Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

זאת דעתך, אי אפשר להיתווכח עם זה.

מה שאני כן יכול להגיד לך זה שרוב המבקרים המקצועיים דווקא כן אהבו את הסינגל, אבל אני יודע שאתה חושב שכולם מכורים או לא באמת מקצועיים אז זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הרבה מבקרים ירדו בעיקר על העלילה של הסינגל אבל זה לא מנע מהם לשבח אותו כי הדגש מאז ומעולם היה על החוויה בקאל אוף דוטי,והיא,מה לעשות, עדיין מצויינת.גם בסינגל.המשמעות של חירבושי העלילה בסה"כ הורידה את המשחק ב5-10 נקודות מהקודם לסביבות ה85.זה נשמע לי מוצדק ולא חנפני.

בבאטמן באמת הביקורות היו קצת "מכורות" כי זה היה משחק טוב ומושקע שזה דבר נדיר יחסית,והוא בא אחרי תקופת יובש אדירה במשחקים.לטעמי הוא היה צריך לקבל ציון דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באטמן היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם היו פותחים אזור נוסף (גוטם לדוגמה ) מכניסים עוד כמה סוגי אויבים פושטים עוד כמה בוסים ואיזה קצת שלבי

אם היו עושים את כל אלו באטמן בקלות היה משחק השנה בעיני -אבל במה שהיה בפועל הרגשתי חוסר בתוכן גם מבחינת גיוון וגם מבחינת אורך חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל כשמשחקים כמו באטמן מצליחים אתה קוטל להם את הנשמה..חהחה

לא נורא קרירין מחכים לנו עוד הרבה משחקים מבוססי זיכיון שיגרמו לך להתגעגע לבאטמן..(או שלא,מכיוון שהשני ייצא בקרוב.אני מקווה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן כן אין לי בעיה חלילה.במקום ששבו כל המבקרים היללו אותו כיצירת מופת טוב שיישמעו גם קולות אחרים.

עובדה שהוא לא זכה בכלום לא בVGA ולא בIGN.לא משחק השנה ולא נעליים.

אם היה "משחק הזיכיון של השנה " הוא בטח היה זוכה בזה

תראה אני חושב שהרבה נתנו לו ציונים גבוהים יתר על המידה בגלל שהוא משחק זיכיון לא מסריח

ברוב המיקרים משחקים כאלו מסריחים מאוד והרבה פעמים הזיכיון עצמו עולה יותר מפיתוח המשחק

וזה שבאטמן יצא די טוב וניראה מאוד מושקע אולי גרם להרבה מבקרים לתת לו קצת יותר מהציון שהגיע לו

תחשוב על זה ככה משחק שמגיע לו 7 וחצי או 8 מספיק שיקבל עוד נקודה אחת וזה אופך את כל התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק קיבל תואר משחק ההרפתקאה/אקשן של השנה בגיימטריילרז.מצד שני יש להם קטגוריה כמעט לכל דבר,כאילו רצו לתת לכמה שיותר משחקים פרסים,אנצ'רטד 2 למשל -קיבל את פרס משחק הסינגל של השנה..ויש עוד הרבה("השוטר ממבט שלישי הכי טוב" :kopfpatsch:)

http://www.gametrailers.com/video/best-action-adventure-gt-goty/60180

ולכל הטקסים:

http://www.gametrailers.com/game/gametrailers-game-of-the-year/12440

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...