוררו !!

מה קשור? תחשב את כמות האיכלוס לא את כמות השטח. זה שיש להם שטח גדול משלנו לא אומר שהם מאחלסים את כולו ורובו שממה.

ודרך אגב, למדינה הקטנה שלך יש יכולת למחוק את כל המזרח התיכון אם תירצה.

חוץ מזה מה אתה חושב שהם מפגרים? נראה לך שאם תיהיה להם יכולת גרעינית הם יתקפו אותך בנשק גרעיני? נו באמת.

הסכנות שבדבר הם אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה קשור? תחשב את כמות האיכלוס לא את כמות השטח. זה שיש להם שטח גדול משלנו לא אומר שהם מאחלסים את כולו ורובו שממה.

ודרך אגב, למדינה הקטנה שלך יש יכולת למחוק את כל המזרח התיכון אם תירצה.

חוץ מזה מה אתה חושב שהם מפגרים? נראה לך שאם תיהיה להם יכולת גרעינית הם יתקפו בנשק גרעיני? נו באמת.

הסכנות שבדבר הם אחרות.

:hizuk:

צודק בהחלט!

"ישראל יכולה למחוק כל נקודה באירן"

תמונת הלויין של הכור שנחשף:

http://mscwgd.walla.co.il/archive/596343-5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה מה אתה חושב שהם מפגרים? נראה לך שאם תיהיה להם יכולת גרעינית הם יתקפו אותך בנשק גרעיני? נו באמת.

הסכנות שבדבר הם אחרות.

נכון. הם לא יתקפו אותנו בנשק גרעיני, אבל הם כן יאפשרו לו לזלוג לארגוני טרור שיעשו מנשק מטעמים. טנדר באמצע ת"א עם גרעיני הרבה יותר מסוכן מטיל איראני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. הם לא יתקפו אותנו בנשק גרעיני, אבל הם כן יאפשרו לו לזלוג לארגוני טרור שיעשו מנשק מטעמים. טנדר באמצע ת"א עם גרעיני הרבה יותר מסוכן מטיל איראני.

כול העולם חם עלייהם..

זה לא יגיע לכזה מצב(אני מאוד מקווה ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו סיפור מצוץ מהאצבע, הבן אדם נותן מספרים מדויקים כאילו שהוא קרא את זה מערך בויקיפדיה.

מה שבאמת מפריע לי זה שהוא חזה שהשטויות האלה יתרחשו סביב ה-17.2, שזה היום הולדת שלי >:(

גם לי ב16.2 xD

קראתי את זה גם לפני שפירסמת פה והבנאדם יש לו דימיון מפותח מאוד..

מקווה שאם תקרה מלחמה אז לפחות שהיא תהיה פחות נוראית ממה שהוא תיאר..

נחכה ונראה מה יהיה בתאריך הזה אוליי כולנו נצחק ואוליי משהו אחר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? אתה גם מקבל זיקוקים ליומולדת וגם יש לך טענות!.

סתם, אני מבטיח לך שב18.2 לא יקרה כלום....... אולי ב17... :-X

חחחחח :lol: :lol:

גם לי ב16.2 xD

קראתי את זה גם לפני שפירסמת פה והבנאדם יש לו דימיון מפותח מאוד..

מקווה שאם תקרה מלחמה אז לפחות שהיא תהיה פחות נוראית ממה שהוא תיאר..

נחכה ונראה מה יהיה בתאריך הזה אוליי כולנו נצחק ואוליי משהו אחר :silly:

אם מה שהוא תיאר באמת יקרה..צריך להגיד תודה (:

במלחמה עם אירן אנחנו נחטוף הרבה ממה שהוא מתאר!

אני מקווה שהכל יהיה בסדר ובסוף יהיה שלום עולמי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני מקווה...נחשוב אופטימי יהיה אופטימי...

מהר מהר פתח ערוץ 2,

אחמדיניגא'ד הודיע שהוא זונח את תוכנית הגרעין בשביל האהבה האמיתית שלו (אנריקה אגלסיאס) ופורש מהחיים הפוליטיים!!!

נו באמת מני חן, החבל דק בין אופטימיות לנאיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהר מהר פתח ערוץ 2,

אחמדיניגא'ד אומר שהוא זונח את תוכנית הגרעין בשביל האהבה האמיתית שלו (אנריקה אגלסיאס) ופורש מהחיים הפוליטיים!!!

נו באמת מני חן, החבל דק בין אופטימיות לנאיביות.

חתימהההה!!

חחחחחחח

וכן..כנראה שאתה צודק..אני דיי חי בסרט שהכל יהיה בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסריטים ודימיונות זה דבר לא מזיק.אני תוהה כמה זמן הבחור הזה ביזבז כדי לחשוב על כל הסיפור הזה,וזה חתיכת סיפור.חוץ מזה יש לי חבר די חרדי והוא אמר לי משפט נחמד-"תיפח נפשם של מחשבי הקיצים"-או משהו כזה אני לא זוכר.

אבבל שלא יהיה לכם מקום לשאננות,מלחמה תהיה,עם כל המשמעות שלה-תפנימו טוב טוב,ותכינו את כלמה שצריך.במיוחד לאור העובדה שכל מאה האדם מחפש עם מי לריב.

הדבר דומה לחודשים שליפני מחלמת יום כיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סיפור טוב להירדם איתו. מלבד העובדה שהמלחמות תמיד מפתיעות ולא תואמות לנבואות יש לו כמה שטויות שאין לי כח לפרט את כולן.

בעיקר מצאה חן בעיני ההגזמה - מתפתח הקרב הימי הגדול בהיסטוריה, מה שכנראה לא נכון שכן הקרבות הימיים הגדולים התחוללו במלחה"ע השניה באוקינוס השקט ואין מצב שארה"ב תשלח כמות כזאת של כוחות למפרץ - ועוד לקרוא לזה הפתעה.

בנוסף פצצות של 250 ק"ג או הרבה יותר יהיו כמופע זיקוקים מהנה בשביל הבונקרים שבנו האירנים. לזה צריך פעולה יבשתית נרחבת שכמו שאתם מבינים כנראה לא תהיה או פצצות חדשות שמפותחות כעת ומיועדות לפיצוח עד 60 מטר משקל כל פצצה אאל"ט 10 טון. לגבי חיל האויר אין דאגה ונראה כי חיל האויר האירני יושבת בקלות יחסית ע"י האמריקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...