מלחמה עם אירן, הרבה חומר לקריאה (: - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה עם אירן, הרבה חומר לקריאה (:

menihen16

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:hizuk:

אתם לא מבינים בכלל איזה כח יש לישראל!

הכוח המאקסימאלי של מדינה הוא לא משנה לרוב, יש לנו גם פצצות מימן שהיו יכולות לאדות כל דבר הקיים בשטח הנקרא איראן, זה לא אומר שזה לטובנו.

עם כל היכולות של ישראל, העובדה היא שאנחנו לא מסוגלים ליירט כל טיל שנורה לעבר המדינה.

הנשק היחיד שיכול להוות ייתרון משמעותי הוא נשק לוחמה אלקטרונית, המסוגל לגרום לכל פיסת אלקטרוניקה להפוך לחומר חסר ערך,

גם בשטח נרחב כמו איראן, אך אני לא בטוח שיש לישראל את היכולת הזו. (זה נשמע קרוב יותר למדע בדיוני, אם כי מאוד לא בדיוני.)

נקודת מבט שונה על המתרחש:

http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=854#comments

ההיסטריה בנוגע לאירן באמת מוגזמת.

אני מרגיש בושה שקיימים אנשים שכאלה, במדינה שמכבדת את עצמה הם היו מועלים על הגרדום.

איך אפשר להגיד שישראל היא מדינה יותר תוקפנית מאיראן?

אנחנו נוהגים בהומניות המירבית שאנו יכולים להרשות לעצמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרחיש חלומי xD

חבל שלאף אחד אין ביצים בין הרגליים כדי לבצע דבר כזה ובמיוחד שלא אובמה

נכון...חבל מאוד!

האירני המסריח התחיל לתפוס תחת...חבל מאוד שאנחנו לא עושים עם זה כלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, גם אם היא תתקיף אותנו לאחר זמן מה היא תהיה מחוקה, לא בגלל אמריקה בגלל שאר העולם.

כששאר העולם יראה שאירן זאת סכנה לכדור הארץ, הם יתחילו להבין שצריך לפעול מהר.

אם ניפגע, ניפגע, אבל אירן תהיה מחוקה אחריי זה.

ככה שזה לא ממש משנה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, גם אם היא תתקיף אותנו לאחר זמן מה היא תהיה מחוקה, לא בגלל אמריקה בגלל שאר העולם.

כששאר העולם יראה שאירן זאת סכנה לכדור הארץ, הם יתחילו להבין שצריך לפעול מהר.

אם ניפגע, ניפגע, אבל אירן תהיה מחוקה אחריי זה.

ככה שזה לא ממש משנה. :lol:

אתה חי בסרט יותר ממי שכתב את המלחמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא, זה ידוע שנשק גרעיני הוא כלי מסוכן וארצות אחרות לא ישתקו על זה.

ככה שאיראן דופקת את עצמה.

כמו שאתה רואה..אירן לא ממש מפחדת..הם שמים זין על כולם!

הם יודעים שהם נכנסים למלחמה ענקית, אבל כמו שאתה רואה, הם רק רוצים בזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש בושה שקיימים אנשים שכאלה, במדינה שמכבדת את עצמה הם היו מועלים על הגרדום.

איך אפשר להגיד שישראל היא מדינה יותר תוקפנית מאיראן?

אנחנו נוהגים בהומניות המירבית שאנו יכולים להרשות לעצמנו.

"מדינה שמכבדת את עצמה"="מדינה טוטאליטרית", לפי מה שאמרת. אנשים כאלו דרושים לאיזון. כל הימין הקיצוני כבר מזמן היה מתפגר, אם לא היה לו "שמאלנים הזויים" להלחם בהם. הסתכסכות עם כל העולם שאליה הביא אותנו ליברמן אכן מעמידה אותנו באותה רמה עם המשטר הקיצוני של אירן (פה אני מתכוון להקבלה בין הקריקטורה על מוחמד לבין הכתבה שהופיעה בצהובון עלום שם בשוודיה).

ואנחנו מזמן, מזמן כבר לא בתחום "ההומניות המירבית". זה שכולם בוחרים להתעלם מעדויות (וביניהן גם עדויות של חיילים שלנו), זה לא אומר שכולן שקר וכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא, זה ידוע שנשק גרעיני הוא כלי נשק מסוכן וארצות אחרות לא ישתקו על זה.

ככה שאיראן דופקת את עצמה.

תגיד כמה פעמיים נראה לך בתור מדינה נכנסת לכול שטחה של איראן??-איראן זו מדינת ענק -די לחיות בסרט!!!!!

המדינה הזאת לא תשרוד מתקפה גרעינית+קוונציונלית מסיבית.בקושי התושבים פה יכלו לשרוד את הנפילות בצפון וחוץ מזה זו מדינה קטנה אז תחשוב לבד,למי שיש יותר סיכויים לשרוד זו איראן למרבה הצער ותצאו כבר מהסרט שלכם !!!!!!!!!! המדינה בסכנה תתעוררו !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד כמה פעמיים נראה לך בתור מדינה נכנסת לכול שטחה של איראן??-איראן זו מדינת ענק -די לחיות בסרט!!!!!

המדינה הזאת לא תשרוד מתקפה גרעינית+קוונציונלית מסיבית.בקושי התושבים פה יכלו לשרוד את הנפילות בצפון וחוץ מזה זו מדינה קטנה אז תחשוב לבד,למי שיש יותר סיכויים לשרוד זו איראן למרבה הצער ותצאו כבר מהסרט שלכם !!!!!!!!!! המדינה בסכנה תתעוררו !!

אתה חיי בסרט אדון נכבד...

אתה לא יודע בכלל עד כמה אירן תחטוף אם היא תתעסק עם ..

אנחנו באמת בסכנה, אבל זו לא תהיה בעיה "לאדות" את אירן מהעולם (כמו שאמרו לפי כמה פוסטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...