יום כיפור - מי צם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום כיפור - מי צם?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי ששאל אני לא צם כי אני לא מאמין בזה

וגם אני לא מבין את כל אלה שפתאום באים שאומרים לך סליחה אם פגעתי או כל הבולשיט הזה

אם מישהו באמת מבקש סליחה זה צריך לבוא מהלב לא כי ככה כולם עושים/רק כדי לבקש ולא לצאת חייב

כנ"ל, מי שמבקש סליחה רק ביום כיפור הוא צבוע ובעיניי אין שום מחילה, מי שמבקש סליחה במשך השנה לאחר מעשה X שהוא עשה, תלוי במקרה יהיה זכאי למחילה.

לא צם, בחיים לא צמתי ולא מאמין בסליחות האלה שבאות ביום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עלובה התגובה שלך.

אתה מקצין את הדברים בצורה מוגזמת. מה הקשר בין הדברים? זכותך לעשות מה שאתה רוצה אבל אל תזלזל.

אז אל תבנה סוכה בסוכות ואל תאכל מצות ותקרא מהאגדה בפסח. ואל תעשה שום דבר שמגדיר אותך כיהודי ושום דבר

שרשום "בספר אגדות העתיק".

אולי פשוט תתנצר? הרי אם לא תקיים חגים לא תדע בכלל למה ומה מאפיין אותך כיהודי.

שוב, תעשה מה שאתה רוצה, גם אני לא דתי, אבל אין שום קשר בין חג לבין להיות דתי. אל תשכח שזו סה"כ המורשת שלך.

אתה אמיתי? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עלובה התגובה שלך.

אתה מקצין את הדברים בצורה מוגזמת. מה הקשר בין הדברים? זכותך לעשות מה שאתה רוצה אבל אל תזלזל.

אז אל תבנה סוכה בסוכות ואל תאכל מצות ותקרא מהאגדה בפסח. ואל תעשה שום דבר שמגדיר אותך כיהודי ושום דבר

שרשום "בספר אגדות העתיק".

אולי פשוט תתנצר? הרי אם לא תקיים חגים לא תדע בכלל למה ומה מאפיין אותך כיהודי.

שוב, תעשה מה שאתה רוצה, גם אני לא דתי, אבל אין שום קשר בין חג לבין להיות דתי. אל תשכח שזו סה"כ המורשת שלך.

האמת שהתגובה העלובה היא שלך. תזהר לא לבכות.

הוכחת שאתה בור אויל כשהצעת לבחור להתנצר. זה רק מראה שאתה כותב במהירות ונותן לרגשות שלך לכתוב ולא למוח. מן הסתם הגיוני שהוא לא מאמין באלוהים (כך אני מסיק מתגובתו). אם הוא לא מאמין באלוהים של הדת היהודית למה שהוא יאמין באלוהים של הדת הנוצרית? אתה בכלל יודע שזה אותו אלוהים?

כדי להיות יהודי לא צריך לבנות סוכה ולא צריך לעשות דברים שמגדירים אותך כיהודי.

גרמני צריך להצביע במועל יד כדי להגדיר את עצמו כגרמני?

ליד אנשים כמוך חן מ הוא גאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לריב פה! :nono:

ובכן, זה דיי אידיוטי להתנצל דווקא ביום כיפור על מה שעשית, אני מתנצל ישר אחריי שהבנתי שעשיתי באמת משהו רע.

אבל יום כיפור זה לא בידיוק התנצלות בפני אנשים, זה בעיקר בפני ה'.

להגיד לכם את האמת, גם אני לפעמים חושב לעצמי שאין אלוקים בשמיים, אבל זאת מסורת של יהודים ובמקרה אני יהודי.

אז אני סך הכל זורם עם זה, גם ככה אין לי במה להאמין חוץ מזה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר רק שתגיד שזה מרוקן את הגוף מרעלים וכדומה... אני אהיה חייב לתת לך אגרוף דרך המסך.

לפני שנה הפריכו את הטענה הזאת ב 7 ימים ממש לפני יום כיפור.

מה אתה משחק אותה גבר, יא אינפנטיל סתום ת'פה שלך. וכן זה בריא וזה הוכח רפואית, מה לעשות בעיתון לפעמים כותבים שטויות?!

אתה חייב לתת לי בוקס דרך המסך? בוא תפגוש אותי ואז תיתן לי אגרוף, ונראה לאן כל הביטחון וגם החיים שלך עפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה משחק אותה גבר, יא אינפנטיל סתום ת'פה שלך. וכן זה בריא וזה הוכח רפואית, מה לעשות בעיתון לפעמים כותבים שטויות?!

אתה חייב לתת לי בוקס דרך המסך? בוא תפגוש אותי ואז תיתן לי אגרוף, ונראה לאן כל הביטחון וגם החיים שלך עפים...

שונא התבטאויות כאלו....אז הוא דיבר אליך לא יפה,אתה צריך גם להחזיר לו באותו מטבע? נו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהתגובה העלובה היא שלך. תזהר לא לבכות.

הוכחת שאתה בור אויל כשהצעת לבחור להתנצר. זה רק מראה שאתה כותב במהירות ונותן לרגשות שלך לכתוב ולא למוח. מן הסתם הגיוני שהוא לא מאמין באלוהים (כך אני מסיק מתגובתו). אם הוא לא מאמין באלוהים של הדת היהודית למה שהוא יאמין באלוהים של הדת הנוצרית? אתה בכלל יודע שזה אותו אלוהים?

כדי להיות יהודי לא צריך לבנות סוכה ולא צריך לעשות דברים שמגדירים אותך כיהודי.

גרמני צריך להצביע במועל יד כדי להגדיר את עצמו כגרמני?

ליד אנשים כמוך חן מ הוא גאון.

ברור לי שהוא לא יתנצר, זה היה רק בשביל להמחיש את הנקודה. אל תיתן לי הרצאות כאילו אתה איזה פרופסור.

לגבי שאר התגובה שלך.....

לך תישן על האף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...