מעוניין להחליף ספקית אינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף ספקית אינטרנט

IG

Recommended Posts

שלום לכולם.

נכון לעכשו אני מנוי ב012 המאנייקים שחוסמים פורטים ונותנים מהירות זוועתית. אני מעוניין לעבור לספקית אחרת ורציתי להתעדכן במה הכי טוב...

איזה ספקית הכי מומלצת מבחינת אי-חסימת פורטים ומהירות סבירה עם מינימום ניתוקים?

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

018 אקספון.

אני איתם כבר כמה חודשים, משלם הרבה פחות מספקיות אחרות ואנ יאפילו לא מחוייב .(ואני יכול לשלם אפילו פחות אם אני אתחייב לשנה)

מהירות מקסימלית (יש לי חבילת 5MB, מוריד על 600KB~ קבוע) , גלישה מהירה, לא חוסמים כלום .. בנתיים תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי 014 גם מתחילים להיות מעפנים, יש הרבה הבדל בין חבר שלי שב014 ובן דוד שלו שגם ב014 לביני שאני גם ב014 אבל ההבדל זה שלי יש מסלול ולהם אין

אצלי הרבה יותר יציב מאצליהם ולא זה לא שטויות במחשב, זה קורה רק בקטעים שלספקית כואב בנושא הרוחב פס

אקספון ואורנג' כרגע עם מספר לקוחות קטן אבל פה ושם נפתחים פה דיונים על אקספון בקשר לאי יציבות אז אני לא יודע

חוץ מזה אומרים שהכבל של מד1 הוא בחזקת פרטנר ופרטנר עובדים עם אורנג' אז אולי יש להם יתרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורנג' יש 3 חודשים ראשונים חינם ללא התחייבות, איך לך מה להפסיד :xyxthumbs:

צריך לשים לב שמשום מה בגלל שאורנג' ואקספון קונות את הרוחב פס שלהן מ014 חלק מההגבלות של בינלאומי קיימות גם אצלהן. לא מדובר בהכל, אני נתקלתי בזה רק בRapidshare שלאחר הורדה אינטנסיבית במיוחד הם חוסמים לך את הגישה לאתר ולשרתים שלהם לכמה שעות. בכל אופן זה עדיף על החברות האחרות שמגבילות כל מה שזז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה על אקספון, גם אני עברתי אליהם כשנגמרה ההתחייבות ב- 012.

אני משלם 20 ש"ח לחבילת 1.5MB/150KB(באתר שלהם המחירים לא מעודכנים) בלי ריבים ובלי עצבים

התמיכה הטכנית שלהם לא משהו, אבל כל עוד אין בעיות חריגות ואתה יכול להסתדר בעצמך זה ממש לא משחק שיקול.

משחקי פועלים פנטסטי, וטורנטים גם פועלים יפה מאוד.

מקבל כמעט תמיד את מלוא המהירות מהורדות HTTP

בקיצור- מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ עזוב שהיא לא משהו, אתה משלם אקסטרה על תמיכה טכנית , 5 ש"ח לכל שיחה או משהו בסגנון, זה חלק מההסכם ..

אבל כמו שציינת, למשתמש עם טיפת הבנה במחשבים זה לא צריך להוות שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ עזוב שהיא לא משהו, אתה משלם אקסטרה על תמיכה טכנית , 5 ש"ח לכל שיחה או משהו בסגנון, זה חלק מההסכם ..

אבל כמו שציינת, למשתמש עם טיפת הבנה במחשבים זה לא צריך להוות שיקול.

כברירת מחדל יש לך 5 שיחות ראשונות חינם שלא תלויות בהן(שזו תקלה אצלך ולא משהו אצלם)

אם אתה רוצה תמיכה טכנית מלאה אתה משלם עוד 5 שקלים בחודש, גם לי לא היה צורך בכך ולא לקחתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כברירת מחדל יש לך 5 שיחות ראשונות חינם שלא תלויות בהן(שזו תקלה אצלך ולא משהו אצלם)

אם אתה רוצה תמיכה טכנית מלאה אתה משלם עוד 5 שקלים בחודש, גם לי לא היה צורך בכך ולא לקחתי :)

תודה על ההבהרה, עד עכשיו לא ממש הייתי סגור על איך זה בדיוק עובד .. זכרתי משהו עם 5 ש"ח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה עדיף יותר, אורנג' או אקספון?

ניסיתי למצוא פרטים באתר של אורנג' וממה שהבנתי צריך שיהייה לי גם טלפון קווי שלהם (הם מספקים גם את התשתית?!) לא מצאתי הסבר נורמאלי לחבילו האינטרנט בתשתית ADSL..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אחרי 3 חודשים אתה יכול להשאיר את האינטרנט ולבטל את הטלפון. סה"כ הם מנסים למשוך אותך להשתמש גם בטלפון שלהם אבל אתה לא חייב.

הטלפון שלהם זה VOB ומה בדיוק חיפשת על האינטרנט שלהם?

http://www.orange.net.il/isp/calculator/

אם אתה לוקח בחשבון את שלושת החודשים שאתה מקבל חינם בחישוב שנתי הם ממש לא יקרים, לי זה יוצא 71 שקל בחודש ללא התחייבות עבור 5Mbps.

גם מקבלים בחינם רישיון לAV Kaspersky ככה שבהנחה שיש לך רישיון חוקי אתה יכול לחסוך עוד כמה עשרות שקלים בשנה.

לגבי הנתב שלהם הוא טוב מאד אבל אתה מקבל אליו רק גישה מוגבלת וגם הוא לא שווה 700 ש"ח(העלות שלו במקרה ואתה מתנתק, אם אתה מתחייב ל3 שנים אתה מקבל זיכוי מלא), אני אחזיר להם אותו אחרי שיעברו 3 חודשי הניסיון שלי(שזה בערך עוד שבועיים). לפני שתשאל הוא יקר בגלל שהוא משמש גם עבור הטלפון שלהם.

מבחינת החיבור לאינטרנט אין הבדל בין אורנג' ואקספון, שתיהן בול אותו דבר ככה שהשיקולים שלך צריכים להיות איזו חברה נותנת לך הצעה יותר אטרקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעוניין בקו טלפון חדש, יש לי רק מחשב אחד שמחובר לאינטרנט(לא צריך נתב), ויש לי עוד כמה חודשים התחייבות לקו של 2.5M בבזק (ובינתיים זה מספיק לי...)

אני רוצה ספקית שאפשר להתחבר איתה דרך הADSL של ושלא תחסום לי פורטים... לא רוצה להסתבך עכשו עם חבילות לתקופות קצרות וכו'... אין לי כוח כל חודשיים~שלושה להתעסק עם חיבורים ניתוקים והתחייבויות :P

גם לא כל כך מעניין אותי כל התוכנות והשרותים הנלווים (אימייל, AV...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הסברתי את עצמי נכון, נתתי את המחיר של ה5Mbps כדוגמא, אין שום בעיה שתקח פחות מזה. לצורך העניין בחישוב שנתי 2.5Mbps באורנג' יעלה לך 40 שקל בחודש.

אם אתה לא רוצה להתעסק עם התנתקות מהטלפון של אורנג' אחרי 3 חודשים אז תלך אקספון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...