האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1

rani

Recommended Posts

אם יאכפו את החוק ולא תהיה גישה לתכנים פיראטיים תאמין לי שהם ייקנו ב 500. אני חושב שאתה טועה ,שני דברים יקרו,

אנשים יתנתקו מהאינטרנט לגמרי,

שוק שחור יפרח חופשי,לכך דבר שיש ביקוש.

הפיתרון לדעתי שהיה מחירים סמליים,כולם היו מרוצים

מחירי משחקים תמיד היו יקרים, אני זוכר שהייתי קונה משחקים בשנת 94-95 גם כל משחק היה איזה 200-250 שקל (ואני מדבר על 250 שקל של לפני איזה 15 שנה).

אין דבר כזה "אם זה יהיה מחיר סמלי", גם אם מכונית יקרה מדיי אתה תרצה מחיר סמלי? ואם לא אז מה? תגנוב אותה?

גניבה זו גניבה זו גניבה ולא משנה עד כמה תנסו לשכנע את עצמכם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז למה בעצם לא לנצל את הפורום?

היות וכולם כאן בדעה דומה והרי רוב האנשים כאן (או לפחות חלק כלשהוא קטן ככל שיהיה...) רציניים אז למה לא ליצור פורום החלפות/מכירה או להוסיף סטיקים לפורום ומשחקי מחשב.

אני יודע שיש לוח יד שניה אבל יותר אנשים אני מניח משתמשים בפורום וזה גם קצת יותר נוח...

יכול ליהיות שכבר העלו את ההצעה וכבר כתשו אותה והסבירו למה לא, אני מודה שלא חיפשתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מודעים לעובדה שאמן/גרפיקאי שיוצר שיר/משחק משקיע בזה הרבה מחשבה ועבודה ולכן הם גם מוכנים לשלם עבור העניין.

+ אנשים גם מודעים לעובדה שאם יורידו ולא ישלמו רוב הסיכויים שאותה חברה תפשוט את הרגל ואחרי חצי שנה לא יהיה מי שימשיך לייצר את המשחקים שהם כ"כ אוהבים..

ואם האמנים הולכים לקראתם וטורחים למכור שיר ב-0.99$ או משחק ב-50$ לאנשים גם מתחשק להשקיע ולהנות.

העניין של הרשויות זה כבר לתפוס את המניאקים שמנסים לדפוק את המערכת..ודופקים אותם כמו שצריך כדי להראות שלא שווה בכלל להוריד פיראטית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יד על הלב, מישהו כאן טורח בכלל להכנס לחנויות ולעבור על סלסלת המוזלים?

http://www.pcgames.co.il/pc-Crysis-2095.html?affid=1492

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=4670&perur=2&t=15&c=244

http://www.pcgames.co.il/pc-Command__Conquer_3_Tiberium_Wars-1957.html?affid=1492

http://www.pcgames.co.il/pc-Tom_Clancy%60s_Rainbow_Six_Vegas_2-7583.html?fromPL=6&fromPN=1

אז תחכו כמה חודשים. ביג דיל.

זה עדיין אותו משחק. כבר לא הלהיט של השנה, אבל כן נקי מבאגים, ובמחיר רצפה.

לא עדיף ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם יורידו את מחירים ב100 שח לא אקנה רק 50-80 שח אני קונה

ולמה ניראה לך שזה ייקרה? זו אחת ההערות היותר מטופשות שקראתי בפורום הזה...

חבר'ה, הדולר הוא נגיד 3.9, והמשחקים הכבדים והרציניים עולים 50$ בסטים, ככה שיוצא שזה 250~ שקל, אוקיי? המשחקים לא מתעופפים בעצמם לארץ הקודש. הם מגיעים באוניה/מטוס, יש אנשים לשלם להם, ובגלל זה משחקים עולים 300 שקל מינימום. יכול להיות שההוצאות האלה ממש מאסיביות, לא יודע, ובגלל זה המחיר מגיע ל- 350+. זה שיש משחקים שמגיעים ל- 450-500 (למחשב או לקונסולות) זה כבר באמת מעצבן ודורש פתרון מיידי.

ככה שהמחירים בארץ הם דיי בסדר. זה לא חדש שאנחנו גנבים.

אתה רוצה לקנות ב"מחיר מחירון"? יש אחלה אתר שכתובתו

Www.SteamPowered.Com

מומלץ בחום...

ואתם שומעים את זה מאחד שמוריד. ותכל'ס אם היה לי את הכסף להשקיע במשחקים (ועוד כאלה עם מולטי) כמובן שהייתי משקיע, אבל זה זמין ונוח, והכי חשוב לא עולה שקל יותר. אני מודה שאני עבריין, אבל אלו החיים, אני לא היחיד ואף פעם לא הייתי היחיד ואף פעם לא הרגשתי אשם בגלל מה שאני עושה, כניראה בגלל שזה כזה קל ולא מתחבר בראש למילה 'פשע' או 'גניבה'. קניתי משחקים בעבר וסביר מאוד מאוד להניח שאני גם אקנה, אבל אם אני רוצה משחק עכשיו, ועוד אם אין בו מולטי, אז אני אוריד אותו.[br]פורסם בתאריך: 21.09.2009 בשעה 14:38:27

50~80 ש"ח בישראל למשחק נשמע לי הגיוני מאוד ושווה לכל נפש.

זה שווה את זה, ולו רק בשביל העידכונים והפאצ'ים שיוצאים למשחקים (הטובים והנתמכים) כל שני וחמישי :D

כל עוד המחירים בשמיים ואין אכיפה ומשפטי ראווה - המצב ישאר כשהיה. לטוב. ולרע.

אבל אם משחק עולה 50 דולר, למה שפה הוא יעלה 80 שקל?!?@$!#@^[br]פורסם בתאריך: 21.09.2009 בשעה 14:45:12

מחירים סמליים=משקל1 עד 50 שח,אני בטוח שכולם היו מרוצים

אתה (ואתם) חיים בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, ברוסיה יש משחקים/ סרטים / מוזיקה וכולי במחירים מוזלים כדי להוריד את רמת הפיראטיות, הקטע שאף אחת מהחברות הגדולות לא באמת שמה על מקום קטן כמו ולכן אין מצב שיגיעו משחקים במחירים שפויים.

לכל אלו עם הדוגמאות של 50 דולר שווה ל200 שקל, אולי גם תעשו השוואת משכורות בין האמריקאי הממוצע לישראלי הממוצע?

אני מוריד משחקים וכשאני יכול אני קונה, אותו הדבר לגבי , אני לא חושב שהמחירים שדופקים פה בארץ צריכים להגביל את התחביבים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין 50$ זול יותר מ200 שקל + בארץ

ואל תשכחו להחשיב מה המשכורת שלהם ככה שאצלהם זה יוצא ממש זול כשאצלנו זה ממש יקר

אגב מוזלים, רוב המוזלים שתמצא הם כנראה חרא משחקים

תסתכלו על מחירים של משחקים טובים מאוד שיצאו מלפני יותר משנה ועולים עדיין בתווך ה220~250

עוד דוגמא יפה זה משחק שיצא לפני כמה חודשים עולה בארה"ב 30 דולר [למחשב] ו46 דולר [לקונסולה]

כשפה המחיר יושב על 230 שקל [למחשב] ו 420 שקל [לקונסולה] וכמו שאמרתי המשכורת יותר נמוכה פה

לא סתם הפיראטיות גבוהה [כמו שאמרתי כבר] :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכר של 60K $ שווה כאן לשכר של 60 אלף ש"ח.

ע"פ זה משחק של 50$ אמור לעלות כאן 50 ש"ח ולא אחרי חצי שנה מרגע מכירתו.

זה בדיוק מה שאני אומר (למרות שההמרה היא לא בדיוק אחד לאחד אבל מספיק קרובה).

בין 50 ~ 80 ש"ח למשחק, זהו עמק השווה.

וזה שאמר שאנשים מעריכים עבודה של אחרים וכו' ... זה נכון. אבל מה שידחוף אותם ל-ה-פ-ס-י-ק להוריד ולשתף

זה אכיפה ומשפטי ראווה (כפי שכתבתי כמה דפים אחורה).

אם אתה תגלה שדני השכן שלך בפתח תיקווה קיבל 10,000 ש"ח קנס + 6 חודשי מאסר על תנאי על שיתוף לא חוקי,

ותגלה שניתקו לדניאלה מתל אביב את האינטרנט לצמיתות + היא חטפה קנס של 15,000 ש"ח + 12 חודשים על תנאי על הורדת שירים לא חוקית

ותצפה בחדשות ותראה בחור בן 20 (חייל) מובל באזיקים לבית המשפט על עבירות דומות - אני מבטיח לך שתפסיק להוריד בכמויות שאתה מוריד.

אני לא מאמין שזה יפסיק לגמרי, אבל תהייה צניחה א-ד-י-ר-ה בתעבורת האינטרנט בכלל ותעבורת ההורדות בפרט.

(אולי גם מחירי האינטרנט ירדו קצת ורוחב הפס הזמין יעלה).

מישהו מסכים? או מבין את ההגיון שלי?

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה יפסיק לגמרי, אבל תהייה צניחה א-ד-י-ר-ה בתעבורת האינטרנט בכלל ותעבורת ההורדות בפרט.

(אולי גם מחירי האינטרנט ירדו קצת ורוחב הפס הזמין יעלה).

מישהו מסכים? או מבין את ההגיון שלי?

האמת לא הבנתי, אם תהיה צניחה אדירה בתעבורת האינטרנט, בשביל מה רוחב הפס יעלה, בשביל כלום או בשביל שתוריד יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...