Dlink 2760U - הראוטר האלחוטי שבזק מציעה מהיום. - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dlink 2760U - הראוטר האלחוטי שבזק מציעה מהיום.

nimrodim

Recommended Posts

חפרנו את זה מספיק, אתם לא חושבים?

מי שלא טוב לא - שלא יקח, שלא יתחייב ושלא יעשה מה שלא מוצא חן בעיניו...

אף אחד לא מכריח אתכם לעשות כלום, אנחנו הלקוחות והתפקיד שלנו לוודא שאנחנו מקבלים את העסקה הכי טובה.

אני לא רוצה להתחייב לתקופת אבל למזלי אני עובד בבזק אז יש לי מבצעי-עובדים בלי התחייבות.

אבל לחילופין אני מחוייב לחדר-, מחוייב לספק תוכן בטלוויזיה, מחוייב למפעיל סלולרי...

והנה עוד סיפור, כשעזבתי את המפעיל הסלולרי הקודם שלי - הם אפילו לא התקשרו להציע לי "מחיר שימור" למרות שהייתי אצלהם מאז הצבא (איזה 7-8 שנים), פשוט "ויתרו" עלי כלקוח.

אז לכל המתלהמים על זה שהם "חייבים לצעוק על נציגי שימור" - שיהיה לכם לבריאות, אתם בטוחים ש"דפקתם את המערכת" וכל הכבוד לכל האנרגיה שהוצאתם, לכל העצבים ולכל ה(ככל הנראה) התלהמות והשפה הוולרגית!

למרות שעדיין נראה לי שרובכם חבורת ילדודס שאבא ואמא משלמים להם את החשבונות... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חפרנו את זה מספיק, אתם לא חושבים?

מי שלא טוב לא - שלא יקח, שלא יתחייב ושלא יעשה מה שלא מוצא חן בעיניו...

אף אחד לא מכריח אתכם לעשות כלום, אנחנו הלקוחות והתפקיד שלנו לוודא שאנחנו מקבלים את העסקה הכי טובה.

אני לא רוצה להתחייב לתקופת אבל למזלי אני עובד בבזק אז יש לי מבצעי-עובדים בלי התחייבות.

אבל לחילופין אני מחוייב לחדר-, מחוייב לספק תוכן בטלוויזיה, מחוייב למפעיל סלולרי...

והנה עוד סיפור, כשעזבתי את המפעיל הסלולרי הקודם שלי - הם אפילו לא התקשרו להציע לי "מחיר שימור" למרות שהייתי אצלהם מאז הצבא (איזה 7-8 שנים), פשוט "ויתרו" עלי כלקוח.

אז לכל המתלהמים על זה שהם "חייבים לצעוק על נציגי שימור" - שיהיה לכם לבריאות, אתם בטוחים ש"דפקתם את המערכת" וכל הכבוד לכל האנרגיה שהוצאתם, לכל העצבים ולכל ה(ככל הנראה) התלהמות והשפה הוולרגית!

למרות שעדיין נראה לי שרובכם חבורת ילדודס שאבא ואמא משלמים להם את החשבונות... :lol:

מי אומר שדפקתי את המערכת? מה הקשר?

בזק חוגגת על זה שאין לה תחרות נורמאלית בשוק, אז היא לא שמה לנו נורמאלים, אלה מביאה לקוחות ובטוחה שהם ישארו.

לאומת סלולרי, וספקיות , שיתנו לך טובים.

אין לי בעיה להתחייב לקצת זמן, יש לי בעיה עם המחירים של הלקוחות הוותיקים.

וחבל שזה מגיע לזה שאנשים צריכים לצעוק, לעשות קומבינות, לבקש ממכרים שלהם בבזק, ועוד דברים כדי לקבל מחירים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אומר שדפקתי את המערכת? מה הקשר?

בזק חוגגת על זה שאין לה תחרות נורמאלית בשוק, אז היא לא שמה לנו מבצעים נורמאלים, אלה מביאה לקוחות ובטוחה שהם ישארו.

לאומת סלולרי, וספקיות , שיתנו לך מבצעים טובים.

אין לי בעיה להתחייב לקצת זמן, יש לי בעיה עם המחירים של הלקוחות הוותיקים.

וחבל שזה מגיע לזה שאנשים צריכים לצעוק, לעשות קומבינות, לבקש ממכרים שלהם בבזק, ועוד דברים כדי לקבל מחירים סבירים.

לבזק אין תחרות בשוק כי המתחרות שלה חובבניות.

מעבר לזה, כמו שחזרתי 100 פעם (או לפחות זה מרגיש ככה) - יש במדינת ישראל רגולטור להגבלים עסקיים המגביל את המחירים שבזק יכולה להציע.

אני לא מנסה לסנגר על , ההפך - לדעתי ללקוחות וותיקים מגיעים מחירים יותר זולים, אבל המצב זהה בשוק של הסלולרים.

אף אחד לא מציע מחירים זולים יותר ללקוחות וותיקים.

תמצא לי חברה שמציעה וכמו שאמרתי - אני אשמח לעבור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה לסנגר על , ההפך - לדעתי ללקוחות וותיקים מגיעים מחירים יותר זולים, אבל המצב זהה בשוק של הסלולרים.

אף אחד לא מציע מחירים זולים יותר ללקוחות וותיקים.

אצל ספקית האינטרנט שלי, ספקית הטלפוניה VOB שלי וחברת הביטוח שלי קיבלתי מחירי שימור\חידוש טובים יותר ממבצעים המוצעים ללקוחות חדשים אצלן או אצל החברות המתחרות. הכל באופן עניני, בלי לצעוק, בלי להתרגש, בלי לריב ובלי פרוטקציות. החברות האלו מבינות שהן חיות בסביבה תחרותית ומתנהגות בהתאם.

מחירי תשתית בזק\הוט היום מזכירים לי את התקופה לפני שהשיחות הבינלאומיות נפתחו לתחרות. גם אז מחירי השיחות היו מפוקחים (מונופול) אבל איכשהו בין לילה כשהתחילה תחרות המחירים ירדו לשליש ומאז רק המשיכו לרדת עד שהיום יותר זול להתקשר לארה"ב מאשר להתקשר לטלפון סלולרי בישראל. תחשבו על האבסורד הזה.

מחירי תשתית הוט\בזק בקושי יורדים ולפעמים עולים (לאותה מהירות) זאת למרות התקדמות הטכנולוגיה בגלל הדואפול -.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי תשתית הוט\בזק בקושי יורדים ולפעמים עולים (לאותה מהירות) זאת למרות התקדמות הטכנולוגיה בגלל הדואפול -.

זה מתחיל קצת לשתנות: מציעה יותר "סחורה" באותו מחיר (רוחב פס בNGN). אני מאמין שHOT תלך בעקבותיה...

זה מזכיר לי - שכל 5 שנים קונים מחשב - ותמיד באותו מחיר, רק שמקבלים הרבה יותר יכולות... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל קצת לשתנות: מציעה יותר "סחורה" באותו מחיר (רוחב פס בNGN). אני מאמין שHOT תלך בעקבותיה...

זה מזכיר לי - שכל 5 שנים קונים מחשב - ותמיד באותו מחיר, רק שמקבלים הרבה יותר יכולות... :)

אבל לא מציעה מחירים נמוכים יותר למהירויות נמוכות יותר. (כמו הסלולרים) פונה לקהל premium שרוצה שימוש איכותי במחיר יקר אבל לא מציעה הצעות ל value שרוצים שימוש בסיסי באינטרנט במחיר זול. לא נשכח שלמחיר התשתית בבזק מתווספים לכל הפחות 25 ש"ח עבור אינטרנטו\קו קל.

לגבי מחיר המחשב כל חמש שנים הייתה תקופה שזה היה נכון אבל עכשיו ממש לא. פעם ראשונה שקראתי על זה אאל"ט היה ב pc magazine אצל dvorak רק שהוא דיבר על מחשב של 3000-4000$ (מחיר IBMPC המקורי היה כ 1500$, המחיר מתוקן לאינפלציה) או 11,000-15,000 ש"ח. מי קונה היום מחשב במחיר כזה? היום ב 1000 ש"ח אתה מקבל מחשב נייח סביר לרוב המשתמשים (לא כולל חברי הפורום...) עם מעבד E5300 1GB 250GB וצורב . פעם ב 1000 ש"ח היית מקבל מחשב יד2 בקושי. היום ב 3000 ש"ח אתה מקבל מחשב מעולה ופעם היית קונה מחשב בסיסי במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר משווה, תשווה בין מחירי ניידים - היתה ירידה של כ60-70% במחירי דגמים מקבילים ב5 השנים האחרונות. ד"א אין מחשב

נורמלי ב1000 ש"ח.

תלוי למי. אם כל מה שאתה עושה זה גלישה, ICQ, משחקי flash ואופיס מה הבעיה עם מחשב של 1000 ש"ח?

בכל מקרה גם אם נדבר על מחשב של 1500 ש"ח במקום 1000 ש"ח זה לא משנה את הנקודה. מחירי המחשב הנייח\נייד הממוצע ירדו משך השנים בו בזמן שהיכולות עלו. לא היה שינוי דומה במחירי הגלישה בארץ והם נשארו בערך אותו דבר. לדעתי זאת התוצאה של חוסר תחרות בשוק הדואפול -.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא מציעה מחירים נמוכים יותר למהירויות נמוכות יותר. (כמו הסלולרים) פונה לקהל premium שרוצה שימוש איכותי במחיר יקר אבל לא מציעה הצעות ל value שרוצים שימוש בסיסי באינטרנט במחיר זול. לא נשכח שלמחיר התשתית בבזק מתווספים לכל הפחות 25 ש"ח עבור אינטרנטו\קו קל.

אתה מבין שהם לא יוכלו להמשיך לאורך זמן למכור 8M במחיר 4M ולהשאיר את החבילה של ה4 ללא שינוי (הורדה) במחיר. היום קוראים לזה "מבצע", אבל יהיה לזה סוף, וגם הרגולטור לא יתיר להם ... והורדה כזו - תמשוך למטה את כל המחירים של החבילות הנמוכות יותר.

בקיצור, ברגע שהכבלים יכנסו עם הDOCSIS החדש שלהם - תתפתח תחרות (אני מקווה... כי לסמוך על משרד התקשורת - קצת קשה...) .

ובוא לא נשכח שעבור 25 ש"ח הם מספקים גם תשתית לטלפוניה... בין אם שלהם, או של 077 וחבריהם - בVOIP.

ושלא תבין לא נכון - אני נגד ה25 ש"ח... אבל זו ההנמקה בעד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לוקחים 25 ש"ח גם על קו רק לאינטרנט - בדיוק כמו שלוקחים על קו קל. אז מה ההצדקה? לבחור עם המחשב ב1000 ש"ח - גם מחשבים

פשוטים צריכים להיות מורכבים מחלקים נורמליים. על זבל ג'נרי משלמים ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...