מעוניין להחליף ספקית אינטרנט - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף ספקית אינטרנט

IG

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין למה כולם מתלוננים על 014 אני לקוח שלהם כבר הרבה שנים ואף פעם לא היו לי בעיות. אני לא משחק במשחקי לכן יכול להיות ששם הבעיה. המשחק היחיד שכן שיחקתי בו לאחרונה ברשת היה WORMS ולא היו לי שום בעיות איתו...

אני ממליץ על 014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עד לפני שבועיים הייתי עם 014 וזה ממש מוזר כי היה לי בעיה עם סטרימיניג מדיה כמעט בכל אתר הכל היה מאוד איטי אני בחבילה של 5M/512K ועדיין אם הייתי עושה סרטימיניג מחו"ל כמובן הייתי מקבל קצבים של פחות מ 1M עברתי לאורנג ועכשיו זה עלה עדיין לא מקבל 5M משום שרת בחול אבל מגיע לרוב ל 2-3 MBPS

דבר אחר שמתי לב אליו זה קצת מרגיז אותי אישית זה זה שחייב לעבוד עם אורנג עם חייגן בנוסף אם אתה רוצה IP קבוע אתה צריך לשלם על זה עוד 15 ש"ח רק על ה IP

סה"כ מאוד מוזר כי אני ממש מרגיש שיפור מ 014 למרות שהרוב פה טוענים שכרגע אני טכנית עדיין עובד דרך 014

מה שאני חושש זה שבגלל שזו תקופת הנסיון אני מקבל גישה ללא חסימה ואחרי הכל ברגע שאני עובד עם חייגן אין להם שום בעיה להתחיל לחסום לי שטויות אחרי שנגמר הנסיון ואני מחוייב להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה מתחבר לאקספון... אשמח לקרוא עוד דעות\ מידע עליהם...

באורנג' אמרו לי שעולה 47 ש"ח לחבילה של 2.5 מגה ובאקספון 33 ובלי התחייבות... למה זה ככה? איך המהירויות אצל אקספון?

שוב תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...