מאוכזב מהביצועים של HD4850 במשחק GTA IV - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב מהביצועים של HD4850 במשחק GTA IV

Iv0ry

Recommended Posts

הייתי אצל חבר שיש לו 9800GT והמשחק פעל לו יותר חלק מאשר אצלי.

הכיצד זה יתכן?!?

המעבד המומלץ ל GTAIV הוא 4 ליבות בתדר 2.4 (Q6600 סטוק כמו שיש לי ;D) אבל E8400 הוא מאוד קרוב אליו אז זה לא מגביל....

הכרטיס מסך שלך יעשה את העבודה מצוין בסטוק

חוץ מזה IV צורך הרבה משאבים

יותר מ 2 GB

ולך יש רק 2GB אז זה משמגביל אותך

מומלץ 4 (שוב פעם כמו שלי ;D)

ואז 100% שהמחשב שלך יפעל חלק את IV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד המומלץ ל GTAIV הוא 4 ליבות בתדר 2.4 (Q6600 סטוק כמו שיש לי ;D) אבל E8400 הוא מאוד קרוב אליו אז זה לא מגביל....

הכרטיס מסך שלך יעשה את העבודה מצוין בסטוק

חוץ מזה IV צורך הרבה משאבים

יותר מ 2 GB

ולך יש רק 2GB אז זה משמגביל אותך

מומלץ 4 (שוב פעם כמו שלי ;D)

ואז 100% שהמחשב שלך יפעל חלק את IV

לי יש XP PRO SP3. בזמן ש IV רץ צריכת הזכרון מגיעה ל 1.93-1.95GB. בשגרה היא עומדת על 350-400mb, כך שבסה"כ המשחק לבדו צורך משהו כמו 1.5-1.6GB, ולא כמו שכתבת.

לי יש E6600 (ליבה כפולה) שפועל ב 2.4GHz. ב-95% מהסצנות, המשחק רץ חלק (כ.מסך GTX260). לעיתים רחוקות (פעם בשעה, נניח) יש גמגום רגעי (קפיאה לשניה אחת) שמשתחרר מיידית.

תוספת: תוספת: הכרטיס שלי הוא GTX260-216Sp, עם 896mb זכרון כמובן. את אני מריץ ברזולוציה של 1050*1650 (יכול להיות שפיקששתי עם המספרים, אבל מדובר במסך "22 רחב), כשכל ההגדרות על High.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש XP PRO SP3. בזמן ש IV רץ צריכת הזכרון מגיעה ל 1.93-1.95GB. בשגרה היא עומדת על 350-400mb, כך שבסה"כ המשחק לבדו צורך משהו כמו 1.5-1.6GB, ולא כמו שכתבת.

לי יש E6600 (ליבה כפולה) שפועל ב 2.4GHz. ב-95% מהסצנות, המשחק רץ חלק (כ.מסך GTX260). לעיתים רחוקות (פעם בשעה, נניח) יש גמגום רגעי (קפיאה לשניה אחת) שמשתחרר מיידית.

יש ל שלי תוספות שיראה כמו אז זה מוסיף קצת

וזה תופס 56% מה4GB

מהמעבד 66%

ממוצה FPS 35 (ובאמצה המשחק יש גם 40)

לפי הבדיקה שיש כשבודקים את ההגדרות גרפיקה של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ל שלי תוספות שיראה כמו אז זה מוסיף קצת

וזה תופס 56% מה4GB

מהמעבד 66%

ממוצה FPS 35 (ובאמצה המשחק יש גם 40)

לפי הבדיקה שיש כשבודקים את ההגדרות גרפיקה של המשחק

סיימתי אתמול את המשחק והסרתי אותו, ככה שאין לי איך לבדוק מה ה-benchmark הפנימי אומר. מה שכן, עשיתי אותו לפני שבוע או משהו ואני חושב שממוצע ה FPS היה על משהו באזור 50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל חבר שיש לו 9800GT והמשחק פעל לו יותר חלק מאשר אצלי.

הכיצד זה יתכן?!?

קשה לי שלא לשים לב שאף אחד לא טרח לשאול - האם מדובר באותן הגדרות ואותה הרזולוציה?

וחוץ מזה, שני הכרטיסים לא ממש רחוקים זה מזה בביצועים בממוצע. אם המנוע הגרפי של המשחק זה או אחר מעדיף , יש סיכוי סביר ש9800GT יעקוף את ה4850 בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פאצ' יש למשחק שלך?

איזה מעבד יש לחבר שלך?

יכול להיות שפספסתי, אבל לא ראיתי שענו על השאלה הכי חשובה בדיון הזה...

הפאצ' משנה מאוד את חווית המשחק ב IV, במיוחד עם הכרטיסים של ATI, הם אפילו מראים עדיפות על הכרטיסים המגבילים מ ...

וכמו שאמרו, המעבד מאוד קובע במשחק הזה להבדיל ממשחקים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי שלא לשים לב שאף אחד לא טרח לשאול - האם מדובר באותן הגדרות ואותה הרזולוציה?

וחוץ מזה, שני הכרטיסים לא ממש רחוקים זה מזה בביצועים בממוצע. אם המנוע הגרפי של המשחק זה או אחר מעדיף , יש סיכוי סביר ש9800GT יעקוף את ה4850 בביצועים.

אוקיי אני לא יריב איתך על זה אני פשוט יגיד

לא .

4850 הוא ברמה של 9800GTX + שיותר חזק מ 9800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4850 ברמה של 9800GTX+ בביצועים הכללים זה נכון, אבל במצבים חריגים יכול להיות יתרון לכרטיס מהחברה השניה, גם אם הוא נועד לשוק קצת נמוך יותר...

בכל מקרה זה לא המצב במשחק הספציפי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...