האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1

rani

Recommended Posts

אם יאכפו את החוק ולא תהיה גישה לתכנים פיראטיים תאמין לי שהם ייקנו ב 500 שקל.

תאמין לי שכול בנאדם שפוי יוותר על דבר כזה אני אישית והרבה מאוד אנשים לא יקנו משחקים יותר אם זה כזה יקר אז בשביל מה לבזבז?

כעל 500 שקל אתה יכול להנות בדרך יותר טובה

רק הפרייארים יקנו דברים כאלה יקרים זה כמו לקנות סובארו 91 ב200 אלף :screwy:

המחיר לא שווה לעומת התועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תשכחו שלפני 10 שנים לא היה רוחב פס כמו היום ולא היו כ"כ הרבה מקורות הורדה של משחקים וסרטים..

אחד קנה משחק,סיים אותו והעביר/צרב לעוד 30..

חוץ מזה,רוחב הפס תמיד ימשיך לגדול,כמו תיבות המייל עד שיגיע לאיזה מהירות בלתי נתפסת שיהיה אפשר להוריד ג'יגות בכמה שניות(בישראל כבר יש 50MB וביפן יש 90MB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בכיתה ה' בערך כשקיבלתי את המחשב הראשון שלי לבר מצוה כי להורים לא היה כסף(כן לבר מצוה לא כמו היום שמקבלים לפ טופ עם החיתול), בא אליי חבר מהכיתה ותמורת 20 ש"ח התקין לי חד פעמית RED ALERT. לא הבנתי איך הוא עושה את זה ומה זה הNC שממנו הוא התקין ומאיפה בכלל לקח את זה.

לימים הבנתי שהוא היחיד בשכבה שהיה לו כסף לקו DUAL ISDN 128KB והוריד במהירות "מטורפת" כאשר לכל השאר היה 33600 DIAL UP והיינו מורידים על 3.5KB ככה שזה כאילו היום מישהו שיש לו קו T1 בבית. הוא בא והתקין ב Norton Commander או VOlcov COmmander וככה בעצם הכרתי את הפיראט הראשון בחיי שגם עשה מזה עסק.

הרגשה שלי היא שאם בסוף התעשייה תנצח, האנשים יחזרו לשיטות הישנות כמו ש rap_tr מעליי אמר. אחד קונה ומפיץ לחברים על דיסקים קשיחים נידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא הבנתי, אם תהיה צניחה אדירה בתעבורת האינטרנט, בשביל מה רוחב הפס יעלה, בשביל כלום או בשביל שתוריד יותר?

מה בשביל מה? אני בתור אחד שמשתמש באיטונס סטור, ובזמן האחרון התחיל גם להוריד מספר סרטי HD דרכם, הייתי שמח שהמהירות תעלה, ויהיו עוד המון אנשים כמוני בארץ כשתקופות הפיראטיות תעלם (מן הסתם שאי אפשר להעלים לחלוטין, אבל תרד דרסטית במימדים).

ואולי גם סוף סוף יפתחו בארץ שירותים כמו שיש בבלוקבסטר שאתה יכול להשכיר משחק X360 לתקופה בלתי מוגבלת, ואתה משלם קבוע $19.99 לחודש, וכשאתה רוצה אתה מליף למשחק אחר, ואם לא האבת את המשחק אתה יכול להחליף מתי שאתה רוצה, ההגבלה היחידה היא שנישאר אצלך משחק אחד כל הזמן, ויש גם מנוי של שני משחקים בו זמנית ב$34.99 לחודש וכו'.

תאמין לי שכול בנאדם שפוי יוותר על דבר כזה אני אישית והרבה מאוד אנשים לא יקנו משחקים יותר אם זה כזה יקר אז בשביל מה לבזבז?

כן? אתה יודע שאתה משלם בארץ על גרוטאות במחירים של מכוניות יוקרה? אתה יודע שבארה"ב פורש משומשת מתחילה מ$9,000 וב$20,000 אתה קונה פורש במצב טוב שנת 2002-2004, אני עדיין לא רואה אותך גונב פורש בארץ בגלל המחירים הבלתי הגיוניים שלוקחים עליהן כאן. אתה יודע שברוב המדינות בארה"ב הדלק זול יותר מבארץ פי 2-2.5, אני עדיין לא רואה אותך גונב דלק, ואתה יודע למה? כי אתה מפחד, שישפטו אותך יתבעו אותך ואתה תשב בכלא.

אבל בגלל שאתה יודע שכשאתה גונב משחק, אתה יודע שאתה יכול ללכת לתחנת המשטרה להגיד שגנבת את המשחק לא יעשו לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן? אתה יודע שאתה משלם בארץ על גרוטאות במחירים של מכוניות יוקרה? אתה יודע שבארה"ב פורש משומשת מתחילה מ$9,000

טעות

http://autos.yahoo.com/used-cars/porsche-overview?sortcol=price&sortdir=up&start=1&listingtype=used&model=&make=porsche&distance=any&page=15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין זה לא משנה כלום והורדה לא חוקית היא גניבה (מספיק כדי לקרוא את רשיון המשחק\סרט\וואטאבר בשביל להבין זאת).

גניבה זה למכור משחקים במחירי שחיטה,דוגמה של המכונית,זה לא דומה,כי אני לא יכול להוריד מכונית באינטרנט.

הגונב מגנב פטור

תודה רבה שחידדת את נקודתי, זה בדיוק אותו הדבר!! מכונית קשה לגנוב לכן לא תעשה את זה, אם תכנים שכיום כלכך קל לגנוב ברשת יהפכו לבלתי אפשריים או בלתי כדאיים אנשים יפסיקו עם זה.

מה שקורה בשנים האחרונות זו פשוט בדיחה איך כל אחד מפרסם לכל העולם "וואיי הורדתי את XXXYYY", פעם לפחות היו עושים את זה בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x-dude-תקשיב-אני לא יודע לגנוב מסטיק במכולת.

תקשיב,הגיון.

אם אנשים לא יוכלו להוריד תכנים,לא היה .

אם אנשים יכלו להוריד מכונית באינטרנט,הם לא היו שואלים אותך בכלל.

מסקנה=מחירים סבירים וכולם מרוצים.

אוליי יש לי טעויות כתב,סליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היתה שאם מתישהו בעתיד ייצא משחק חדש, ותוכל לבחור בין שתי אפשרויות:

1. לשלם עליו 300 שקל

2. לשלם עליו 3000 שקל + עבודות שירות

אתה כנראה תלך על האפשרות הראשונה (או שלא תשחק בו בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sjkpo

תעשו את זה בארץ ,חופשי ביותר,אנירוצה לראות, את זה,מה בעיה,אני יודע שזה קל,תעשו חופשי,

נראה אז,אתם תחנקו חופשי,רק דעתי, אוליי אני טועה ,תנסו מה יכול להיות?

צרפת הבינה את זה חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שכבר ענו לך על זה אני הייתי רוצה לחדד. אנחנו גרים במדינה שבמחיר של מאזדה 6 \ גולף בארץ אתה יכול לקנות פרארי F355 מאמצע שנות ה-90. אז כן אנחנו כן קונים רכבים במחיר מופקע, אתה פשוט רגיל לזה.

טוב, די נמאס, אני אורז מזוודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...