עזרה עם ספקית אינטרנט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם ספקית אינטרנט

Yuval933

Recommended Posts

סיימתי את החיוב שלי עם 012 ואמרתי להם שאני רוצה להתנתק ואם יש להם להציע לי איזה חבילה יותר משתלמת.

היא הציעה לי חבילה ב10 שקלים פחות, אמרתי לה נראה ושאני אדבר איתה כבר בערב. התקשרתי לנטוויז'ן והציעו לי חבילה הרבה יותר משתלמת מ012 אז אבל בתנאי שנסגור את זה בשיחה הזאת. אמרתי מעולה וסגרנו עסקה, קבלתי שם משתמש וסיסמא.

התקשרתי לאבא שלי שעל שמו המנוי ב012 ובקשתי ממנו לנתק אותנו ב012.

כאשר הוא התקשר לנתק הם הציעו לנו חבילה הרבה הרבה יותר משתלמת מנטוויז'ן ומהצעה הקודמת שלהם בכלל (משהו כמו 120% הבדל).

בררתי טיפה ולפי חוק זכויות הלקוח יש לנו אפשרות לבטל עסקה טרם עברו 48 שעות אבל המוקדנית בנטוויז'ן אמרה שהחוק לא חל על אמצעי תקשורת.

השאלה עכשיו מה עושים? אתם מכירה פירצה כל שהיא? אשמח אם תעזרו לי.

יובל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הייתי מברר את מה שאמרה אותה נציגת שירות ("החוק לא חל על אמצעי תקשורת"), כי יכול להיות שזה פשוט שקר (בזדון או בשגגה).

דבר שני, יש חשבון אחד שתמיד עובד בסוף:

(משכורת של נציג שירות) כפול (סך הזמן שאתה מבלה איתם בטלפון בניסיון לבטל את העיסקה) = (עלות הטיפול בך)

אם עלות הטיפול בך גבוהה מההכנסה שלהם ממך, אז בחשבון פשוט הם מפסידים עליך כסף.

ראיתי כבר מספר אנשים שהדרך היחידה שלהם להתנתק היתה זו, ושמעתי כבר מספר מנהלים בכירים באחת הספקיות מודים כי בסופו של יום החשבון הזה הוא מה שקובע.

הבעיה, כמובן, ששני הצדדים יוצאים נפסדים - כולל אותך, שמבלה זמן רב בשיחות טלפון עם המוקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר קיבלת מהם שם-משתמש וסיסמה החוק לא חל עליך.

ברגע שקיבלת שם-משתמש וסיסמה, בין אם התחברת או שלא, החוק רואה בך כמי שקיבל את השירות ולכן אינו זכאי לביטול (לא ע"פ החוק בכל מקרה).

עוד דבר,

הבדל של 120% זה אומר שהם משלמים לך כל חודש ע"מ שתגלוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לנטוויז'ן והציעו לי חבילה הרבה יותר משתלמת מ012 אז אבל בתנאי שנסגור את זה בשיחה הזאת. אמרתי מעולה וסגרנו עסקה, קבלתי שם משתמש וסיסמא.

כנראה נציג לחוץ ליעד החודשי שלו אם שיקר לך ככה בפנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תתחבר לעצמך,תבדוק אם יש אינטרנט

איזה מצחיק אתה..חח.ואייי(אני ציני!)

לנושא: נראה לי שתישאר עם החברה שהתחברת אלייה...

זה עדיף...המחיר בסדר לפי מה שאתה אומר...למה אתה צריך את כל הטירטורים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...